Lekarz Medycyny Pracy W Okolicach Dobra

lekarz Aneta Muszyńska

Przychodnia
Młynarska 16a
62-800 Kalisz

nie spotkałem tak milej i kompetentnej lekarki,bardzo dobrze rozpoznaje choroby i dzieli się wiedza jak ja leczyc jak unikac rzeczy, które jeszcze bardziej by się przyczynily do pogorszenia zdrowia

dr Jarosław Klimorowski

Ka-med
Aleksandrow Lodzki W.Polskiego
Aleksandrów Łódzki

Bardzo cierpliwy, chętny do pomocy. Pomimo swojego złego samopoczucia z uśmiechem zajmuje się pacjentem.

Podmiejska 34/76
62-800 Kalisz

Jedna z najlepszych lekarzy rodzinnych w Kaliszu. Dokladnie zajmuje sie pacjentem, poswieca mu duzo czasu. Pacjent czuje sie bezpiecznie. Oby wiekszosc lekarzy byla tak oddana swojej pracy!

al. Piłsudskiego 12
62-700 Turek

Bardzo fachowa pani doktor. Chodziłem do niej jak jeszcze była lekarzem zakładowym na kopalni. Polecam.

Przychodnia Medicus Filia w Kaliszu
Górnośląska 37a
62-800 Kalisz

głowną wada lekarza jest opoznione przyjmowanie pacjentów notorycznym spoznianiem sie lekarza do pracy

lekarz Teresa Ciesielska

Neurolog, Lekarz medycyny pracy

ZOZ INTERMED Eugenia Jucyk i Wspólnicy Spółka Jawna
ul. Wojska Polskiego 33
62-500 Konin

Stawia trafną diagnozę. Konkretna, miła i uprzejma. Zawsze poświęca tyle czasu pacjentowi ile potrzeba. Bardzo dobrze tłumaczy choroby, na które zachorował jej pacjent. Moim zdaniem jest godną zaufania osobą.

Elżbieta Kawala

"Apetyt na zdrowie" NZOZ Kawala
Buczka 3
62-860 Opatówek

"Pani Ela" .... tak właśnie mówiła o niej Moja Babcia, która "leczyła" się u "Pani Eli" całe życie. Ufała jej, traktowała z pełnym szacunkiem... poleciłaby ją każdemu. Pani Ela tak dobrze leczyła Babcię, że nie potrzebowała jej posyłać na żadne badania. Prawdziwym hitem były parzone pokrzywy - lekarstwo na wszystko. Nadciśnienie, spuchnięte od dawna nogi. Nie było nigdy poprawy, ale Babcia się nie skarżyła. Nawet, gdy po krwawieniu z nerek okazało się, że to rozwijający się przez lata rak nerki (stąd spuchnięte nogi), który mógł być o wiele wcześniej wykryty przy prostym badaniu. Krwawiący rak oznacza przerzuty. Po roku od usunięcia nerki Moja Babcia zmarła w wieku 76 lat... miałam tego nie pisać, pewnie Babcia by nie chciała... "Pani Ela to taka dobra kobieta"... tak jednak się stało, że Dziadek Wdowiec, o którego stan zdrowia również nie dbała "Pani Ela" stał się kompletnie niesamodzielny i wymaga pełnej opieki. "Pani Ela" poinformowała dzisiaj, że "nie miałaby sumienia" podpisać papierów, dzięki którym moglibyśmy uzyskać pomoc pielęgniarki. Ciekawe, jak wiele zaoszczędza lekarz na "nieposyłaniu" pacjentów na badania....

lekarz Joanna Czech

Lekarz medycyny pracy, Internista

Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Warcie
ulica Sieradzka 3
98-290 Warta

lekarz bez pojęcia ,byłem zaszkodził mi i to bardzo nie polecam wyszcegajcie sie Smus-Noweta Maria

Opinia dodana przez: Karol

Pogotowie Ratunkowe