Szczecin Lekarz Medycyny Pracy

lekarz Renata Mackiewicz

Wyszyńskiego 32-34
70-348 Szczecin

Bardzo ciepła i kompetentna osoba. Jest zawsze bardzo pomocna i cierpliwa. Mam do Niej wielkie zaufanie

Zakład Usług Medycznych Marek Krupa
Energetyków 2
70-656 Szczecin

Pani doktur nasza doktur jest lekarzem bardzo wrazliwa na stan zdrowia pacjenta czy to dziecko czy staruszka a najwazniejsze to wybitna lekarka rodzinna. Nam seniorom jej osobowosc daje dodatkowa ENERGJE. ZYCIA.Brawo! ! ! ! !

Opinia dodana przez: Jadwiga i Andrzej Jaworscy

lekarz Zbigniew Dynowski

Krzemienna 42b
Szczecin

Wspaniały lekarz, z powołania, bardzo trafnie stawia diagnozy. Dużo czasu poświęca na rozmowę z pacjentem, Leczy duszę i ciało. Polecam

Opinia dodana przez: ZOSIA

lekarz Barbara Foksa-Wojtaszczyk

Felczaka 8b
71-471 Szczecin

Od wielu lat jestem pacjentką Pani doktor i jestem bardzo zadowolona z udzielanych informacji w sprawie moich chorób.

ulica 5-go Lipca 36b
70-376 Szczecin

Lekarz ten traktuje pacjenta przedmiotowo, stara się wmówić choroby, na które w rzeczywistości się nie choruje. Przy lekko podwyższonym ciśnieniu tętniczym - wiadomo, że jak się wchodzi z maszu do gabinetu to ciśnienie może być lekko podwyższone, podejrzewała mnie, że łykam psychotropy albo jestem narkomanem. To ja się pytam jakim cudem taki ktoś jest dopuszczony do kontaktu z pacjentem i ma jeszcze decydować o tym czy jestem zdolny do pracy czy też nie. Pierwszy i ostatni raz w życiu byłem u niej w gabinecie i wszystkim będę odradzał korzystanie z jej usług oraz usług oferowanych przez przychodnię Falck przy ul. Narutowicza w Szczecinie (jest tam jeszcze lekarz okulista-pani doktor, dla której ważniejszy jest jakiś paragraf niż pacjent.

Nowoleśna 24
71-219 Szczecin

Wieloletnia praktyka lekarska więc kompetencje bardzo duże.... uprzejmość i życzliwość godna fachowca w tej dziedzinie. pozdrawiam.

Opinia dodana przez: piotr

dr n. med. Renata Dadej

Kormoranów 22
71-696 Szczecin

Lekarz niekompetentny, nieuprzejmy,z lekceważącym stosunkiem do pacjenta i jego choroby. Brak podstawowej wiedzy medycznej- stanowczo odradzam!!!

Hipokrates
Łucznicza 64
Szczecin

Szczerze nie polecam. Bardzo nie miła, zwracała się do mnie per "Ty". Trzeba walczyć o skierowanie na podstawową morfologię, dokładnego badania glukozy nie dostałem. Badanie na TSH (które kazał zrobić lekarz leczący mojego ojca - mogę mieć podobne problemy), uzyskałem po jakiś 10 minutach awantury. Jedyne wyjście to zmiana lekarza.

Opinia dodana przez: Jarek

NIEPUBLICZNY STOCZNIOWY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