Łódź Lekarz Medycyny Pracy

Czy chodziło Ci o lekarzy:

Przychodnia przy Szpitalu Barlickiego

None

niesamowity lekarz profecjonalista kultura osobista na najwyższym poziomie -szkoda że takich lekarzy jest bardzo bardzo mało.jak by się lżej żyło i leczyło gdyby inni lekarze łodzcy chociaż raz w roku poszli do pana doktora Kozłowskiego na wizytę i sami się przekonali jak prawdziwy lekarz z POWOŁANIEM traktuje pacjęta .DZIĘKUJĘ POZDRAWIAM

lekarz Bogdan Łopaciński

Toksykolog, Lekarz medycyny pracy

Głogowa 17A
91-479 Łódź

Super lekarz oby więcej takich. Troskliwy pamiętaliwy, super człowiek jeszcze nie spotkalam tak oddanego swojej pasji lekarza

Opinia dodana przez: Aga

lekarz Małgorzata Woźniacka

Lekarz medycyny pracy, Internista

Centrum Medicover Pomorska - Łódź
ul. Pomorska 106
91-402 Łódź

Pani Doktor jest najmilsza a zarazem bardzo kompetentną osobą. Potrafi cierpliwie wytłumaczyć jak i wysłuchać pacjenta.Wzbudza zaufanie od pierwszego spotkania. Nie bagatalizuje tego co mówi pacjent.

Opinia dodana przez: Marek

Lekarz medycyny pracy, Kardiolog

Przychodnia
REWOLUCJI 1905 R. 52
90-213 Łódź

Konkretna i bezproblemowa. Załatwia pacjenta z należytą uwagą, a przy tym nie utrudnia życia stosem badań do zrobienia. Polecam.

Opinia dodana przez: Piotrek

Gotycka 3
91-520 Łódź

to bardzo dobry lekarz na pewno godny polecenia polecam leczyła moją rodzinę na Aleksandrowskiej 63.Anna Frątczak

Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Wojciech Kowalski

Lekarz medycyny pracy, Laryngolog

MSWiA

Łódź

Tak powinien pracować każdy lekarz! Bardzo polecam wszystkim pacjentom z kamicą ślinianek.

Łódź

Nie wiem skąd szkalowanie Pani Doktor? Może dlatego, że w internecie można bezkarnie każdego obrzucić błotem? Już wiem, że nie można sugerować się fałszywymi opiniami ludzi w internetach. Przed dzisiejszą wizytą u tej pani doktor, po przeczytaniu opinii na tej stronie zupełnie na serio bałam się tam pójść...jak się okazało zupełnie niepotrzebnie. Nie popłakałam się po wizycie i nie okazała mi swojej wspomnianej w komentarzach wredoty. Pani doktor jest bardzo miła i kompleksowo się mną zajęła. Szczerze i bezinteresownie polecam :)

Opinia dodana przez: Agnieszka

Syrenki 2/30
91-496 Łódź

"Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny'''' Sp. z o.o.
ulica Wigury 19
90-302 Łódź