Wrocław Lekarz Medycyny Pracy

lekarz Julian Rybak

LUX-MED
Wołowska 14
51-114 Wrocław

Lekarz jakich mało , cierpliwy, wyjasni co potrzeba, a co najważniejsze jest empatyczny. jemu faktycznie nie przeszkadzają pacjenci, takich lekarzy nam trzeba. Dziekuje

Opinia dodana przez: Monika

lekarz Małgorzata Podhorska

Zwycięska 16a / 10
Wrocław

sympatyczna, miła, cierpliwa, wizyta jak relaks.

sympatyczna, miła, cierpliwa, wizyta jak relaks.

Irena Gamus-Jakobson

Provita
Bierutowska
Wrocław

Pani Doktor jest niezwykłą osobą. Zawsze bardzo skupiona na pacjencie, poświęca dużo czasu, analizuje ogólne warunki życia i pracy, doradza. Jest nastawiona "eko":-) Zawsze stara się pomóc, aby pacjent trafił jak najszybciej do specjalisty, jeśli jest taka potrzeba. Ciepła, elegancka, wyjątkowa... Niestety oblegana przez pacjentów, co zrozumiałe.

MEDICOR - Ambulatoryjne Świadczenia Zdrowotne
Trzebnicka 88
50-231 Wrocław

Gorąco polecam, Pani doktór przyjmuje w Elmedzie a Grażynka jest wspaniałą pielęgniarką. Dr Koziełłó także ma wspaniałe do pacjentów podejście, tylko Feliks oszukuje na wakacjach.

Opinia dodana przez: WieslawBak wiesiek.bak

lekarz Ewa Marczyńska-Sarul

Kwiska 5 pok.17
Wrocław

Brakuje skali do oceny Pani Doktor. Kompetentny fachowiec a do tego wspaniały człowiek ,który zawsze ma czas dla pacjenta ,wszystko wytłumaczy i stawia trafne diagnozy. Polecam wszystkim ,którzy nie wierzą w bezinteresowną pomoc lekarzy.

Opinia dodana przez: Wdzięczna pacjentka

Pracownia Psychologii Transportu
Kmicica 3
54-514 Wrocław

Tak powinno być w każdej przychodni.
Punktualnie, szybko, bezproblemowo, miło, LUDZKO!
Inni lekarze powinni do pana dra Darka zapisać się na zajęcia pt.:
"Jak postępować z pacjentem - kurs dla opornych".
Urzędników również należałoby skierować na analogiczny kurs do dra ...

Tak powinno być w każdej przychodni.
Punktualnie, szybko, bezproblemowo, miło, LUDZKO!
Inni lekarze powinni do pana dra Darka zapisać się na zajęcia pt.:
"Jak postępować z pacjentem - kurs dla opornych".
Urzędników również należałoby skierować na analogiczny kurs do dra Kraśnickiego:
"Klient, petent, interesant - instrukcja obsługi dla opornych".
Ponadto: myślenie, zdrowy rozsądek, CZŁOWIEK W CENTRUM UWAGI
- to jest to, co widać i czuć w przychodni dra Dariusza Kraśnickiego,
a czego brakuje gdzie indziej.
No i jeszcze clou - dokładnie tak, jak ktoś już wcześniej w komentarzach napisał - lekarz i człowiek, który NIE GENERUJE PROBLEMÓW, TYLKO JE ROZWIĄZUJE.
Panie doktorze Darku i cała załogo przychodni,
najwyższy szacunek i wyrazy sympatii dla Was!
Nie pozwalacie zgasnąć nadziei, że ludzie potrafią być ludźmi!

Opinia dodana przez: seb

Poradnia medycyny pracy
Wroclaw ul.Bonczyka 20
Wrocław

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pan dr potraktował mnie bardzo uprzejmie i udzielił mi wyjaśnień dotyczących choroby, ktorych niestety nie byłem w stanie uzyskać od lekarza specjalisty nawet. Ogromny plus za to.

Opinia dodana przez: Grzegorz

Ośrodek Ambulatoryjny Wrocławskiego EYE-LASER CENTER
ulica Oławska 9
50-123 Wrocław

Korzystałam z konsultacji w zakresie medycyny podróży - świetny specjalista, bardzo kompetentny, z ogromną wiedzą, rzeczowy, konkretny, pełen profesjonalizm.

Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Danuta Haromszeki

Przychodnia Sportowo-Lekarska
Paderewskiego 35
51-612 Wrocław

Ja jestem bardzo zadowolony. Miałem tam badania z uczelni - jestem sportowcem. Bardzo fajna Pani doktor, konkretna moim zdaniem i miła dla studentów.

lekarz Ewa Czarny-Ogórkowska

Żaka 17
Wrocław

Zdecydowanie nie polecam, "Pani doktor" już od progu informuje o swoim braku kompetencji (w tym wypadku w zakresie badania kierowców), po czym zamiast wskazać kompetentnego lekarza czy skonsultować się z kimś innym wypisuje jednak zaświadczenie negatywne, a nastęnie jeszcze dostarcza je do Wydziału Komunikacji. Nie dosyć, że koszt wizyty jest większy niż gdzie indziej, to jeszcze później wielkie kłopoty.