Lekarz Medycyny Pracy W Okolicach Nowe Miasto Nad Pilicą

Skierniewice

najlepszy specjalista z jakim kiedykolwiek sie spotkałam..pozdrawiam Panią Grażynę:)

Pl. Kościuszki 22
97-200 Tomaszów Mazowiecki

Poza tym, że pani doktor zapewne zna się nieco na rzeczy, to dalej już mało co dobrego mozna o niej powiedzieć. Zawsze ( a byłem u niej wielokrotnie ) byłem przyjęty jakąś godzinę lub i półtorej póżniej niż ta godzina, o której byłem umówiony - np. miałem być przyjęty pierwszy tego dnia w kolejce i ZAWSZE znalazło się kilka innych osób, które zostały przyjęte przede mną. Pani w kartotece zawsze pokrętnie tłumaczyła, że mam pecha, tak wyszło ..... itd. Szlag mnie trafiał i przestałem do niej chodzić. Przypuszczam, ze ci co wchodzili przede mną wpierw byli u niej prywatnie, a ja tylko na ubezpieczalnię. Czyli nic nowego: many, many, many. Oficjalnie to niby miła, żeby nic jej nie zarzucić. Ale jako fachowiec za wiele nie pomogła, inni pomogli więcej, no i to ustawianie mnie na wyczekiwania.....

Prywatny Gabinet Leksrski Medycyny {Pracy

05-660 Warka

POLECAM LEKARZA DUZO MI POMOGL W LECZENIU TARCZYCY A NIE MOGOC JUZ NIC ZROBIC SKIEROWAL MNIE BEZ PROBLEMU NA ZABIEG.

dr Tymoteusz Nowakowski

Wizyty domowe, Lekarz rodzinny

Żyrardów

Przychylam sie do moich poprzednikow.
Prostak i cham!
Zachowanie w stosunku do pacjentow ( w tym rowniez chorych i cierpiacych) naganne!
Kiedys lekarze po skonczeniu akademii byli wzorem kultury i zachowania.
A "dochtor" tresuje pacjentow jak w wojsku. (Byly lekarz wojskowy), Jeszcze troche i wprowadzi "fale" i meldowanie sie.
Niekompetentny, czesto zmienia leki (drogie) nie proponuje tanszych zamiennikow.
Otrzymac od "dochtora" jakiekolwiek skierowanie czy ...

Przychylam sie do moich poprzednikow.
Prostak i cham!
Kiedys lekarze po skonczeniu akademii byli wzorem kultury i zachowania.
Otrzymac od "dochtora" jakiekolwiek skierowanie czy to na badania czy tez do specjalisty graniczy z cudem. Odpowiedz jest zawsze taka " nie widze takiej potrzeby " lub tez " ja tez chodzilem do szkoly" . W mnienaniu "dochtora" on jeden wystarczy, specjalisci nie sa potrzebni.
Tak wiec Panie i Panowie profesorowie, docenci i inni wysocy specjalisci - NIE JESTESCIE POTRZEBNI!!!!!!!!!!!!
Mam nadzieje ze poprzez swoje "leczenie" jeszcze "dochtor" nikogo nie usmiercil.
Pozdrawiam "dochtora"
Pacjent

lekarz Danuta Sekuła

Pediatra, Lekarz rodzinny

Poradnia Centrum
ulica Warszawska 4
26-600 Radom

GODNY POLECENIA SPECJALISTA ZARÓWNO JAKO PEDIATRA I INTERNISTA.LECZY CAŁĄ MOJĄ RODZINĘ.
ŚWIETNY DIAGNOSTA- DZIĘKI PANI DOKTOR USTAPIŁY U MNIE BÓLE ŻOŁĄDKA.
MA DOSKONAŁY KONTAKT Z PACJENTEM.RZECZOWA I PROFESJONALNA.POLECAM

ŚWIETNY DIAGNOSTA- DZIĘKI PANI DOKTOR USTAPIŁY U MNIE BÓLE ŻOŁĄDKA.
MA DOSKONAŁY KONTAKT Z PACJENTEM.RZECZOWA I PROFESJONALNA.POLECAM

Opinia dodana przez: KLEO

lekarz Jerzy Matysiak

Pediatra, Lekarz medycyny pracy

Piękna 8
Grójec

Nie chcę oceniać pana doktora, tylko -z braku innego miejsca by to zrobić-zachowanie pani w rejestracji. Już któryś z kolei raz spotkałam się z niemiłym, niesympatycznym i przykrym zachowaniem tej pani. Osoby pracujące w rejestracji powinny być miłe, uśmiechnięte i przyjazne dla pacjentów (są przecież wizytówką przychodni), a ta pani robi łaskę, że w ogóle coś wyjaśni. Może pan doktor zastanowiłby się nad zmianą osoby witającej jego pacjentów, bo ta osoba się raczej do tego nie nadaje.

