Lekarz Medycyny Pracy W Okolicach Nowe Miasteczko

Piotr Marcinkowski

Lekarz medycyny pracy, Internista

Małomicka 86
59-300 Lubin

Sumienny lekarz medycyny pracy. Mam zlecone przebadać się z Nfz. A wymogi są takie, że trzeba zrobić badania na nosicielstwo. Teraz czekam na wyniki.

Opinia dodana przez: Łukasz W.

Elżbieta Dzikońska-Bywalec

Neurolog, Lekarz medycyny ratunkowej

WSZDNIPCH - Poradnie i Diagnostyka
Aleja Tysiąclecia 30
59-700 Bolesławiec

Bardzo miła, sympatyczna, nie stawia diagnozy zbyt pochopnie, bez wcześniejszych badań.
Wspaniały człowiek, doskonały lekarz!

Wspaniały człowiek, doskonały lekarz!

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Pierwszy i ostatni raz odwiedziłam tego lekarza i obiecałam sobie, że więcej nie skorzystam z jego usług. Lekarz ten zachowywał się normalnie do momentu, gdy miał mi wypisać zwolnienie z pracy z powodu grypy, przy temp. powyżej 38 st. Wytłumaczyłam mu, że w nowej firmie jestem dopiero pół roku i jeszcze nie wyrobiono mi legitymacji ubezpieczeniowej, ale.... przyniosłam raporty dochodów z trzech ostatnich miesięcy, na których dokładnie widać, że jestem ubezpieczona. Lekarz ten, po prostu zaczął na mnie krzyczeć i mnie umoralniać, strasząc, że jak jestem tak nieodpowiedzialna, to mam wracać do pracy i nie będę miała żadnego zwolnienia. Byłam w tak wielkim szoku, że po prostu zaczęłam wychodzić z gabinetu, wtedy z wielkim oburzeniem powiedział, że mam siadać i wypisał mi z wielkim problemem to zwolnienie. Nie polecam tego lekarza nikomu, czułam się przy nim poniżona i przerażona, potraktował mnie jak małolatę, a jestem dorosłą kobietą mającą dwójkę dzieci.

Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna "PROVITA" s.c. Cezary Kędzia Helena Kędzia
ulica Orbitalna 61
67-200 Głogów

Miałem raz do czynienia z tym panem i wystarczy.Nie mi oceniać jego kompetencje zawodowe natomiast jest bezczelny jeśli chodzi o pieniądze.Chciał dwa razy skasować za wystawienie tego samego zaświadczenia, chodziło o przepisanie tego samego zaświadczenia tylko na inna firmę która być może ktoś źle podał albo źle zapisał.Strasznie pazerny.Nie polecam

Opinia dodana przez: anonim

Grażyna Kozioł-Szablowska

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Gabinet lekarski

67-400 Wschowa

Pani Doktor Grażyna Kozioł-Szablowska jak dla mnie jest lekarzem godnym polecenia. Uprzejmość i autentyczna troska o pacjenta, w połączeniu z wiedzą i kompetencją, która przebija z ogólnej postawy w gabinecie i poza nim, świadczy o profesjonalnym i kompleksowym podejściu do zawodu.

Opinia dodana przez: Makjus

lekarz Roman Pilecki

Lekarz medycyny pracy, Laryngolog

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej " MED ALL" spółka cywilna
Gajowa 50
65-267 Zielona Góra

Miałem styczność z doktorem przez sąd, biegły sądowy i pomimo orzeczenia innych lekarzy , iż mam lekki stopień po zabraniu umiarkowanego on jedyny dał mi .. żaden orzekł że jestem w pełni zdrowy. Po prostu on uważa że np: złamane okulary tak jak i zdrowie nadają się do czytania a zdrowie do pełnej pracy po prostu ignorant. Odradzam.

