Lekarze Lekarz medycyny pracy Suwałki

lekarz Teresa Chrościelewska

Przychodnia w Suwałkach
Pułaskiego 26 a
16-400 Suwałki

Po 42 latach znalazłem Panią doktor. Nie oczekuje kolejnej wizyty ale chciałem przeprosić za te 42 lata ponieważ trudno jest przez ten czas zapomnieć. Chciałbym za czyny słowa i myśli przeprosić i prosić o wybaczenie jeżeli jest to możliwe........
Opinia dodana przez: Zdzisław

lekarz Janusz Fic

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Suwałkach
16-400 Suwałki

Świetny lekarz, trafiłam do szpitala i byłam przerażona, dzięki Panu Doktorowi poczułam się bezpiecznie, wykonał wszystkie niezbędne badania i udzielił dokładnej informacji. Jeśli trafisz na SORze na tego Pana Doktora, to masz szczęście.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Michał Okuniewski

Lekarz medycyny ratunkowej

16-400 Suwałki

Lekarz bez odrobiny wyrozumiałości. z Wielkim żalem wykonał co kolwiek w moim kierunku (Pacjenta) ZERO minimalnego tłumaczenia co następnie pacjent ma wykonać. z Ciężkim żalem wydusił z siebie kilka słów. Gdybym się nie zapytał co następnie mam zrobić to nawet bym nie wiedział że to już koniec wizyty. Podejście do pacjenta Kompletnie obojętne. KOMPLETNE ZERO UDZIELENIA jakiej kolwiek informacji na temat Przyczyny wizyty. Z ZACHOWANIA WYNIKAŁO IŻ ROBI ON PRZYSŁUGĘ ...

lekarz Jacek Suszyński

Internista, Lekarz medycyny ratunkowej

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Suwałkach
Szpitalna 60
18-400 Suwałki

Lekarz ów ma poważny problem z empatią, ze słuchaniem ze zrozumieniem rodziny pacjenta jak też z elementarnym poziomem kulturalnego zwracania się do kobiety. Znam człowieka jeszcze ze szkoły podstawowej i widzę, że nie wyrósł jeszcze z okresu przekory i udowadniania innym, że czegoś nie rozumieją czy nie dorastają mu do pięt. Wnioskuję, że on sam albo rzeczywiście nie rozumie tego, co córka pacjenta do niego mówi, albo z natury ( ...
Opinia dodana przez: ewa680

lekarz Beata Butkiewicz

Lekarz medycyny pracy, Internista

Jana Pawła II 8A/25
16-400 Suwałki

Pani Butkiewicz jest miła, ale wykonując zawód lekarza trzeba przede wszystkim umieć leczyć,a ta Pani stwierdza błędną diagnozę. Zdrowie to nie loteria "chybił trafił".Takie " leczenie " więcej szkodzi niż pomoże.Brak kompetencji.
Opinia dodana przez: Maria

Krzysztof Górnicki

Chirurg ogólny, Lekarz sportowy

Dyżury Kontraktowe Gabinet Lekarski Górnicki Krzysztof Jacenty
16-400 Suwałki

Chamski, nieuprzejmy. Byłem z matką która źle słyszy, zbywał jej pytania a mnie wyprosił z gabinetu. W poczekalni gabinetu inni pacjenci poinformowali mnie, że lekarz jest znany z chamstwa. Pierwszy i ostatni raz. Nie rozumiem dlaczego szpital w Suwałkach ma z nim umowę.
Opinia dodana przez: Michal

lekarz Leszek Pazio

Lekarz medycyny ratunkowej

Prywatny Gabinet Lekarski
Lutostańskiego 12
16-400 Suwałki

Nie wiem kto i po jakich znajomościach dał mu władzę kierowania Suwalskim odziałem Ratunkowym ,,SOR", ale temu członkowiekowi powinni odebrać prawo do praktyki lekarskiej. Zaufanie do kompetencji, jego poświęcony czas dla pacjenta, forma przeprowiedzenia wywiadu z pacjentem, a co już mówić o tłumaczeniu choroby i leczenia pacjentowi. Chamstwo, brak kompleksowości podejścia Uprzejmość????!
Opinia dodana przez: Szymon

lekarz Andrzej Niedźwiecki

16-400 Suwałki

Zimne podejście do pacjenta, wręcz przedmiotowe. Totalny brak profesjonalizmu. Wystawiając diagnozę pomija podstawowe objawy. Nie polecam

dr Jaroslaw Paluch

lekarz Bogusława Marcinkowska

Przychodnia w Suwałkach
Pułaskiego 26 a

lekarz Ewa Mikołajczyk

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medica Vision Elżbieta Jabłońska-Szadkowska
ulica Noniewicza 93/13

lekarz Elżbieta Forencewicz