Gdańsk Lekarz Medycyny Pracy

Mierosławskiego 2
80-430 Gdańsk

Polecam każdemu tego lekarza! Jest to cudowna kobieta, pomocna jak nikt inny. Traktuje pacjenta jak człowieka a nie kolejnego klienta. Rozmawia, odpowiada na pytania, tłumaczy, jest miła i zawsze skuteczna. Kiedy trzeba daje bez problemu skier. na badania i chetnie widzi pacjenta na kontroli.
Nie raz przyjęła mnie poza kolejką i wcale czasu nie szczędziła.

Nie raz przyjęła mnie poza kolejką i wcale czasu nie szczędziła.

Opinia dodana przez: kla

Janusz Milewski

Lekarz medycyny pracy, Laryngolog

Gabinet lekarski

80-305 Gdańsk

Pan Doktor Janusz Milewski jest Fantastycznym lekarzem, jest normalny! Pacjenta traktuje jak kogoś, kto oczekuje pomocy i komu trzeba tę pomoc zapewnić! W gabinecie Pana Doktora pojawiłam się z narastającym bólem ucha i skierowaniem, opatrzonym słowem "pilne".

Pan Doktor od razu mnie przyjął, ucho obejrzał i postawił diagnozę. Przepisał lekarstwo, i próbował usunąć przyczynę bólu. Bardzo starał się mi pomóc, ale z uwagi na brak odpowiedniego sprzętu (a nadmienię, że wyposażenie gabinetu jest wypasione), to zaproponował wizytę w szpitalu gdzie pracuje.
Zachowanie Pana Doktora w szpitalu przeszło moje najśmielsze oczekiwanie. Przed gabinetem tłum a ja zostałam przyjęta bez kolejki. Pan Doktor poświęcił mi tyle czasu ile wymagała sytuacja, bardzo delikatnie i bardzo starannie usunął całą przyczynę bólu, wyszłam z gabinetu jak nowo narodzona, nic a nic mnie nie bolało, byłam taka szczęśliwa że trafiłam właśnie do Niego!!! Serdecznie dziękuję Panie Doktorze !!!
I jeszcze jedna ważna rzecz - nic a nic nie musiałam płacić.

Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Ewa Sosińska

Derdowskiego 8 lok. 3
80-319 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz polecam wszystkim. Pani doktor leczyła moich rodziców , dziadków i podejmowała dobre diagnozy zawsze stan zdrowia się poprawiał.

Opinia dodana przez: Danka

Uphagena 8 (Poradnia Visus)
80-237 Gdańsk

Cudowny, wspaniały lekarz. Kompetentny, uprzejmy i dowcipny .
Polecam każdemu!!!!!!

Cudowny, wspaniały lekarz. Kompetentny, uprzejmy i dowcipny .
Polecam każdemu!!!!!!

medycyna pracy
Bacha 46
80-171 Gdańsk

Nic dodać, nic ująć. Wspaniały lekarz.
Takich nam brakuje. Wizyta umówiona bez problemów, rozmowa podczas wywiadu bardzo rzeczowa i konkretna. Badania szczegółowe, atmosfera przyjazna. Pani doktor wyraźnie wykazuje zainteresowanie pacjentem i nie traktuje go jak klienta. Gorąco polecam.

Nic dodać, nic ująć. Wspaniały lekarz.

Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Hubert Białasiewicz

Wizyty domowe, Lekarz medycyny pracy

I.S.P.LwM.W. lek. med. Hubert Białasiewicz
pomorska13g9
80-333 Gdańsk

Gorąco Polecam: lekarz szczegółowo wytłumaczył mi moją chorobę i zapisał dokładnie dawkowanie leków, po wizycie mogłem liczyć też na dalsze konsultacje telefoniczne, zostawił nawet książeczkę do pomiaru ciśnienia

Tadeusz Kapiszka

al. Grunwaldzka 345
80-505 Gdańsk

Zawsze miły i uśmiechnięty.Poświęcał dużo czasu-współczuł gdy widział mnie z 3 chorych dzieci.Uratował mi rocznego synka-gdzie lekarze rodzinni nie widzieli problemu, a tymczasem mały miał zapalenie płuc i pnełmocystozę-okazało się to gdy skierował nas do szpitala na Polankach-zawdzięczam Mu życie dziecka.Dziś dowiedziałam się,że zginął w wypadku samochodowym.Panie doktorze DZIĘKUJĘ.

Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Krzysztof Gofron

PORADNIA W GDAŃSKU
AL. ZWYCIĘSTWA 30
80-219 Gdańsk

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u dr Krzyszfa Gofron. Przez blisko 6 lat wychodowałam sobie nadwagę - dużo za dużo - blisko 30 kg ... za dużo. Źle mi było ze wszystkim miałam kłopot, z ciuchami, humorem, poruszaniem się - generalny dramat. Były dni, kiedy było ok. Ale zaraz potem trafiał się kolejny czekoladowy lub frytkowy dołek. Do dr Gofrona trafiłam w grudniu 2009. Do dziś - mamy lipiec 2010 - straciłam 25 kg. Na początku bardzo sceptycznie ... podeszłam do diety przepisanej mi przez Pana doktora. Później gdy zaczęłam tracić pierwsze kilogramy moje zaangażowanie rosło a sceptycyzm odchodził powolutku w niepamięć :) Dziś noszę rozmiar 38/40 - dużo ćwiczę, przestrzegam diety (chociaż pozwalam sobie odrobinkę na małe grzeszki - bo czym byłby bez nich świat ;) ... staram się robić co mogę, żeby stosować się do zaleceń Pana doktora i to działa!!! Polecam wizytę szczególnie tym zmotywowanym, tam nie dzieją się cuda - to jest ciężka praca własna - przede wszystkim trzeba zmienić tryb żywienia i myślenie o jedzeniu ... Panie Krzysztofie jeszcze raz dziękuję .. już niebawem kolejna wizyta, dumnie przyprowadzę szczuplejszą mnie :) ... A wszystkim chcącym schudnąć (tym nie więżącym w cuda, realistom), polecam zdecydowanie dr Krzysztofa Gofrona.

ul. Maurycego Beniowskiego 37
80-355 Gdańsk

Popieram przedmówcę. Wymaga dziwnych kwitó czy innych zaświadczeń. Nawet jak się wszystko ma to i tak jest źle. Zemściła się bo dzwolili do niej z sekretariatu w sprawie zaświadczenia którego nie dała i następnego dnia bolała ją głowa nie miała siły ani ochoty rozmawiać. Uznała że spokojnu ton rozmowy to krzyk i udawała że mnie nie widzi wołając następnego pacjenta. Gratulacje ten pani za podejście do człowieka. Oby coś jej znisczyło marzenia czy możliwość finkcjonowania a ktoś postąpił z nią tak jak ona z innymi ludźmi.

NSZOZ Ewa Stefanowicz-Kujawa
Kowalska 5/1
80-846 Gdańsk

O tym "lekarzu" mogę powiedzieć to samo co inni w komentarzach. Najgorszy lekarz jakiego spotkałam. Nieuprzejmy to za delikatne słowo. Ten człowiek jest po prostu chamski. Czepiał się wszystkiego co powiedziałam i komentował w bardzo niemiłych słowach. Nie spodobało się mu już to, że po wejściu do gabinetu przywitałam i przedstawiłam się. Dostałam wtedy informację że mu to nie potrzebne, mam mu dać skierowanie - wszystko niemal krzycząc. Jego wywiad lekarski był żałosny, w ogóle nie zbadał mnie. Jedyne badanie jakie przeprowadził to zmierzenie ciśnienia (które miałam idealne) - komentarz "lekarza" był mniej więcej taki: po co Pani daje sobie zmierzyć ciśnienie lekarzowi, powinna to robić pielęgniarka, bo gdy mierzy lekarz to ciśnienie zawsze jest wyższe. Jedno jest pewne - po tej wizycie ciśnienie zdecydowanie mi podskoczyło przez tego gbura. Na drugi dzień okazało się również że rozmawiał o mnie z innym pacjentem (moim kolegą) i na mnie narzekał - gdzie tajemnica lekarska? Zdecydowanie nie polecam, omijajcie go szerokim łukiem.

Opinia dodana przez: Zosia