Osielsko

dr n. med. Wojciech Stankiewicz

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

86-031 Jachcice, Bydgoszcz

Miałam zabieg na żylaki dr. Stankiewicz przeprowadził ją znakomicie po zabiegu opowiedział przebieg operacji, jest uprzejmy podchodzi z humorem do pacjentów. Jest godny polecenia.

86-031 Jachcice, Bydgoszcz

Wspaniały lekarz operował mnie - endoproteza stawu biodrowego w 2004 roku bardz dobrze chodzę,schylam się nie mam żadnych dolegliwości w ub. roku miałam wypadek upadłam właśnie na tą stronę operowaną złamałam bark byłam bardzo potłuczona a z protezą nic się nie stało. Jeszcz raz bardzo serdecznie dziękuję Panu doktorowi.

Opinia dodana przez: MĄTEWSKI DARIUSZ

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań

byłam operowana przez doktora kuczynskiego i szwarca w klinice 28 czerwca w poznaniu w grudniu 2000r i do tej pory jest wszystko ok wspaniali lekarze godni polecenia.dziekuje. a.p

86-031 Jachcice, Bydgoszcz

to jest lekarz?...wybiera sobie pacjentow ktorych przyjmuje, jest bardzo niemily, arogancki, bezczelny, poprostu wygonil mnie z gabinetu a gdy poprosilam o zaswiadczenie o odmowie przyjecia meza to uciekl z gabinetu jak taki tchorz!!! nikomu nie polecam takiego lekarza ja nawet psa nie dalabym mu pod opieke!!!! na skrot przed nazwiskiem trzeba sobie zapracowac a nie byc takim karierowiczem jak pan Olszewski. jesli nie musicie to omijajcie gabinet tego pana szerokim lukiem . Magda O

Opinia dodana przez: Magda O

dr Joanna Kłyszejko-Molska

Ginekolog położnik, Ginekolog

86-031 Jachcice, Bydgoszcz

Pani Joanna jest bardzo szczegółowa, dokładna i rzeczowa. Na każde pytania odpowiada bardzo wyczerpująco. Obecnie Pani doktor prowadzi moją ciążę i mam do niej pełne zaufanie. Jestem spokojna i z radością oczekujemy przyjścia na świat maleństwa. Nawet decyzję o wyborze szpitala Biziela podjęliśmy ze względu na to, że tam pracuje Pani Kłyszejko - Molska, chcę zaznaczyć, że Miejski mam po drugiej stronie ulicy :) Polecam wszystkim Paniom tego lekarza ze względu na perfekcjonizm jak i miłe usposobienie.

86-031 Jachcice, Bydgoszcz

Pan dr nauk med. JERZY SIEKIERA TO LEKARZ, KTÓRY JEST WYSOKIEJ KLASY SPECJALISTĄ W DZIEDZINIE CHIRURGII JAK I UROLOGII. JESTEM PACJENTKĄ , KTÓRA MA KONTAKT Z WIELOMA LEKARZAMI I NIE SPOTKAŁAM DRUGIEGO TAKIEGO LEKARZA. LEKARZA ŁĄCZĄCEGO FACHOWOŚĆ, EMPATIĘ, KULTURĘ OSOBISTĄ. ZAWSZE GOTOWY NIEŚĆ POMOC Z OGROMNYM ZANGAŻOWANIEM. TO LEKARZ, KTÓRY POTRAFI Z PACJENTEM PROWADZIĆ DIALOG A NIE WYGŁASZA MONOLOGI. POSTAWA GODNA NAŚLADOWANIA I Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ POLECAM PANA DR . RENATA PAWELCZAK "INDIANKA"

Opinia dodana przez: pawelczak rena.1965

86-031 Jachcice, Bydgoszcz

świetny specjalista, trafnie diagnozuje chorobe, rehabilitacje dobiera w sposób przemyślany (panie rehabilitantki stwierdziły ze to rzadkość) dlatego postępy ruchowe były znaczne po każdej serii zabiegów
serdecznie polecam

serdecznie polecam

86-031 Jachcice, Bydgoszcz

Rewelacyjny lekarz! Pojawiliśmy się u pani doktor wczoraj prawie w nocy, na oddziale laryngologii w Bizielu. Mieliśmy szczęście, że akurat miała dyżur. Cud- kobieta! Obejrzała męża, zdiagnozowała (trafnie!)i mogliśmy w końcu rozpocząć prawidłowe leczenie. Pani Regulska była 4-ym lekarzem, którego odwiedziliśmy w tym tygodniu, ale za to pierwszym, który postawił prawidłową diagnozę. W przypadku choroby mojego męża szybka diagnoza i rozpoczęcie leczenia są bardzo ważne, ponieważ tylko w ten sposób można uniknąć groźnych powikłań i oszpecenia. Jakim cudem trzej "lekarze", u których byliśmy wcześniej, z dokładnie takimi samymi objawami, nie rozpoznało poważnej choroby i to zakaźnej? Pani doktor! Szacunek! Za wiedzę, kompetencję, a przede wszystkim za to, że daje Pani pacjentowi szansę na wyleczenie. Wszystkim będę Panią polecać. Poczucie bezpieczeństwa przy takim lekarzu jak Pani - bezcenne. Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Milena Dembek milena-ekos
Ginekolog położnik Bydgoszcz dr n. med. Joanna Kłyszejko- Molska