Lekarz Medycyny Pracy W Okolicach Borek Wielkopolski

Lekarz medycyny pracy, Internista

brak danych
Łuczników 32a
43-176 Gostyń

Zgadzam się z moim przedmówcą oby takich lekarzy było więcej jak Pan Doktor Muszer leczymy się z mężem u niego od lat zawsze ma czas dla pacjenta wysłucha pomoże jeżeli jest potrzeba skieruje na badania czy do specjalisty.

ul. Na Skarpie 48/1
64-100 Leszno

Bardzo miły i konkretny lekarz. Kompetentny, wysoka kultura osobista, empatyczny i wyrozumiały człowiek.

Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Grażyna Leśniewicz

Lekarz medycyny pracy, Internista

Niepodległości 94 lok. 6
64-100 Antoniny, Leszno

Bardzo dobry lekarz! Pani doktor stawia trafne diagnozy, nie żałuje czasu (i cierpliwosci słuchania) pacjentowi. Zawsze chętna do pomocy i życzliwa.

Opinia dodana przez: Libra libra17

Orzeszkowej 10
63-700 Krotoszyn

Bardzo trafnie stawia diagnoze, gdy inni lekarze, nawet specjalisci, np. z laryngologii czy ortopedii nie wiedzą, co to jest, ona łaczy rózne symptomy i trafia od razu w diagnoze. Robi USG< EKG< bada cukier, cholesterol podczas wizyty, robi zastrzyki, duzo się szkoli. mąż chirurg. Zdecydowanie polecam.

Przychodnia.
Masłowskiego 2a
63-700 Krotoszyn

neutralny,nieuciążliwy, ŻYCZĘ POWODZENIA

neutralny,nieuciążliwy, ŻYCZĘ POWODZENIA

Broniewskiego 5 (Ultramedic)
43-300 Bielsko-Biała

Godny polecenia i zaufania. Żadnych problemów

Godny polecenia i zaufania. Żadnych problemów

SNZOZ LARYNGOLOG filia
Marcinkowskiego 19
63-200 Jarocin

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Jest bardzo nieuprzejmy. W dodatku przygłuchawy, nie można z nim normalnie porozmawiać, trzeba krzyczeć, w poczekalni wszyscy wszystko słyszą. W przychodni unosi się nieprzyjemny zapach.
Byłam niedawno na wizycie w sprawie zaświadczenia na prawo jazdy. Pan doktor kazał mi się rozebrać żeby mnie osłuchać - podobno robi to tylko w przypadku młodych dziewczyn!

80% pacjentów przychodzących sprawie prawa jazdy otrzymuje zaświadczenie tylko na 5 lat bo pan doktor wynajduje różne choroby ale wiadomo że chce tylko na tym zarobić! Szkoda tylko ze zeruje na biedniejszych od siebie ludziach.
Koszt wizyty też pozostawia wiele do życzenia. Nie polecam!!!

ulica Poznańska 6
64-100 Sieraków

Gburowaty, chamski, nieuprzejme, nic poza pretensjami nie usłyszałam od lekarza, dodatkowo komentował mój wygląd, a to jest niedopuszczalne! Nie polecam nikomu i odradzam wszystkim jakikolwiek kontakt z tym lekarzem!

Opinia dodana przez: Monika

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Przychodni Lekarskich "ARTES" Sp z o.o.
21 Października 27
64-100 Leszno

Ledwo weszłam do gabinetu napadła na mnie: a gdzie dokumenty choroby? (w mojej sprawie dokumenty dostarczał lekarz prowadzący), niczemu winna miałam się tłumaczyć!Nie znoszę lekarzy, którzy winą za wszystko obarczają pacjentów. Moim zdaniem to osoba zimna, apodyktyczna, nieprzyjemna, będę się odwoływała od jej decyzji!

Jasna 2 / 1
Milicz