Lekarz Medycyny Pracy W Okolicach Grabów Nad Prosną

lekarz Zbigniew Garbiec

Lekarz medycyny pracy, Internista

Okrężna 1
56-500 Syców

Zna swoich pacjentów i podchodzi do swoich obowiązków profesjonalnie, uprzejmy.

Zna swoich pacjentów i podchodzi do swoich obowiązków profesjonalnie, uprzejmy.

Opinia dodana przez: Maria1 karp

lekarz Aneta Muszyńska

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Przychodnia
Młynarska 16a
62-800 Kalisz

nie spotkałem tak milej i kompetentnej lekarki,bardzo dobrze rozpoznaje choroby i dzieli się wiedza jak ja leczyc jak unikac rzeczy, które jeszcze bardziej by się przyczynily do pogorszenia zdrowia

Podmiejska 34/76
62-800 Kalisz

Jedna z najlepszych lekarzy rodzinnych w Kaliszu. Dokladnie zajmuje sie pacjentem, poswieca mu duzo czasu. Pacjent czuje sie bezpiecznie. Oby wiekszosc lekarzy byla tak oddana swojej pracy!

lekarz Grażyna Raczkowska-Czajka

Reumatolog, Lekarz medycyny pracy

Wielowieś 19
Syców

Trafiłem do Pani Doktor poprzez wyszukiwanie internetowe. Bezproblemowa i uprzejma rejestracja oraz zaproponowane trzy terminy na wizytę pozwoliły mi wybrać ten jak najbardziej korzystny czasowo dla mnie. Po wizycie mogę powiedzieć, że jest to lekarz godny polecenia. Profesjonalny, rzeczowy, konkretnie odpowiada na zadane pytania i tłumaczy wszystko co robi. Po badaniu zostały dobrane leki, które szybko zaczęły działać i teraz czuję się zdecydowanie lepiej. Nazywam to właściwym podejściem do pacjenta, czyli oprócz samego badania w czasie wizyty znalazł się czas na wytłumaczenie zasad postępowania i mechanizmu powstawania problemu. Zdecydowanie lekarz godny polecenia.

Opinia dodana przez: Adam

Przychodnia Medicus Filia w Kaliszu
Górnośląska 37a
62-800 Kalisz

głowną wada lekarza jest opoznione przyjmowanie pacjentów notorycznym spoznianiem sie lekarza do pracy

63-600 Kępno

fachowo, solidnie i bez najmniejszych zastrzeżeń!

fachowo, solidnie i bez najmniejszych zastrzeżeń!

Centrum "Tatko"
Śmigielskiego 20 II piętro
63-400 Ostrów Wielkopolski

W październiku zeszłego roku byłam na USG piersi i mammografi na którą skierował mnie onkolog bo coś mu nie dawało spokoju Według badań które mi wykonał Pan Dwornik jestem zdrowa jak byk i mam przyjść profilaktycznie za 2 lata. Na moje szczęście dobrze że poszłam z idealnymi wynikami tak mi się wtedy zdawało z powrotem do onkologa,który był bardzo zdziwiony że nic nie wykazaly wyniki,bo nadal coś mu się nie podobalo i pokierował mnie dalej na początku byłam wsciekla że szuka mi choroby której nie mam, a teraz dziękuję Bogu że go posłuchałam.Właśnie jestem po 6 chemioterapii i czekam na operację okazało się że mam złośliwy nowotwór lll stopnia. Mam trzy guzki i nie mam pojęcia jak niby doświadczony radiolog tego nie znalazł!!!! NIE POLECAM NIKOMU DWORNIKA!!!! Albo sprzęt ma do niczego albo nie przykłada się do pracy!!!!!

Opinia dodana przez: Jola

Elżbieta Kawala

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

"Apetyt na zdrowie" NZOZ Kawala
Buczka 3
62-860 Opatówek

"Pani Ela" .... tak właśnie mówiła o niej Moja Babcia, która "leczyła" się u "Pani Eli" całe życie. Ufała jej, traktowała z pełnym szacunkiem... poleciłaby ją każdemu. Pani Ela tak dobrze leczyła Babcię, że nie potrzebowała jej posyłać na żadne badania. Prawdziwym hitem były parzone pokrzywy - lekarstwo na wszystko. Nadciśnienie, spuchnięte od dawna nogi. Nie było nigdy poprawy, ale Babcia się nie skarżyła. Nawet, gdy po krwawieniu z nerek okazało się, że to rozwijający się przez lata rak nerki (stąd spuchnięte nogi), który mógł być o wiele wcześniej wykryty przy prostym badaniu. Krwawiący rak oznacza przerzuty. Po roku od usunięcia nerki Moja Babcia zmarła w wieku 76 lat... miałam tego nie pisać, pewnie Babcia by nie chciała... "Pani Ela to taka dobra kobieta"... tak jednak się stało, że Dziadek Wdowiec, o którego stan zdrowia również nie dbała "Pani Ela" stał się kompletnie niesamodzielny i wymaga pełnej opieki. "Pani Ela" poinformowała dzisiaj, że "nie miałaby sumienia" podpisać papierów, dzięki którym moglibyśmy uzyskać pomoc pielęgniarki. Ciekawe, jak wiele zaoszczędza lekarz na "nieposyłaniu" pacjentów na badania....

lekarz Anna Młyńczak-Szymkowiak

Pulmonolog, Lekarz medycyny pracy

medycyna pracy
Berlinga 6
63-500 Ostrzeszów

Jestem zwiedziony po wizycie pani doktor jest nie uprzejma nic jej się nie podoba i obraża. miałem brudne buty bo było błoto na dworze a ona powiedziała jaki to wstyd że taki facet nosi brudne buty. Nie polecam tego lekarza

lekarz Maria Smus-Noweta

Lekarz medycyny pracy, Internista

Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Warcie
ulica Sieradzka 3
98-290 Warta

lekarz bez pojęcia ,byłem zaszkodził mi i to bardzo nie polecam wyszcegajcie sie Smus-Noweta Maria

Opinia dodana przez: Karol