Śląskie Lekarz Medycyny Pracy

Rogozina 55
44-310 Radlin

Lekarz z powołania! Pacjentów traktuje z szacunkiem i uważnie ich wysłuchuje. To jeden z nielicznych lekarzy do którego mam 100% zaufania.

lekarz Ewa Gawryś

41-208 Sosnowiec

Dusza człowiek. Podejście do pacjenta pełen profesjonalizm. Oby było więcej takich lekarzy. Poza tym uczynna osoba. Polecam

Opinia dodana przez: Dario

lekarz Konrad Kowalski

Lekarz sądowy, Lekarz rodzinny

Poradnia lekarza rodzinnego
Szara 10
41-200 Sosnowiec

Jestem dlugoletnia pacjentka dr Kowalskiego i chce powiedziec ,ze jest to bardzo rzetelny ,dokladny i pomocny lekarz. Ma dobre podejscie do pacjenta .Uwazam ,ze gdyby wszyscy lekarze tak zajmowali sie chorymi nie bylo by sutuacji dramatycznych.Naprawde godny polecenia

Opinia dodana przez: aleksandra

lekarz Agata Ciesielska-Kondys

al. Zwycięstwa 4 lok. 8
41-200 Sosnowiec

...jest pani super Agato...Bardzo mi pani pomogła i jestem strasznie zadowolony z wizyty u pani....pozdrawiam serdecznie....Darek...

lekarz Maria Gwinner

Barlickiego 15/22
43-300 Bielsko-Biała

Panią doktor mogę polecić z całego serca. Posiada naprawdę bardzo dużą wiedzę medyczną a do pacjenta podchodzi z wielką sympatią,troską i zrozumieniem.

Opinia dodana przez: Sławek

Wiejska 12
41-216 Sosnowiec

Wspaniała lekarka, rzeczowa i konkretna. Nie ma lepszego lekarza !

Wspaniała lekarka, rzeczowa i konkretna. Nie ma lepszego lekarza !

epione
ul. piotrowicka 68 Katowice
40-723 Katowice

Pani dr Katarzyna Łagodzka była lekarzem mojego taty. Dzięki trafnej diagnozie i natychmiastowym skierowaniu na badania zyskaliśmy ROK jego życia (RAK TRZUSTKI o najwyższym stopniu złośliwości, tata dzięki szybkiej interwencji miał szanse na operację). Cudowny lekarz, pełen empatii. Tata bardzo ją cenił. Nawet trudnym w okresie nawrotu choroby i pogorszenia stanu taty mogliśmy liczyć na pomoc. Pozdrawiam i życzę każdemu takiego lekarza rodzinnego.

Opinia dodana przez: Ania

lekarz Krystyna Olawa

Neurolog, Lekarz medycyny pracy

ulica Kasprzaka 26 A
41303 Dąbrowa Górnicza

Lekarz z powołania, uprzejma, solidna, pomocna. Zawsze wysłucha, podpowie, pomoże. Sto procent zaangażowania w stosunku do pacjenta,Pani Doktor postawiła mojego męża na nogi i wrócił do formy po udarze. Polecam.

Mehoffera 56a

USG, EKG

Prywatna Przychodnia Lekarska
Chełm Śląski
41-403 Imielin

Mój ulubiony doktor, zawsze wysłucha, doradzi, przy tym jest miły i uśmiechnięty. Interesuje się losem swoich pacjentów. Jest dociekliwym lekarzem. Jeśli usłyszałeś negatywne zdanie na temat tego lekarz, to tylko dlatego, że to człowiek z zasadami i nie spełnia zachcianek ( czytaj widzimisiów) pacjentów, które nie mają medycznego pokrycia.

Opinia dodana przez: Jaaa