Opolskie Lekarz Medycyny Pracy

lekarz Piotr Sternicki

Laryngolog, Lekarz medycyny pracy

pl. Żeromskiego 5 lok. 1
47-100 Strzelce Opolskie

Naprawde po długich podróżach po różnych lekarzach w Opolu , Zabrzu, którzy nie potrafili wyleczyć mi ucha , trafiłam do Pana doktora lek odrazu pomógł, i moge cieszyć się w koncu zdrowiem ! Polecam!

Opinia dodana przez: Martyna

Teresa Kasicz

Lekarz medycyny pracy

Zakład Opieki Zdrowotnej Zakładu Karnego w Nysie

48-300 Nysa

Miła obsługa,zawsze trafne diagnozy,skuteczne leczenie,tłumaczenie choroby i leczenie w sposób dostępny dla laika,zawsze uśmiechnięta-szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Jan

Damrota 18
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Specjalista godny polecenia, dokładnie zbiera wywiad, leki dobiera przemyślanie.

lekarz Elżbieta Wisławiczek

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Harcerska
Harceska 11
47-220 Kędzierzyn-Koźle

Najlepszy lekarz jakiego znam.Konkretna,uprzejma,poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga sytuacja ,diagnoza zawsze trafna.Gorąco polecam

Opinia dodana przez: iwona

lekarz Wiesław Bańczyk

Internista, Lekarz medycyny pracy

Wojska Polskiego 69b
46-380 Dobrodzień

Jest moim lekarzem rodzinnym od 15 lat. Jestem zadowolona. Często przy przeziębienu itp. przypomina o sprawdzonych metodach leczena w postaci herbaty z miodem, czosnek, wypocenie się. To działa, mimo, że leczenie wymaga dłuższego czasu niż stosując antybiotyki.

lekarz Jerzy Grodzki

Laryngolog, Lekarz medycyny pracy

Wyzwolenia 42
46-040 Ozimek

Jestem zadowolona, bardzo dobry lekarz, gdyby nie on to pewnie czekał by mnie szpital. Wielkie dzięki za uzdrowienie... Polecam

Antoni Konarski

Internista, Lekarz medycyny pracy

Strzeleczki

Było ok. ! Wprawdzie zapisane lekarstwa drogie, lecz skuteczne.

Było ok. ! Wprawdzie zapisane lekarstwa drogie, lecz skuteczne.

ulica Książąt Opolskich 48-50
45-005 Opole

Nie ma problemu ze skierowaniem na podstawowe badania. Zlecił dodatkowe. Dokładnie omawia wyniki, tłumaczy, udziela wskazówek. Próbuje znaleźć i wyeliminować przyczynę dolegliwości. Nie szpikuje niepotrzebnie lekami.Jeden z nielicznych lekarzy, którzy nie pracują za karę.

Namysłów

Bożenka zawsze spoko, konkretna babka !

Bożenka zawsze spoko, konkretna babka !

lekarz Bogdan Mielczarek

Lekarz medycyny pracy, Okulista

Wojska Polskiego 1
46-300 Olesno

Polecam tego lekarza, kompetentny i mimo tego że ma już swój wiek zna się na fachu