Lekarz Medycyny Pracy W Okolicach Solec Kujawski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Praktyka Lekarza Rodzinnego" Cecylia Kwabiszewska
Bydgoska 4
87-140 Chełmża

życzę wszystkim takiej opieki,personel przemiły a pani doktor każdego pacjenta traktuje jakby był najważniejszy na świecie pełna ciepła,optymizmu i profesjonalizmu.dzieci ją uwielbiają.polecam;;;;;;;;

Grażyna Janik

Lekarz medycyny pracy, Internista

Kijowska 11 lok.4
Bydgoszcz

Niezwykle kompetentna, rzeczowa, miła, rzetelna, godna zaufania. Nietety bardzo długie kolejki do Niej, kiedy jednak niezbędna jest wizyta przyjmuje poza kolejnością. Leczę się u pani doktor od ok. 30 lat. Bardzo szybko postawiła diagnozę dot.nadczynności tarczycy. Polecam!

ul. Jurija Gagarina 39

Zawsze miła,zawsze cierpliwa.
Lekarz z powołania,gdzie dobro i zdrowie pacjenta jest najważniejsze.
Pani doktor jest godna polecenia.

Zawsze miła,zawsze cierpliwa.
Lekarz z powołania,gdzie dobro i zdrowie pacjenta jest najważniejsze.
Pani doktor jest godna polecenia.

Gabinet Badań Profilaktycznych.

85-073 Bydgoszcz

Super przemiła Pani Doktor!!! Jeszcze nie spotkałam tak miłego lekarza.

Poświęca uwagę. Bardzo serdecznie polecam.
Pozdrawiam.

Super przemiła Pani Doktor!!! Jeszcze nie spotkałam tak miłego lekarza.

Poświęca uwagę. Bardzo serdecznie polecam.
Pozdrawiam.

BARDZO DOBRY LEKARZ .BARDZO MI POMÓGŁ.DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE.PACJĘTKA

BARDZO DOBRY LEKARZ .BARDZO MI POMÓGŁ.DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE.PACJĘTKA

Uniwersytecka 17 (Laboratorium) lok. 1c
87-100 Toruń

Doskonały lekarz, wizyta przebiegła w milej atmosferze,nie ma kolejek, szczerze polecam wszystkim. Anna W.

"WCH" Prywatny Gabinet Lekarza Medycyny Pracy

87-100 Toruń

Zdecydowanie polecam !!!. W mojej opinii osoba kompetentna , uprzejma .Wizyta na ustaloną godzinę już na następny dzień w czasie mi odpowiadającym . Polecam doktora Wojciech Chabior .

Opinia dodana przez: Michał

Gabinet Lekarski-Medycyna Pracy
Wschodnia 9
87-100 Mokre, Toruń

bardzo doby lelarz,pacjentowi poświeca Pani dr dużo czasu!polecam!!!

bardzo doby lelarz,pacjentowi poświeca Pani dr dużo czasu!polecam!!!

Curie-Skłodowskiej 64 lok. 28

Traumatolog, Ortopeda

Dworcowa
100
Bydgoszcz

Taki lekarz z niego jak nie wiem co ... masakra po prostu będąc w ciąży poszłam do niego żeby zbadał mi kolano przez które nie mogłam zbytnio funkcjonować dosyć , że nie zbadał mnie to jeszcze potraktował jak jakiegoś śmiecia ... !!! bez badania stwierdził że nic mi nie jest że mam na kolano robić zimny okład i smarować maścią beznadzieja po prostu... zarejestrowałam się do innego ortopedy czekałam miesiąc ale ten zlecił mi badanie usg na kolano ... okazało się że znika chrząstka i będzie potrzebna operacja ... a gdyby ten cały śmieszny ortopeda dr Tomasz Kozłowski zrobił mi usg kolana gdzie zapomniałam dopisać stwierdził , że nie jest to potrzebne to skończyło by się to na samych zastrzykach a nie na operacji , którą będę musiała mieć po urodzeniu ... nie polecam tego lekarza !!!!!

Opinia dodana przez: Agnieszka