Opinia dodana przez: justyna

Jagielońska 6
Skierniewice

szybkość , szybkość , i jeszcze raz szybkość w załatwianiu pacjenta pięć minutek max ,,następny proszę ,,

lekarz Krystyna Górecka

Lekarz medycyny pracy, Internista

Polna paw. C
05-600 Grójec

Pani doktor jako lekarz bardzo słaba, najwyższy czas na emeryturę polecam też ewentualne doszkalanie warsztatu lekarskiego, braki ...
jako człowiek - miernie, bardzo nieuprzejma, książkowy przykład przerostu formy nad treścią do tego brak szacunku do drugiego człowieka

lekarz Henryk Jędrasek

Neurolog, Lekarz medycyny pracy

ORZECZNICTWO MOPS

26-600 Radom

Dyrekcja
Radomskiego
Szpitala Specjalistyczny im. T. Chałubińskiego

SKARGA
Niniejszym składam skargę na oburzające zachowanie dr Henryka Jędraska, jakie miało miejsce w dniach 09.01.2014r. i 13.01.2014r. na oddziale neurologii Szpitala.
Byłem pacjentem na oddziale neurologii Radomskiego Szpitala Specjalistycznego z udarem, leczony przez dr Jędraska. Również leczyłem się u dr Jędraska w Przychodni przy
ul. Okulickiego w Radomiu i prywatnym gabinecie przy ul. Głównej.
W związku ...

Dyrekcja
Radomskiego
Szpitala Specjalistyczny im. T. Chałubińskiego

SKARGA
ul. Okulickiego w Radomiu i prywatnym gabinecie przy ul. Głównej.
W związku z tym zwróciłem się do doktora o wypełnienie dokumentu N-9 ZUS celem złożenia go do ZUS w staraniu się o rentę. Po wypełnieniu druku N-9ZUS przez lekarza okazało się, że są błędy w nr PESEL i dacie urodzenia. Skonfrontowałem te dane z kartą informacyjną ze szpitala i okazało się, że tam też występują błędy. W dniu 09.01.2014r. zwróciłem się do lekarza, by poprawił błędy, wówczas spotkało mnie ordynarne zachowanie z wyzwiskami typu: won, wypie…laj pan. Próbując przy tym na sile zamknąć drzwi gabinetu lekarskiego, czego świadkami były osoby pracujące w tym pokoju m.in. dr Ewa Dudzińska, jak również stojąca za drzwiami żona. Druk N-9 ZUS nie został mi zwrócony.
W dniu 13.01.2014r. przy ponownej próbie odzyskania druku, dr Jędrasek ponownie mnie wyzwał, złapał za kurtkę i pchnął na ścianę, tak mocno , że tyłem głowy uderzyłem w nią, nie wydając mi druku.
Usłyszałem przy tym cały stek przekleństw, jak również i to, że jest to tylko dobra wola lekarza, że może ale nie musi wypełnić ten druk.
Jeśli lekarz prowadzący nie ma obowiązku wypełnić druku N-9 ZUS to mógł mnie pouczyć kto ma to zrobić.
Całą tą sceną widziały osoby pracujące w gabinecie lekarskim m.in. dr Ewa Dudzińska, jak również maja żona stojąca za niezamkniętymi drzwiami.
Oburzające Zachowanie lekarza wywarło przerażenie w oczach świadków.
W rezultacie nie odzyskałem druku N-9 ZUS z tytułu leczenia udaru u neurologa.
Moim zdaniem, takie karygodne zachowanie lekarza leczącego mnie wcześniej z udaru nie powinno mieć miejsca. Jeśli lekarz nie chce czegoś zrobić, nie powinien mnie wyzywać i używać siły.

W związku z powyższym informują o chamskim, zachowaniu lekarza , które uwłacza godności pacjenta, celem wyciagnięcia konsekwencji.
Proszę o poinformowanie mnie sposobie wykorzystania powyższej skargi.
Skargę składam tak późno, gdyż przebywałem na rehabilitacji w Szpitalu MSWiA
w Otwocku przez 30 dni i obawiałem się złośliwego wpływu dr Jędraska na decyzję komisji lekarskiej w sprawie przyznania mi renty.

Do wiadomości
Warszawa, ul.Młynarska 46

Opinia dodana przez: jacek

Braci Kobylańskich 41
26-410 Drzewica

Chroń Boże ludzi przed tą pseudo lekarką! Lekarka nie dość, że mało kompetentna, robi wszystko na odwal się, to jeszcze nieuprzejma, wręcz żmijowata.(nie mam na celu obrażania tej Pani, jedynie opisuję jej zachowanie wobec innych). Nie wiem czy jej podejście jest z braku totalnej wiedzy czy wypalenia zawodowego, ale nie powinna ta kobieta "leczyć". Leczyła jedną osobę u mnie w rodzinie na kamienie nerkowe przez kilka lat, męczyła lekami pod tym kątem, a okazało się, że to problem był z trzustką i to poważny. Brak zaangażowania i zainteresowania pacjentem. Z kolei inna z osób była dowiedzieć się kilku informacji to Pani "doktor" nieuprzejmie ją zbyła. Nie polecam nikomu. Niestety Drzewica to małe miasteczko i brak tam lekarzy.

Opinia dodana przez: P.