Pomorskie Lekarz Medycyny Pracy

Mierosławskiego 2
80-430 Gdańsk

To wspaniały lekarz kometentna, miła. uprzejma dbająca o pacjenta mająca duzo ciepła dla każdego.
Niech z niej inni lekarze biorą przykład bo taki lekarz to teraz na wagę złota. Sto lat Pani Małgorzato

lekarz Wojciech Cader

Internista, Lekarz medycyny pracy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "UNIMED"
pl. Wolności 17
87-800 Włocławek

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora. Widać, że jest doświadczony i kompetentny. Najpierw przeprowadził bardzo szczegółowy wywiad, potem zbadał. Wyróżnia się komunikatywnością, przy tym jest bardzo miły i cierpliwy. Polecam! :)

Opinia dodana przez: Karolina

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Praktyka Lekarza Rodzinnego" Cecylia Kwabiszewska
Bydgoska 4
87-140 Chełmża

życzę wszystkim takiej opieki,personel przemiły a pani doktor każdego pacjenta traktuje jakby był najważniejszy na świecie pełna ciepła,optymizmu i profesjonalizmu.dzieci ją uwielbiają.polecam;;;;;;;;

Janusz Milewski

Laryngolog, Lekarz medycyny pracy

Gabinet lekarski

80-305 Gdańsk

Pan doktor jest swietnym lekarzem bardzo sympatyczny zlecil dokladne badania oraz przeprowadzil wywiad (nawet przyjmie poza kolejnoscia w razie potrzeby) polecam na 100% :)

Opinia dodana przez: Paulina

Grażyna Janik

Kijowska 11 lok.4
Bydgoszcz

Niezwykle kompetentna, rzeczowa, miła, rzetelna, godna zaufania. Nietety bardzo długie kolejki do Niej, kiedy jednak niezbędna jest wizyta przyjmuje poza kolejnością. Leczę się u pani doktor od ok. 30 lat. Bardzo szybko postawiła diagnozę dot.nadczynności tarczycy. Polecam!

ul. Jurija Gagarina 39
87-100 Toruń

Zawsze miła,zawsze cierpliwa.
Lekarz z powołania,gdzie dobro i zdrowie pacjenta jest najważniejsze.
Pani doktor jest godna polecenia.

Zawsze miła,zawsze cierpliwa.
Lekarz z powołania,gdzie dobro i zdrowie pacjenta jest najważniejsze.
Pani doktor jest godna polecenia.

lekarz Barbara Frejlich

ul. Żwirki i Wigury 14/pok.42
81-394 Gdynia

Lekarz z gatunku ginącego.Zawsze ma czas dla pacjęta,dokładnie przebada,wypyta a diagnozy są zawsze trafione.Każdemu życzę takiego lekarza.

Opinia dodana przez: Ewa

Gabinet Badań Profilaktycznych.

85-073 Bydgoszcz

Super przemiła Pani Doktor!!! Jeszcze nie spotkałam tak miłego lekarza.

Poświęca uwagę. Bardzo serdecznie polecam.
Pozdrawiam.

Super przemiła Pani Doktor!!! Jeszcze nie spotkałam tak miłego lekarza.

Poświęca uwagę. Bardzo serdecznie polecam.
Pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Gabrysia

lekarz Jacek Stefaniuk

Mazowiecka 20b/6
81-862 Sopot

wspaniały lekarz,ogromna wiedza,wysoka kultura osobista, doskonałe podejście do pacjenta, serdeczny i bardzo przyjazny człowiek, swietny diagnosta z całego serca dziękuję za opiekę nad moim tatą. ewa matysek

Opinia dodana przez: ewa Matysek

dr Wojciecxh Hanclewski