Lekarz Medycyny Pracy

ul.Wojsławicka 9
22-100 Chełm

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Czas oczekiwania ok. 40 minut. Pani doktor bardzo uprzejma, fachowe podejscie do pacjenta
Opinia dodana przez: Elzbieta Chelm

lekarz Piotr Sternicki

Lekarz medycyny pracy, Laryngolog

pl. Żeromskiego 5 lok. 1
47-100 Strzelce Opolskie

Naprawde po długich podróżach po różnych lekarzach w Opolu , Zabrzu, którzy nie potrafili wyleczyć mi ucha , trafiłam do Pana doktora lek odrazu pomógł, i moge cieszyć się w koncu zdrowiem ! Polecam!
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Julian Rybak

LUX-MED
Wołowska 14
51-114 Wrocław

Lekarz jakich mało , cierpliwy, wyjasni co potrzeba, a co najważniejsze jest empatyczny. jemu faktycznie nie przeszkadzają pacjenci, takich lekarzy nam trzeba. Dziekuje
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Agata Ciesielska-Kondys

al. Zwycięstwa 4 lok. 8
41-200 Sosnowiec

...jest pani super Agato...Bardzo mi pani pomogła i jestem strasznie zadowolony z wizyty u pani....pozdrawiam serdecznie....Darek...

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Praktyka Lekarza Rodzinnego" Cecylia Kwabiszewska
Bydgoska 4
87-140 Chełmża

życzę wszystkim takiej opieki,personel przemiły a pani doktor każdego pacjenta traktuje jakby był najważniejszy na świecie pełna ciepła,optymizmu i profesjonalizmu.dzieci ją uwielbiają.polecam;;;;;;;;

Mroczna 9/11/13 lok. 93

Nie tylko przepyta i podpisze papier do pracy, ale naprawdę cierpliwie sprawdza, czy nic złego się nie dzieje. Zdecydowanie polecam!

lekarz Stanisław Kudela

Wizyty domowe, Lekarz rodzinny

"Ergo-Med" Specjalistyczny Gabinet Medycyny Pracy
Klucze - Osada 3
32-310 Klucze

Znam Pana doktora Stanisława Kudelę od wielu, wielu lat. To nie tylko fantastyczny, bardzo doświadczony, posiadający olbrzymią wiedzę lekarz ale to także wspaniały, przemiły, i bardzo dobry, kochany a przy tym skromny człowiek, który całe swoje życie poświęca na pomoc innym ludziom. Pan doktor cierpliwie wysłucha, podchodzi zawsze indywidualnie z sercem do każdego pacjenta i do każdego przypadku. Takich lekarzy i ludzi jak Pan doktor Kudela we współczesnym świecie ze ...

lekarz Anna Gadowska

Świętokrzyska 18 (V p.) lok. 2

Świetny lekarz! Przemiła osoba - wysłucha i dopiero wystawi diagnozę, wytłumaczy, pokieruje, poświęci tyle czasu, ile potrzeba na wizytę, a nie jej odbębnienie. POLECAM
Opinia dodana przez: a

Grażyna Janik

Kijowska 11 lok.4
Bydgoszcz

Niezwykle kompetentna, rzeczowa, miła, rzetelna, godna zaufania. Nietety bardzo długie kolejki do Niej, kiedy jednak niezbędna jest wizyta przyjmuje poza kolejnością. Leczę się u pani doktor od ok. 30 lat. Bardzo szybko postawiła diagnozę dot.nadczynności tarczycy. Polecam!

Wojska Polskiego 3 lok. 12
37-450 Stalowa Wola

Gorąco polecam tą Panią doktor.Jest miła w stosunku do pacjenta. Wizyta u Pani doktor nie jest taka straszna.