Wiele

Okulista Chorzów lek. med. Piotr Jaworski

Szpital okulistyczny Optomed w Chorzowie
ul. Katowicka 50
41-500 Chorzów

doskonały lekarz, profesjonalista a do tego człowiek o złotym sercu, wyleczył oczka naszej córki za co będziemy mu dozgonnie wdzięczni, od tej pory kontrolujemy wzrok córki tylko u niego, szczerze polecam, Kasia

Opinia dodana przez: Kasia

Okulista Katowice dr n. med. Halina Wykrota

Centrum Diagnostyki Optomed w Katowicach
ul. Żwirki i Wigury 4
40-063 Katowice

Pani Doktor przyjęła moją mamę w Katowicach na Żwirki i Wigury. Moja mama miała wtedy postać czynną AMD. Pani Doktor szybko się nią zajęła i wykonała profesjonalnie w warunkach szpitalnych zabieg podania zastrzyku - Lucentis do oka( lek wtedy nierefundowany). Minęło już ponad 2 lata i mama nie ma problemów, aczkolwiek kontroluje się często. Podziękowania serdeczne. Życzę wielu sukcesów Pani Doktor.

Opinia dodana przez: Anna
Stomatolog Warszawa dr Jan Walenko

Całodobowe Centrum Stomatologii Ludna
Ludna 10a

Na chybił trafił wybrałam lekarza bo na gwałt musiałam rwać 8. Wyrwałam u Pana Walenko cztery 8. W kolejce czeka także 9 (!) i podwójna dolna trójka (!!) - ale mnie szczęście kopnęło :) Pan jest przezabawny, sympatyczny, w 100% profesjonalny. Rwanie było przyjemnością. Polecam go wszystkim znajonym bo to rewelacyjny dentysta.

Grudniewicz Henryk, lek. med. Spec. Ortopeda. Gabinet Ortopedyczny
Królewska 22
60-685 Poznań

Miałem problem z kolanem, który uniemożliwiał mi bieganie, po artroskopii już 3 rok biegam i czuję się świetnie. Nie wiem jak w przypadku bardziej skomplikowanych przypadków ale mój został zaleczony perfekcyjnie.

Opinia dodana przez: Remigiusz

LECZNICA OKULISTYCZNA Mega-Lens
Surowieckiego 8

Ja niestety nie mam tak pochlebnego zdania o Panu doktorze, jak przedmówcy. Trafiłam do niego ponad 2 lata temu będąc w w 8 miesiącu ciąży, na ocenę stanu siatkówek. Po wydawałoby się dość dokładnym badaniu Pan doktor zdiagnozował u mnie AMD i nie oszczędził mi szczegółów i konsekwencji tej choroby mimo, że byłam w ciąży i wiadomość ta był dla mnie ciężkim szokiem. Zaznaczam, że nie było to moje pierwsze badanie siatkówek, nigdy wcześniej nic niepokojącego się nie działo. Oczywiście Pan doktor zalecił kolejne badania - odpłatne.
Postanowiłam skonsultować tą diagnozę z innym lekarzem i, ze względu na mój stan, w trybie pilnym zostałam przyjęta w poradni siatkówki w szpitalu Orłowskiego. Tam nawet bez specjalistycznych badań wykluczyli tę diagnozę. Zawdzięczam jednak Panu doktorowi permanentny stres gdyż przez kolejny rok zastanawiałam kto się pomylił Pan doktor czy może jednak lekarz w Szpitalu Orłowskim... Ostatecznie moje wątpliwości rozwiała wspaniała Pani okulistka z poradni siatkówkowej w szpitalu na Stępińskiej. Teraz wiem, że na pewno mam zdrowe oczy a moje siatkówki są w porządku.
Co do zachowania Pana doktora nie mam zastrzeżeń , był uprzejmy i dokładnie opisał " schorzenia" aż zbyt dokładnie...
Mam nadzieję, Że Pan doktor miał zły dzień a moja historia jest incydentalna, jednak ja na pewno do niego więcej nie pójdę.

Okulista Warszawa lekarz Marek Czubak

Ośrodek Mikrochirurgii Oka Mega-Lens
Polna 30

Trafiłem do Dr. Czubaka przez przypadek. Mogę potwierdzić to co piszą inni, że ma "złotą" rękę.
Mój zabieg odbył się bez najmniejszego problemu. Zdecydowałem się na droższą soczewkę wieloogniskową. Efekt jest niesamowity. Wzrok mam skorygowany do zera.
Operację przeszedłem w lutym 2010. Stosowałem się przez pierwsze miesiące do ogólnych zaleceń aby nie dźwigać, nie schylać się itd. Odbyło się bez jakichkolwiek komplikacji.
Dr. Czubak jest bardzo konkretnym człowiekiem i nie ...

Dr. Czubak jest bardzo konkretnym człowiekiem i nie lubi "gadać" bez zbędnej potrzeby. Stąd czasami może pozostawać pewien niedosyt jeżeli chodzi o poświęcenie czasu pacjentowi czy o tłumaczenie tego co było zrobione.
W moim przypadku odpowiedział na wszystkie pytania i poświęcił mi tyle czasu ile tego oczekiwałem.
Najbardziej spodobał mi się skrócony opis zabiegu, który dosadnie oddaje to co było robione: "Robimy dziurkę, wkładamy narzędzie, mielimy soczewkę, wysysamy i zastępujemy nową." Krócej nie da się tego ująć. :)
Dla tych, którzy się wahają czy pójść na ten zabig a chcieliby porozmawiać z osobą, która już go przeszła, podaję mój adres mailowy dariusz.walisiak@onet.pl. Później możliwy jest również kontakt telefoniczny.