Lekarz Medycyny Pracy

lekarz Julian Rybak

LUX-MED
Wołowska 14
51-114 Wrocław

Lekarz jakich mało , cierpliwy, wyjasni co potrzeba, a co najważniejsze jest empatyczny. jemu faktycznie nie przeszkadzają pacjenci, takich lekarzy nam trzeba. Dziekuje

Opinia dodana przez: Monika

lekarz Agata Ciesielska-Kondys

al. Zwycięstwa 4 lok. 8
41-200 Sosnowiec

...jest pani super Agato...Bardzo mi pani pomogła i jestem strasznie zadowolony z wizyty u pani....pozdrawiam serdecznie....Darek...

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Praktyka Lekarza Rodzinnego" Cecylia Kwabiszewska
Bydgoska 4
87-140 Chełmża

życzę wszystkim takiej opieki,personel przemiły a pani doktor każdego pacjenta traktuje jakby był najważniejszy na świecie pełna ciepła,optymizmu i profesjonalizmu.dzieci ją uwielbiają.polecam;;;;;;;;

lekarz Stanisław Kudela

Wizyty domowe, Lekarz rodzinny

"Ergo-Med" Specjalistyczny Gabinet Medycyny Pracy
Klucze - Osada 3
32-310 Klucze

Znam Pana doktora Stanisława Kudelę od wielu, wielu lat. To nie tylko fantastyczny, bardzo doświadczony, posiadający olbrzymią wiedzę lekarz ale to także wspaniały, przemiły, i bardzo dobry, kochany a przy tym skromny człowiek, który całe swoje życie poświęca na pomoc innym ludziom. Pan doktor cierpliwie wysłucha, podchodzi zawsze indywidualnie z sercem do każdego pacjenta i do każdego przypadku. Takich lekarzy i ludzi jak Pan doktor Kudela we współczesnym świecie ze świecą szukać, po wizycie u Pana doktora czuję się od razu lepiej i zdrowiej. Proszę mi wierzyć, że moją opinię podziela wielu, wielu moich znajomych. Polecam tego doktora i gabinet w 200%, Pan doktor pomógł mnie i całej mojej rodzinie wielokrotnie, jestem mu bardzo wdzięczny, dziękuję za wszystko co dla mnie zrobił i robi do tej pory. Jeszcze raz pozwolę sobie powtórzyć - Pan doktor Stanisław Kudela to wspaniały człowiek i lekarz. Wysoce wykwalifikowany, rzetelny personel, super prowadzony przez Pana doktora Specjalistyczny Gabinet Medycyny Pracy "ERGO-MED", powodują, iż wizyta u Pana doktora Kudeli to sama przyjemność!!!

Mroczna 9/11/13 lok. 93

Nie tylko przepyta i podpisze papier do pracy, ale naprawdę cierpliwie sprawdza, czy nic złego się nie dzieje. Zdecydowanie polecam!

lekarz Anna Gadowska

Świętokrzyska 18 (V p.) lok. 2

Świetny lekarz! Przemiła osoba - wysłucha i dopiero wystawi diagnozę, wytłumaczy, pokieruje, poświęci tyle czasu, ile potrzeba na wizytę, a nie jej odbębnienie. POLECAM

Opinia dodana przez: a a

Janusz Milewski

Lekarz medycyny pracy, Laryngolog

Gabinet lekarski

80-305 Gdańsk

Pan Doktor Janusz Milewski jest Fantastycznym lekarzem, jest normalny! Pacjenta traktuje jak kogoś, kto oczekuje pomocy i komu trzeba tę pomoc zapewnić! W gabinecie Pana Doktora pojawiłam się z narastającym bólem ucha i skierowaniem, opatrzonym słowem "pilne".

Pan Doktor od razu mnie przyjął, ucho obejrzał i postawił diagnozę. Przepisał lekarstwo, i próbował usunąć przyczynę bólu. Bardzo starał się mi pomóc, ale z uwagi na brak odpowiedniego sprzętu (a nadmienię, że wyposażenie gabinetu jest wypasione), to zaproponował wizytę w szpitalu gdzie pracuje.
Zachowanie Pana Doktora w szpitalu przeszło moje najśmielsze oczekiwanie. Przed gabinetem tłum a ja zostałam przyjęta bez kolejki. Pan Doktor poświęcił mi tyle czasu ile wymagała sytuacja, bardzo delikatnie i bardzo starannie usunął całą przyczynę bólu, wyszłam z gabinetu jak nowo narodzona, nic a nic mnie nie bolało, byłam taka szczęśliwa że trafiłam właśnie do Niego!!! Serdecznie dziękuję Panie Doktorze !!!
I jeszcze jedna ważna rzecz - nic a nic nie musiałam płacić.

Opinia dodana przez: Teresa

Grażyna Janik

Kijowska 11 lok.4
Bydgoszcz

Niezwykle kompetentna, rzeczowa, miła, rzetelna, godna zaufania. Nietety bardzo długie kolejki do Niej, kiedy jednak niezbędna jest wizyta przyjmuje poza kolejnością. Leczę się u pani doktor od ok. 30 lat. Bardzo szybko postawiła diagnozę dot.nadczynności tarczycy. Polecam!

Wojska Polskiego 3 lok. 12
37-450 Stalowa Wola

Gorąco polecam tą Panią doktor.Jest miła w stosunku do pacjenta. Wizyta u Pani doktor nie jest taka straszna.

lekarz Bogdan Łopaciński

Toksykolog, Lekarz medycyny pracy

Samodzielny Szpital Wojewódzki im Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim
ulica Rakowska 15
97-300 Piotrków Trybunalski

Super lekarz oby więcej takich. Troskliwy pamiętaliwy, super człowiek jeszcze nie spotkalam tak oddanego swojej pasji lekarza

Opinia dodana przez: Aga