Wrocław Lekarz Medycyny Pracy

lekarz Julian Rybak

LUX-MED
Wołowska 14
51-114 Wrocław

Lekarz jakich mało , cierpliwy, wyjasni co potrzeba, a co najważniejsze jest empatyczny. jemu faktycznie nie przeszkadzają pacjenci, takich lekarzy nam trzeba. Dziekuje
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Małgorzata Podhorska

Zwycięska 16a / 10
Wrocław

sympatyczna, miła, cierpliwa, wizyta jak relaks.

Irena Gamus-Jakobson

Provita
Bierutowska
Wrocław

Pani Doktor jest niezwykłą osobą. Zawsze bardzo skupiona na pacjencie, poświęca dużo czasu, analizuje ogólne warunki życia i pracy, doradza. Jest nastawiona "eko":-) Zawsze stara się pomóc, aby pacjent trafił jak najszybciej do specjalisty, jeśli jest taka potrzeba. Ciepła, elegancka, wyjątkowa... Niestety oblegana przez pacjentów, co zrozumiałe.

MEDICOR - Ambulatoryjne Świadczenia Zdrowotne
Trzebnicka 88
50-231 Wrocław

Gorąco polecam, Pani doktór przyjmuje w Elmedzie a Grażynka jest wspaniałą pielęgniarką. Dr Koziełłó także ma wspaniałe do pacjentów podejście, tylko Feliks oszukuje na wakacjach.
Opinia dodana przez: WieslawBak wiesiek.bak

lekarz Ewa Marczyńska-Sarul

Kwiska 5 pok.17
Wrocław

Brakuje skali do oceny Pani Doktor. Kompetentny fachowiec a do tego wspaniały człowiek ,który zawsze ma czas dla pacjenta ,wszystko wytłumaczy i stawia trafne diagnozy. Polecam wszystkim ,którzy nie wierzą w bezinteresowną pomoc lekarzy.
Opinia dodana przez: Wdzięczna pacjentka

Pracownia Psychologii Transportu
Kmicica 3
54-514 Wrocław

Tak powinno być w każdej przychodni.
Punktualnie, szybko, bezproblemowo, miło, LUDZKO!
Inni lekarze powinni do pana dra Darka zapisać się na zajęcia pt.:
"Jak postępować z pacjentem - kurs dla opornych".
Urzędników również należałoby skierować na analogiczny kurs do dra Kraśnickiego:
"Klient, petent, interesant - instrukcja obsługi dla opornych".
Ponadto: myślenie, zdrowy rozsądek, CZŁOWIEK W CENTRUM UWAGI
- to jest to, co widać i czuć w przychodni dra Dariusza Kraśnickiego,
Opinia dodana przez: seb

Poradnia medycyny pracy
Wroclaw ul.Bonczyka 20
Wrocław

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pan dr potraktował mnie bardzo uprzejmie i udzielił mi wyjaśnień dotyczących choroby, ktorych niestety nie byłem w stanie uzyskać od lekarza specjalisty nawet. Ogromny plus za to.
Opinia dodana przez: Grzegorz

Ośrodek Ambulatoryjny Wrocławskiego EYE-LASER CENTER
ulica Oławska 9
50-123 Wrocław

Korzystałam z konsultacji w zakresie medycyny podróży. Przez pewien czas było wszystko ok. Kwalifikacją do szczepień było po prostu pytanie czy jestem zdrowa, ale to mi absolutnie nie przeszkadzało. Pan doktor dużo mówi o sobie, swoim doświadczeniu, roztaczając obraz osoby kompetentnej, wręcz najlepiej znającej się w tym temacie. Niestety jak to mówią - wszystko jest dobrze, póki jest dobrze. Ostatnim razem zgłosiłam się na konsultację w celu profilaktyki przeciwmalarycznej. Otrzymałam ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Danuta Haromszeki

Przychodnia Sportowo-Lekarska
Paderewskiego 35
51-612 Wrocław

Pani Doktor, choć trudno mi nazwać ją lekarzem, nie posiada za grosz kultury osobistej. Wciąga pacjenta w prywatne rozmowy - często krępujące i nie mające związku z badaniem. Jest niemiła, komentowała moje miejsce zamieszkania i mój wygląd, a gdy zwróciłam jej uwagę, zagroziła, że zadzwoni do zakładu pracy by mnie nie zatrudniali (było to badanie medycyny pracy). Potem było już tylko wyzywanie i obrażanie moje osoby pod względem charakteru i ...

lekarz Ewa Czarny-Ogórkowska

Żaka 17
Wrocław

Zdecydowanie nie polecam, "Pani doktor" już od progu informuje o swoim braku kompetencji (w tym wypadku w zakresie badania kierowców), po czym zamiast wskazać kompetentnego lekarza czy skonsultować się z kimś innym wypisuje jednak zaświadczenie negatywne, a nastęnie jeszcze dostarcza je do Wydziału Komunikacji. Nie dosyć, że koszt wizyty jest większy niż gdzie indziej, to jeszcze później wielkie kłopoty.