Gdańsk Lekarz Medycyny Pracy

Mierosławskiego 2
80-430 Gdańsk

Polecam każdemu tego lekarza! Jest to cudowna kobieta, pomocna jak nikt inny. Traktuje pacjenta jak człowieka a nie kolejnego klienta. Rozmawia, odpowiada na pytania, tłumaczy, jest miła i zawsze skuteczna. Kiedy trzeba daje bez problemu skier. na badania i chetnie widzi pacjenta na kontroli.
Nie raz przyjęła mnie poza kolejką i wcale czasu nie szczędziła.
Opinia dodana przez: kla

Janusz Milewski

Lekarz medycyny pracy, Laryngolog

Gabinet lekarski

80-305 Gdańsk

Pan Doktor Janusz Milewski jest Fantastycznym lekarzem, jest normalny! Pacjenta traktuje jak kogoś, kto oczekuje pomocy i komu trzeba tę pomoc zapewnić! W gabinecie Pana Doktora pojawiłam się z narastającym bólem ucha i skierowaniem, opatrzonym słowem "pilne".
Pan Doktor od razu mnie przyjął, ucho obejrzał i postawił diagnozę. Przepisał lekarstwo, i próbował usunąć przyczynę bólu. Bardzo starał się mi pomóc, ale z uwagi na brak odpowiedniego sprzętu (a nadmienię, że ...
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Ewa Sosińska

Derdowskiego 8 lok. 3
80-319 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz polecam wszystkim. Pani doktor leczyła moich rodziców , dziadków i podejmowała dobre diagnozy zawsze stan zdrowia się poprawiał.
Opinia dodana przez: Danka

Uphagena 8 (Poradnia Visus)
80-237 Gdańsk

Cudowny, wspaniały lekarz. Kompetentny, uprzejmy i dowcipny .
Polecam każdemu!!!!!!

ul. Obrońców Westerplatte 24/10
80-317 Gdańsk

Pani Doktor Anna Rynkiewicz bardzo rzetelnie bada swojego pacjenta, podchodzi do człowieka kompleksowo, uwzględnia wszystkie możliwe dolegliwości zaczerpnięte z wywiadu i historii choroby, badań diagnostycznych; bardzo konkretna w relacjach, u mnie osobiście Pani Doktor zdiagnozowała chorobę biodra, szybka moja reakcja na tę diagnozę bardzo mi pomogła przy podjęciu decyzji o operacji, co doprowadziło do istotnej poprawy komfortu życia; cały czas mogę liczyć na poradę godną zaufania w aspekcie jakości i ...
Opinia dodana przez: IRena Dymarska

medycyna pracy
Bacha 46
80-171 Gdańsk

Nic dodać, nic ująć. Wspaniały lekarz.
Takich nam brakuje. Wizyta umówiona bez problemów, rozmowa podczas wywiadu bardzo rzeczowa i konkretna. Badania szczegółowe, atmosfera przyjazna. Pani doktor wyraźnie wykazuje zainteresowanie pacjentem i nie traktuje go jak klienta. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Hubert Białasiewicz

Wizyty domowe, Lekarz medycyny pracy

I.S.P.LwM.W. lek. med. Hubert Białasiewicz
pomorska13g9
80-333 Gdańsk

Gorąco Polecam: lekarz szczegółowo wytłumaczył mi moją chorobę i zapisał dokładnie dawkowanie leków, po wizycie mogłem liczyć też na dalsze konsultacje telefoniczne, zostawił nawet książeczkę do pomiaru ciśnienia
Lekarz medycyny pracy Gdańsk lek. med. Tomasz Nowak

lek. med. Tomasz Nowak

Centrum Medyczne LUX MED
ul. Jaśkowa Dolina 132
Piecki, Gdańsk

Przeszedłem u Doktora zabieg kolonoskopii w Luxmedzie w Gdańsku na Morenie. Zabieg bezbolesny, profesjonalna diagnoza. Bardzo polecam i pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Robert

Tadeusz Kapiszka

al. Grunwaldzka 345
80-505 Gdańsk

Zawsze miły i uśmiechnięty.Poświęcał dużo czasu-współczuł gdy widział mnie z 3 chorych dzieci.Uratował mi rocznego synka-gdzie lekarze rodzinni nie widzieli problemu, a tymczasem mały miał zapalenie płuc i pnełmocystozę-okazało się to gdy skierował nas do szpitala na Polankach-zawdzięczam Mu życie dziecka.Dziś dowiedziałam się,że zginął w wypadku samochodowym.Panie doktorze DZIĘKUJĘ.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Krzysztof Gofron

PORADNIA W GDAŃSKU
AL. ZWYCIĘSTWA 30
80-219 Gdańsk

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u dr Krzyszfa Gofron. Przez blisko 6 lat wychodowałam sobie nadwagę - dużo za dużo - blisko 30 kg ... za dużo. Źle mi było ze wszystkim miałam kłopot, z ciuchami, humorem, poruszaniem się - generalny dramat. Były dni, kiedy było ok. Ale zaraz potem trafiał się kolejny czekoladowy lub frytkowy dołek. Do dr Gofrona trafiłam w grudniu 2009. Do dziś - mamy lipiec 2010 ...