Lekarz Medycyny Pracy W Okolicach Brześć Kujawski

lekarz Wojciech Cader

Lekarz medycyny pracy, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "UNIMED"
pl. Wolności 17
87-800 Włocławek

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora. Widać, że jest doświadczony i kompetentny. Najpierw przeprowadził bardzo szczegółowy wywiad, potem zbadał. Wyróżnia się komunikatywnością, przy tym jest bardzo miły i cierpliwy. Polecam! :)

Opinia dodana przez: Karolina

ul. Jurija Gagarina 39

Zawsze miła,zawsze cierpliwa.
Lekarz z powołania,gdzie dobro i zdrowie pacjenta jest najważniejsze.
Pani doktor jest godna polecenia.

Zawsze miła,zawsze cierpliwa.
Lekarz z powołania,gdzie dobro i zdrowie pacjenta jest najważniejsze.
Pani doktor jest godna polecenia.

dr Wojciecxh Hanclewski

Inowrocław

BARDZO DOBRY LEKARZ .BARDZO MI POMÓGŁ.DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE.PACJĘTKA

BARDZO DOBRY LEKARZ .BARDZO MI POMÓGŁ.DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE.PACJĘTKA

Uniwersytecka 17 (Laboratorium) lok. 1c
87-100 Toruń

Doskonały lekarz, wizyta przebiegła w milej atmosferze,nie ma kolejek, szczerze polecam wszystkim. Anna W.

"WCH" Prywatny Gabinet Lekarza Medycyny Pracy

87-100 Toruń

Zdecydowanie polecam !!!. W mojej opinii osoba kompetentna , uprzejma .Wizyta na ustaloną godzinę już na następny dzień w czasie mi odpowiadającym . Polecam doktora Wojciech Chabior .

Opinia dodana przez: Michał

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy, Akademicka Przychodnia Lekarska w Toruniu,
ulica Gagarina 39
87-100 Toruń

Nie polecam jeśli chcesz żyć. Tacie została postawiona zła diagnoza-rwa kulszowa chociaż tate bolał kręgosłup I barki.Po walce z pogotowiem I szukaniu pomocy u innych lekarzy tata został przewieziony w ciężkim stanie do szpitala!

Opinia dodana przez: Violeta

Indywidualna Praktyka Lekarska Sabina Nodzyńska
Stwosza 1 lok. 1a
87-100 Bydgoskie Przedmieście, Toruń

Pani doktor z pozoru wydaje się dość miła, ale przy dalszej współpracy jest zupełnie inaczej. Niekiedy staje się opryskliwa i drażnią ją pacjenci czekający w ciasnym i dusznym korytarzu jej skromnego gabinetu. Potrafi nie przyjąć jednego, ostatniego pacjenta czekającego godzinę w kolejce, twierdząc, że ma rodzinną imprezę.(tego doświadczyłam).

lekarz Joanna Białeta

ulica Mielęcińska 1
87-800 Włocławek

Lekarz z prawdziwego powołania.Diagnozy - 100/100.Profesjonalistka w całym tego słowa znaczeniu,niewątpliwy przykład dla wielu lekarzy.

Opinia dodana przez: Krzysztof

Płowiecka 18
88-220 Osięciny

Brak kompetencji, słaba diagnostyka, niegrzeczne podejście do pacjenta, ogólnie poniżej zera. Stracony czas na leczenie.

lekarz Melania Linke

Akademicka przechodnia leakrska

Toruń

Gorąco nie polecam tej pani doktor. Podczas wizyty była bardzo niemiła wręcz wydzierała się ( do lekarza poszłam tego samego dnia którego się kiepsko poczułam , tylko dlatego ze byłam w przychodni u innego lekarza,w innych okolicznościach bym tego nie zrobila , ale wiedzac ze panuje grypa zdecydowalam sie to sprawdzic. dodam ze czulam sie okropnie, katar kaszel bol gardla) ze nie zmierzylam sobie temperatury (wydaje mi sie ze powinno sie pacjentowi ja zemirzyc a nie wierzyc na slowo ? )patyczek do gardła włożyła w sposób dość agresywny żeby nie powiedzieć drastyczny , jak zapytalam co to moze byc zapytala mnie o to samo , jakbym to ja miala wiedziec, powiedziala ze nie wie bo nie zna faktow < chodzilo o temperature > a na koniec wypisala recepte na witamine C.. nieporozumienie totalne a najgorsze to ten brak uprzejmośći a wręcz brak kultury !!