Borówkowa 7
65-122 Zielona Góra

Pani doktor na widok mojego kolczyka i tunelu zaczęła być nie miła, kilkukrotnie zwróciłem jej uwagę na to ze kalczyki i to jak wyglądam to moja indywidualna sprawa i komentarze oraz ocenę może zostawić dla siebie i jest to nie profesjonalne z jej strony, nic sobie z tego nie zrobiła i kontynuowała temat tego jak wyglądam. Próbowałem porozmawiać z nią o tym i przdstawilem kilka argumentów za tym ze nie ma nic złego w posiadaniu kolczyków ale jedyne co usłyszałem w zamian to "ale bezczelny".. przychodzę do lekarza a nie konsultować swój wygląd ze stylistka, pani bardzo nieprofesjonalna, jej zachowanie to już zniewaga za która w sądzie wyciągane są konsekwencje.

Opinia dodana przez: Marek

Maria Cieślak

Lekarz medycyny pracy

Żary

Z takim lekarzem az strach miec doczynienia. pacjentowi skarzacemu sie na dusznosci wypisuje lek przeciwbolowy bez uprzedniego zbadania...

Opinia dodana przez: anonin

lekarz Dorota Knichał

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

AMBULATORYJNA OPIEKA SPECJALISTYCZNA BIOMED
ulica Piaskowa 15
59-700 Bolesławiec

Pani doktor wpadła do przychodni w Osiecznicy spóźniona o pół godziny czyli o 8.30 Później z rozmów z pacjentami, okazało się, że to normalne!! Na dodatek pojawił się jakiś pan który pytał o to do której przyjmuje lekarz. I tu uwaga! Dostał odpowiedz, że do godzin opisanych na drzwiach ale lepiej żeby zaczekał gdyż pani doktor lubi wyjść dużo wcześniej i może jej pan nie zastać. Mój niepokój rósł z minuty na minutę. Ale wróćmy do wejścia pani doktor. Pomimo iż w holu było już kilka osób, nie powiedziała ani dzień dobry ani przepraszam za spóźnienie, była wręcz obrażona ale dlaczego? Nikt nie wie. Po wejściu do jej gabinetu zastał mnie widok dalece odmienny od tego co powinien prezentować lekarz. Pani doktor wyglądała ( przepraszam za określenie ) jak lekarz-kloszard. Zaniedbana począwszy od włosów po całą resztę. Ale ok myślę nie oceniam ludzi po wyglądzie. I tu cały mój optymizm prysł. Opryskliwośći i nieuprzejmości festiwal nie miał granic, atmosfera niczym z mięsnego w PRL-u. Łaska, że w ogóle tu jest i się odzywa. Chciałem po prostu wyjść. A diagnoza wołała o pomstę do nieba. Jak się potem okazało to norma w przepisywaniu antybiotyków na wszystko. Ja miałem grypę ale zamiast konkretnej rady dostałem Antybiotyk!! Antybiotyku nie brałem zasięgając porady innego lekarza. Wystarczyło kilka dni w łóżku z lekami na grypę plus domowe sposoby. I zamiast 10 dni na antybiotyku było 4 w łóżku i około 3 w domu wszystko na lekach bez recepty. Chciałbym ostrzec wszystkich przed kontaktem z tą panią w celu uniknięcia błędnie stawianych diagnoz i kontaktu z lekarzem, który powinien pracować w prosektorium a nie przychodni. W dodatku czuję się urażony zachowaniem lekarza który daje odczuć że jest chyba z wyższej kasty. Tyle, że to nie Indie. Urażony pacjent

Opinia dodana przez: Urażony pacjent

lekarz Jarosław Kuprowski

Lekarz medycyny pracy, Internista

Leśna 8 lok. 207
59-300 Lubin

Byłam u "doktora" podczas badań lekarskich do pracy. Noszę okulary,więc nie dopuścił mnie do pracy na wysokości powyżej 3m. Zapytałam go dlaczego na co odpowiedział"Ja nie będę Pani tłumaczył,nich pani idzie na medycynę". Zero kultury i poczucia obowiązku, że trzeba wytłumaczyć swoją opinię pacjentowi.Dawno nie spotkałam się z takim chamstwem.Musiałam szukać w Google dlaczego tak jest i jaki przepis za to odpowiada, a powinnam takie informacje dostać od lekarza !

Opinia dodana przez: Małgorzata