Lekarz Medycyny Pracy W Okolicach Nowe Skalmierzyce

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia
Młynarska 16a
62-800 Kalisz

nie spotkałem tak milej i kompetentnej lekarki,bardzo dobrze rozpoznaje choroby i dzieli się wiedza jak ja leczyc jak unikac rzeczy, które jeszcze bardziej by się przyczynily do pogorszenia zdrowia

lekarz Zbigniew Garbiec

Internista, Lekarz medycyny pracy

Okrężna 1
56-500 Syców

Zna swoich pacjentów i podchodzi do swoich obowiązków profesjonalnie, uprzejmy.

Zna swoich pacjentów i podchodzi do swoich obowiązków profesjonalnie, uprzejmy.

Opinia dodana przez: Maria1 karp

Podmiejska 34/76
62-800 Kalisz

Jedna z najlepszych lekarzy rodzinnych w Kaliszu. Dokladnie zajmuje sie pacjentem, poswieca mu duzo czasu. Pacjent czuje sie bezpiecznie. Oby wiekszosc lekarzy byla tak oddana swojej pracy!

al. Piłsudskiego 12
62-700 Turek

Bardzo fachowa pani doktor. Chodziłem do niej jak jeszcze była lekarzem zakładowym na kopalni. Polecam.

Orzeszkowej 10
63-700 Krotoszyn

Bardzo trafnie stawia diagnoze, gdy inni lekarze, nawet specjalisci, np. z laryngologii czy ortopedii nie wiedzą, co to jest, ona łaczy rózne symptomy i trafia od razu w diagnoze. Robi USG< EKG< bada cukier, cholesterol podczas wizyty, robi zastrzyki, duzo się szkoli. mąż chirurg. Zdecydowanie polecam.

Przychodnia Medicus Filia w Kaliszu
Górnośląska 37a
62-800 Kalisz

głowną wada lekarza jest opoznione przyjmowanie pacjentów notorycznym spoznianiem sie lekarza do pracy

Przychodnia.
Masłowskiego 2a
63-700 Krotoszyn

neutralny,nieuciążliwy, ŻYCZĘ POWODZENIA

neutralny,nieuciążliwy, ŻYCZĘ POWODZENIA

63-600 Kępno

fachowo, solidnie i bez najmniejszych zastrzeżeń!

fachowo, solidnie i bez najmniejszych zastrzeżeń!

Centrum "Tatko"
Śmigielskiego 20 II piętro
63-400 Ostrów Wielkopolski

Nie mogę uwierzyć w to co Państwo wypisujecie. Ja byłem na badaniu i wyszedłem zadowolony może nie tyle z wyniku ale z przebiegu samego badania. Pan Doktor bardzo, ale to bardzo fachowo podszedł do mojej sprawy. Udzielił cennych porad i wskazówek. Polecam dr. M.Dwornika.

Opinia dodana przez: Andrzej

SNZOZ LARYNGOLOG filia
Marcinkowskiego 19
63-200 Jarocin

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Jest bardzo nieuprzejmy. W dodatku przygłuchawy, nie można z nim normalnie porozmawiać, trzeba krzyczeć, w poczekalni wszyscy wszystko słyszą. W przychodni unosi się nieprzyjemny zapach.
Byłam niedawno na wizycie w sprawie zaświadczenia na prawo jazdy. ...

Byłam niedawno na wizycie w sprawie zaświadczenia na prawo jazdy. Pan doktor kazał mi się rozebrać żeby mnie osłuchać - podobno robi to tylko w przypadku młodych dziewczyn!
80% pacjentów przychodzących sprawie prawa jazdy otrzymuje zaświadczenie tylko na 5 lat bo pan doktor wynajduje różne choroby ale wiadomo że chce tylko na tym zarobić! Szkoda tylko ze zeruje na biedniejszych od siebie ludziach.
Koszt wizyty też pozostawia wiele do życzenia. Nie polecam!!!