Lekarz Medycyny Pracy

lekarz Bolesław Kowalik

Poradnia medycyny pracy
Wroclaw ul.Bonczyka 20
Wrocław

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pan dr potraktował mnie bardzo uprzejmie i udzielił mi wyjaśnień dotyczących choroby, ktorych niestety nie byłem w stanie uzyskać od lekarza specjalisty nawet. Ogromny plus za to.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Maria Jarosz-Kujawiak

Lekarz medycyny pracy, Pediatra

Witosa 15
74-500 Chojna

Bardzo dobry lekarz. Wielkie wsparcie dla rodzica, który w obrębie swojego miejsca zamieszkania nie może liczyć na wsparcie dobrego lekarza.Mieszkam w Tetyniu niedaleko Pyrzyc.

lekarz Wojciech Banasiak

Lekarz medycyny pracy, Neurolog

I Armii WP 16
84-100 Puck

Byliśmy dziś po raz pierwszy u tego specjalisty - moja żona Grażyna (pacjentka) i ja ("bodyguard"). Nie mogliśmy wyjść z podziwu dla kompetencji, jasności i trafności przekazu, relacji lekarz - pacjent i uprzejmości, z jakimi spotkaliśmy się w gabinecie!
Polecamy tego lekarza z absolutną pewnością, że robimy naszym znajomym znakomitą przysługę, za którą będą nam na pewno długo wdzięczni.
Panie doktorze - serdeczne gratulacje!
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Małgorzata Kubit

Dermatolog, Lekarz medycyny pracy

ulica Walslebena 5
38-400 Krosno

Bardzo mi pomogła z moją dolegliwością, trafiła z diagnozą i z lekami. Nie czekałam długo na wizytę. Pani okazała się miła. Ja polecam i z tego co słyszałam od znajomych im też pomogła:)
Opinia dodana przez: viki

dr n. med. Jerzy Nitka

Gabinet Jerzy Nitka
Legionów 67 (budynek Przychodni)
81-404 Gdynia

Doktor Nitka, pomimo iż wszędzie w internecie można znaleźć jasną informację o godzinach przyjęć, w trakcie kontaktu telefonicznego zakomunikował, że wizyty kończą się wcześniej. W iście postkomunistycznym wnętrzu panują dokładnie te same standardy obsługi. W gabinecie jednocześnie przyjmowane są dwie osoby (tej samej płci, ale cóż z tego. Podejrzewam, że to także pozostałość czasów ubiegłych). Życzyłabym sobie większej uwagi za kilka podpisów w cenie 150 złotych, oczywiście bez paragonu fiskalnego. ...
Opinia dodana przez: Hania

Waldemar Przeniosło

Centrum Medyczne Vitamed
al. marsz. Piłsudskiego 30
81-355 Gdynia

Zerwane wiązadła w kolanie. Pan doktor spytał się ile mam lat? Mówię 38. To powiedział że stary jestem i mam sobie dać spokój że sportem. Wolno mi tylko rower i siłownia. I mam uważać... Poszrpal mogę stwierdził że "trochę lata" ale dam radę. Mówię że dwa razy mi się odnowiło od urazu. To kazał pójść na siłownię wzmocnić mięśnie uda i bedzie dobrze. Nie polecam, i tu skończę nie będę ...
Opinia dodana przez: Maciej

Alicja Gago-Sierota

Lekarz medycyny pracy, Internista

Szpital Praski
Widok 10

super lekarz, leczę się u Pani doktor ponad 10 lat, jest kompetentna, miła.

dr n. med. Stefan Kokot

Lekarz medycyny pracy, Internista

Krakowska 19
41-800 Rokitnica, Zabrze

Uważam, iż ten człowiek pracując jako lekarz wyrządził ludziom więcej złego niż dobrego. Moim zdaniem taka osoba nigdy nie powinna zostać lekarzem. Nie wiem jakim sposobem tak niekompetentna osoba została doktorem nauk medycznych i zastanawiam się czy to ma związek z tym, iż jego ojciec jest również lekarzem. Nie chcę tutaj spekulować na temat czegoś czego nie jestem pewien, ale z chęcią opowiem o moich osobistych doświadczeniach (potwierdzonych też przez ...

lekarz Marek Nawrocki

ks. Panasia 3
38-406 Odrzykoń

żebym postawił maksymalną ocenę to chyba musiałby być lekarz cudotwórcą :)
nikt nie jest idealny wiec i nie ma najwyższej oceny, ale jestem bardzo zadowolona z wizyty

lekarz Małgorzata Ogint

Mierosławskiego 2
80-430 Gdańsk

Cieszę się, że na swojej drodze leczenia spotkałam Panią Doktor😊 i mogę korzystać z tej wiedzy lekarskiej która naprawdę wyróżnia się na tle innych lekarzy.Dziękuję.
Marta
Opinia dodana przez: Marta