Lekarz Medycyny Pracy W Okolicach Rudnik Nad Sanem

Wojska Polskiego 3 lok. 12
37-450 Stalowa Wola

Gorąco polecam tą Panią doktor.Jest miła w stosunku do pacjenta. Wizyta u Pani doktor nie jest taka straszna.

GABINET MEDYCYNY PRACY

lekarz Danuta Gębala

Lekarz medycyny pracy, Laryngolog dziecięcy

gen. Komorowskiego 3
23-400 Biłgoraj

Zdecydowanie kompetentna osoba. Wiele lekarzy leczyło mnie i moją rodzinę tradycyjnie antybiotykami ciągle. Pani Doktor dokładnie zbadała, poznała objawy i pomogła przy ciężkim przewlekłym zapaleniu ucha

Przychodnia medycyny pracy
Jarosława Dąbrowskiego 33A
35-036 Rzeszów

Od 3 dni chodzę i proszę o zaświadczenie do prawa jazdy i za każdym razem brakuje jakichś papierków. Pani doktor nie jest w stanie wymienić jakie dokumenty są potrzebne kandydatowi na kierowcę

Konrad Marcinkowski

Lekarz medycyny pracy, Internista

Diagnostyka Laboratorium w Rzeszowie
Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów

Może nie poleciłabym tego lekarza w 100% bo nie jestem pewna czy zawsze podejmuje właściwe decyzje - ale z pewnością nie można mu odmówić tego że jest rozsądnym i mądrym człowiekiem a pogadać z mądrym człowiekiem zawsze fajnie nawet w gabinecie lekarskim, mimo że do lekarzy podchodzę jak pies do jeża.

Szopena 1 (Centrum Medyczne Medyk)
35-025 Rzeszów

Strasznie zmanierowana pani, podczas badań okresowych wypytuje o rzeczy nie związane z badaniami.Robi sztuczne i bezpodstawne problemy przy badaniach okresowych zdrowym osobom (pomimo braku przeciwwskazań lek.specjalistów szuka dziury w całym).Nie polecam,jeśli chodzi o badania okresowe.

NZOZ TRIDENT
pl. Wolności 17
35-073 Rzeszów

Po ostatniej wizycie wreszcie czara goryczy się przelała i zmieniłem lekarza rodzinnego. Wcześniej przymykałem oko na jej wywody na tematy polityczne (PO be, PIS - cacy), które w ogóle nie powinny mieć miejsca w gabinecie lekarskim i rozgadywanie się na tematy w ogóle nie związane ze sprawą z którą się przychodzi. Czekałem ponad godzinę mimo że nikogo w kolejce nie było bo tak długo trzymała pacjentkę, której widok twarzy tłumaczył wszystko i na moje przywitanie: "Dzień dobry Pani doktor, co słychać?" odpowiedziała: "Mam sraczkę. Interesuje Cię to? Nie? To po co pytasz? Oj źle zaczynasz ze mną rozmowę" Zaświadczenia o tym że na dzień dzisiejszy jestem zdrowy i na nic się nie leczę i mogę przystąpić do testu sprawności fizycznej po konsultacji telefonicznej z koleżanką (bo sama nie wiedziała czy może mi wystawić) nie wydała i odesłała mnie do lekarza sportowego bez skierowania (które na miejscu okazało się potrzebne) ze słowami: "widzisz źle zacząłeś ze mną rozmowę i źle ją kończysz, wyjdź i poproś następną osobę". Nadmienię że zaświadczenie takie miła mi obowiązek wydać. Potrzebowałem jej do szkoły policyjnej a zgodnie z konstytucją w razie testu sprawnościowego do szkoły takie zaświadczenie ma obowiązek wystawić lekarz pierwszego kontaktu.U doktorki do której się przepisałem następnego dnia zaświadczenie dostałem bez żadnego problemu.

Opinia dodana przez: Niezadowolony

lekarz Alicja Bożek-Sochacka

Rehabilitant, Lekarz medycyny pracy

Kościuszki 52 F
37-100 Łańcut

Zdecydowanie nie polecam! Oschła reżimowa baba z antyspołecznym podejściem. Traktuje z wysoka, z pogardą i jakby robiła łaskę.

Opinia dodana przez: po co imię

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy
Hetmańska 120
35-078 Rzeszów

Bardzo chamska osoba, z którą jako pacjent nie mogłem swobodnie porozmawiać. Przy próbie odpowiedzenia na pytania od razu zostawałem sprowadzony do parteru. Nigdy nie wyszedłem tak zestresowany od lekarza. NIE POLECAM.

Gabinet logopedyczny
ul.Jagiellońska 5
37-464 Stalowa Wola

Badanie okresowe,wstępne u pana Buraka to czysta kpina z pacjenta i sztuki lekarskiej, ten pan zapomniał co znaczy słowo lekarz oraz przysięga Hipokratesa. Ten pan zachowuje się jak konował albo znachor,jeśli jakiś pracodawca zapłaci to i ślepy będzie nadawał się na kierowcę. Tym panem powinien zająć się prokurator i sąd.

Opinia dodana przez: kowal z ATI ZKM