Mazowieckie Lekarz Medycyny Pracy

Wolny termin: 24 Lip o 09:00. Sprawdź inny.

lek. med. Iwona Kowiranda

TiM Usługi Medyczne
ul.Długa 44/50

Wolny termin: 25 Lip o 12:30. Sprawdź inny.

lekarz Ireneusz Mizerski

Reumatolog, Lekarz medycyny pracy

CENTRUM MEDYCZNE PETRA MEDICA
Grochowska 166

Wolny termin: 25 Lip o 15:00. Sprawdź inny.

lek. med. Małgorzata Kohutnicka

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Ochota, Warszawa

lekarz Maria Lewandowska

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Jagiełły 31
09-200 Sierpc

Miałam problemy z tarczycą. Umówiłam się na wizytę domową. Badania wykazały, że w organiźmie mam mało jodu. Pani dr Maria Lewandowska zaleciła, abym jadła bardzo dużo ryb morskich. Przez dłuższy czas spożywałam ryby. Stopniowo stan zdrowia się poprawiał. Przekonana jestem, że niebawem przestanę chorować na tarczycę.

Dawno nie trafiłam na tak rzeczowego lekarza. Miły, sympatyczny, uśmiechnięty. Rozmawiał ze mną jak z partnerem. Nie traktował mnie przedmiotowo. Brakuje mi słów,żeby opisać wspaniałe podejście tego lekarza do pacjenta. Wyszłam z gabinetu naprawdę zadowolona. Wszystko mi Pan Sławomir wytłumaczył, nie zbywał. Zdecydowanie dostosowuje sposób wypowiedzi do rozmówcy. Ma naprawdę ogromną wiedzę i jak będę miała problem to na pewno skorzystam z jego pomocy. Lekarz godny zaufania i polecania- oby więcej takich ludzi w tym zawodzie.

Mroczna 9/11/13 lok. 93

Nie tylko przepyta i podpisze papier do pracy, ale naprawdę cierpliwie sprawdza, czy nic złego się nie dzieje. Zdecydowanie polecam!

lekarz Anna Gadowska

Świętokrzyska 18 (V p.) lok. 2

Świetny lekarz! Przemiła osoba - wysłucha i dopiero wystawi diagnozę, wytłumaczy, pokieruje, poświęci tyle czasu, ile potrzeba na wizytę, a nie jej odbębnienie. POLECAM

Opinia dodana przez: a a

lekarz Iwona Dobiecka

Lekarz medycyny pracy, Internista

Interna, med. pracy, bad. kierowcw
św. Franciszka Salezego 6

wyjątkowa sumienna oddana swojej pracy szkoda że jest tak mało lekarzy z takim podejściem do ludzi .

Opinia dodana przez: Mariusz

Wspaniały lekarz z prawdziwego powołania

Ewa Markowska

Lekarz medycyny pracy

Stalowa 16a

Lekarka bardzo kompetentna, cierpliwa, wynikliwie przeprowadzająca wywiad. Bardzo uprzejma i z poczuciem humoru. Polecam.