Lekarz Medycyny Pracy W Okolicach Nowy Staw

Mierosławskiego 2
80-430 Gdańsk

Polecam każdemu tego lekarza! Jest to cudowna kobieta, pomocna jak nikt inny. Traktuje pacjenta jak człowieka a nie kolejnego klienta. Rozmawia, odpowiada na pytania, tłumaczy, jest miła i zawsze skuteczna. Kiedy trzeba daje bez problemu skier. na badania i chetnie widzi pacjenta na kontroli.
Nie raz przyjęła mnie poza kolejką i wcale czasu nie szczędziła.
Opinia dodana przez: kla

Janusz Milewski

Lekarz medycyny pracy, Laryngolog

Gabinet lekarski

80-305 Gdańsk

Pan Doktor Janusz Milewski jest Fantastycznym lekarzem, jest normalny! Pacjenta traktuje jak kogoś, kto oczekuje pomocy i komu trzeba tę pomoc zapewnić! W gabinecie Pana Doktora pojawiłam się z narastającym bólem ucha i skierowaniem, opatrzonym słowem "pilne".
Pan Doktor od razu mnie przyjął, ucho obejrzał i postawił diagnozę. Przepisał lekarstwo, i próbował usunąć przyczynę bólu. Bardzo starał się mi pomóc, ale z uwagi na brak odpowiedniego sprzętu (a nadmienię, że ...
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Jacek Stefaniuk

Mazowiecka 20b/6
81-862 Sopot

wspaniały lekarz,ogromna wiedza,wysoka kultura osobista, doskonałe podejście do pacjenta, serdeczny i bardzo przyjazny człowiek, swietny diagnosta z całego serca dziękuję za opiekę nad moim tatą. ewa matysek
Opinia dodana przez: ewa Matysek

lekarz Ewa Sosińska

Derdowskiego 8 lok. 3
80-319 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz polecam wszystkim. Pani doktor leczyła moich rodziców , dziadków i podejmowała dobre diagnozy zawsze stan zdrowia się poprawiał.
Opinia dodana przez: Danka

lekarz Krystyna Wojszkun

Okulista, Lekarz medycyny pracy

Szpital Polski Sztum Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Reja 12
82-400 Sztum

Jestem pacjentką Pani doktor. Mam do niej pełne zaufanie. Jest bardzo cierpliwa, ciepła i pomocna. Ma super podejście do dzieci. Polecam
Opinia dodana przez: Aga

Uphagena 8 (Poradnia Visus)
80-237 Gdańsk

Cudowny, wspaniały lekarz. Kompetentny, uprzejmy i dowcipny .
Polecam każdemu!!!!!!

medycyna pracy
Bacha 46
80-171 Gdańsk

Nic dodać, nic ująć. Wspaniały lekarz.
Takich nam brakuje. Wizyta umówiona bez problemów, rozmowa podczas wywiadu bardzo rzeczowa i konkretna. Badania szczegółowe, atmosfera przyjazna. Pani doktor wyraźnie wykazuje zainteresowanie pacjentem i nie traktuje go jak klienta. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Joanna Michalik

Al. Wolska Polskiego 5
83-110 Tczew

Bardzo rzeczowe podejście. Wszystko klarownie wyjaśnione. Wyczuwalna troska o pacjenta i zaangażowanie. Cenne praktyczne wskazówki dotyczące leczenia i kontaktu ze specjalistami, łącznie z podaniem numerów telefonów i wskazaniem najlepszych placówek.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Hubert Białasiewicz

Wizyty domowe, Lekarz medycyny pracy

I.S.P.LwM.W. lek. med. Hubert Białasiewicz
pomorska13g9
80-333 Gdańsk

Gorąco Polecam: lekarz szczegółowo wytłumaczył mi moją chorobę i zapisał dokładnie dawkowanie leków, po wizycie mogłem liczyć też na dalsze konsultacje telefoniczne, zostawił nawet książeczkę do pomiaru ciśnienia

Okulickiego 13 lok. 33
82-300 Elbląg

Posiada również specjalizację z chorób wewnetrznych.Bardzo fachowy i kompetentny lekarz-polecam wszystkim.