Lekarz Medycyny Pracy

lekarz Anna Gładysz

Nad Białką 1e (Silesia)
43-502 Czechowice-Dziedzice

Witam, od kilku lat jestem pacjentką Pani Doktor. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ iewielu jest lekarzy którzy tak kompleksowo podchodzą do choroby. Zawsze wysłucha, nie bagatelizuje, gdy skarżę się na różne doleglwości tylko szuka najlepszego rozwiązania. Trafiłam do Pani Doktor bo mój lekarz akurat był na urlopie i tak już zostałam:-) Naprawdę polecam.

lekarz Anna Zawadzka

Okulista, Lekarz medycyny pracy

Konopnickiej 7 (Eskulap)
27-500 Opatów

Wspanialy lekarz, wspaniala, ciepla, zyczliwa kobieta.Od lat zmienialam kilku okulistow i nikt nie " wyczail" problemu, dopiero Pani doktor znalazla przyczyne.Chapeau bas!!

lekarz Elżbieta Wisławiczek

Harcerska
Harceska 11
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Fantastyczna jako lekarz,fantastyczna jako człowiek. Poświęca na wizytę tyle czasu ile tego wymaga każdy pacjent.Nikt nigdy nie jest traktowany przedmiotowo.Diagnozy zawsze trafne.To nasza kochana pani doktor.Tak o niej mówimy w rodzinie i ufamy jej bardziej niż niejednemu specjaliście.Dziękujemy i dużo zdrówka Pani życzymy.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Agnieszka Kubańska-Pachołek

Centrum Medyczne ORLEN Medica
ulica Chemików 7
09-411 Płock

Od 4 lat jestem pacjentką Pani Doktor.Ciągle zadziwia mnie jej profesjonalne podejście i takie ludzkie.Poprostu lekarz z powołania z pasją i z szacunkiem do pacjenta.Bardzo dobra lekarka, bardzo dobry człowiek i do tego piękna ,suptelna kobieta.100% dobra w jednym człowieku.
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Barbara Remiszewska

Lekarz medycyny pracy, Neurolog

LUX-MED
Al.Jerozolimskie162

Nie zgadzam sie z opiniami ze za pieniądze leczy .chodzilam do niej jeszcze do szpitala na Wołowską i teraz jeżdżę do Lux medu .nie widze różnicy !!!!jestem bardzo zadowolona ,zawsze mi pomagała ,zlecala badania i podejmowała leczenie.nie raz postawiła mnie na nogi.
Opinia dodana przez: Karolina

dr n. med. Violetta Socholik

Laryngolog, Lekarz medycyny pracy

gen. Jankego 13
40-615 Katowice

Pełne empatii podejście, dokładne badanie, wyjaśnienie przyczyn choroby i przebiegu leczenia. Po kilku nieudanych próbach wyleczenia u innych lekarzy, dzięki niej jestem zdrowy. Świetnie, że jest taka lekarka w Katowicach. Zdecydowanie polecam Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Barbara Rugień

Gabinet Lekarski-Medycyna Pracy
Wschodnia 9
87-100 Mokre, Toruń

bardzo doby lelarz,pacjentowi poświeca Pani dr dużo czasu!polecam!!!

lekarz Tomasz Kotarak

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy, Akademicka Przychodnia Lekarska w Toruniu,
ulica Gagarina 39
87-100 Toruń

Nie polecam jeśli chcesz żyć. Tacie została postawiona zła diagnoza-rwa kulszowa chociaż tate bolał kręgosłup I barki.Po walce z pogotowiem I szukaniu pomocy u innych lekarzy tata został przewieziony w ciężkim stanie do szpitala!
Opinia dodana przez: Violeta

lekarz Teresa Puchalska

Gryfice

nigdy nie odmawia wizyt, niedziela, swieta, dobre diagnozy,

lekarz Danuta Hruszka-Lisniewska

Prywatny Gabinet Lekarski
Moniuszki 11 lok. 2a
44-100 Gliwice

Bardzo dziękuje Pani doktor za wszelaką pomoc. To dobry człowiek i świetny lekarz! Dopóki będzie pracować to ja na pewno będę do Niej chodzić.