Wielkopolskie Lekarz Medycyny Pracy

pediatre i lekarza medycyny pracy

bardzo dobry lekarz polecam jako
pediatre i lekarza medycyny pracy

Poznań

Bardzo dobry,doświadczony lekarz.Cierpliwy,poświęca pacjentowi dużo czasu,jest bardzo ciepły i uprzejmy.

Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Adam Muszer

brak danych
Łuczników 32a
43-176 Gostyń

Zgadzam się z moim przedmówcą oby takich lekarzy było więcej jak Pan Doktor Muszer leczymy się z mężem u niego od lat zawsze ma czas dla pacjenta wysłucha pomoże jeżeli jest potrzeba skieruje na badania czy do specjalisty.

Hipokrates
Os.Marysienki 25
Poznań

Polecam serdecznie wizytę u Pani dr Kobielskiej. Przed rozpoczęciem kursu na prawo jazdy zgłosiłem się do Pani doktor, jako że jest Ona lekarzem medycyny pracy. Bardzo zaskoczyło mnie to, że tak skrupulatnie mnie przebadała, zważywszy na to, że wszyscy moi koledzy mieli praktycznie od razu wydawane zaświadczenie. Drugi raz u Pani doktor byłem po zaświadczenie o braku przeciwwskazań do rozpoczęcia studiów na wydziale aktorskim. Również bardzo dokładnie mnie przebadano. Szczególnie komfortowo się czułem ze względu na to, że nawet jeśli ktoś pukał do drzwi lub po prostu chamsko dusił klamkę, to i tak mógł ją sobie pocałować po drugiej stronie, bo Pani doktor dla wygody pacjenta zaklucza drzwi. Kobieta z klasą, kompetentna, tzw. starej daty, bardzo uprzejma, bije od Niej niesłychana dobroć. Na koniec tylko powiedziała rozbrajające: "Przepraszam, że 50 zł, ale to nie ode mnie zależy. Ja bym aż tyle nie brała od studentów" :)

Opinia dodana przez: Michał

Mieczysław Kuzicki

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Zakład Medyczny Fundacji Nasze Zdrowie NZOZ

66-400 Gorzów Wielkopolski

Moje pełne uznanie. Polecam z całkowitym moim zaufaniem pana Doktora Mieczysława Kuzickiego. Dolegliwość u mnie rozpoznał z pełnym znawstwem swojego zawodu. Dziękuję panie Doktorze. Stan Kor

Opinia dodana przez: Stanisław Kornas

lekarz Edyta Moskalik-Koberling

NZOZ Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego Panaceum
ulica Poznańska 30
64-300 Nowy Tomyśl

Świetny i miły lekarz, polecam bardzo wszystkim. Wysłucha wszystkiego i zawsze pomoże w trudnej syutacji

lekarz Marek Andrzejewski

os. Orła Białego 62 lok. 23
61-251 Poznań

świetny specjalista, poświęca czas pacjentowi, jest bardzo uprzejmy i wzbudził moje zaufanie. Dokładnie tłumaczy chorobę i metodę leczenia. Polecam

Beata Ziemska

Lekarz medycyny pracy

Guliwera 6
60-193 Poznań

super lekarz, polecam. Poświęca dużo czasu na wyjaśnienia i ma dobre podejście do pacjenta

Bolesława Chrobrego 40
64-500 Szamotuły