Wrocław Lekarz Medycyny Pracy

lekarz Julian Rybak

LUX-MED
Wołowska 14
51-114 Wrocław

Lekarz jakich mało , cierpliwy, wyjasni co potrzeba, a co najważniejsze jest empatyczny. jemu faktycznie nie przeszkadzają pacjenci, takich lekarzy nam trzeba. Dziekuje

Opinia dodana przez: Monika

lekarz Małgorzata Podhorska

Zwycięska 16a / 10
Wrocław

sympatyczna, miła, cierpliwa, wizyta jak relaks.

sympatyczna, miła, cierpliwa, wizyta jak relaks.

Irena Gamus-Jakobson

Provita
Bierutowska
Wrocław

Pani Doktor jest niezwykłą osobą. Zawsze bardzo skupiona na pacjencie, poświęca dużo czasu, analizuje ogólne warunki życia i pracy, doradza. Jest nastawiona "eko":-) Zawsze stara się pomóc, aby pacjent trafił jak najszybciej do specjalisty, jeśli jest taka potrzeba. Ciepła, elegancka, wyjątkowa... Niestety oblegana przez pacjentów, co zrozumiałe.

MEDICOR - Ambulatoryjne Świadczenia Zdrowotne
Trzebnicka 88
50-231 Wrocław

Gorąco polecam, Pani doktór przyjmuje w Elmedzie a Grażynka jest wspaniałą pielęgniarką. Dr Koziełłó także ma wspaniałe do pacjentów podejście, tylko Feliks oszukuje na wakacjach.

Opinia dodana przez: WieslawBak wiesiek.bak

lekarz Ewa Marczyńska-Sarul

Kwiska 5 pok.17
Wrocław

Brakuje skali do oceny Pani Doktor. Kompetentny fachowiec a do tego wspaniały człowiek ,który zawsze ma czas dla pacjenta ,wszystko wytłumaczy i stawia trafne diagnozy. Polecam wszystkim ,którzy nie wierzą w bezinteresowną pomoc lekarzy.

Opinia dodana przez: Wdzięczna pacjentka

Pracownia Psychologii Transportu
Kmicica 3
54-514 Wrocław

Tak powinno być w każdej przychodni.
Punktualnie, szybko, bezproblemowo, miło, LUDZKO!
Inni lekarze powinni do pana dra Darka zapisać się na zajęcia pt.:
"Jak postępować z pacjentem - kurs dla opornych".
Urzędników również należałoby skierować na analogiczny kurs do dra Kraśnickiego:
"Klient, petent, interesant - instrukcja obsługi dla opornych".
Ponadto: myślenie, zdrowy rozsądek, CZŁOWIEK W CENTRUM UWAGI
- to jest to, co widać i czuć w przychodni dra Dariusza Kraśnickiego,

Tak powinno być w każdej przychodni.
Punktualnie, szybko, bezproblemowo, miło, LUDZKO!
Inni lekarze powinni do pana dra Darka zapisać się na zajęcia pt.:
"Jak postępować z pacjentem - kurs dla opornych".
"Klient, petent, interesant - instrukcja obsługi dla opornych".
Ponadto: myślenie, zdrowy rozsądek, CZŁOWIEK W CENTRUM UWAGI
- to jest to, co widać i czuć w przychodni dra Dariusza Kraśnickiego,
a czego brakuje gdzie indziej.
No i jeszcze clou - dokładnie tak, jak ktoś już wcześniej w komentarzach napisał - lekarz i człowiek, który NIE GENERUJE PROBLEMÓW, TYLKO JE ROZWIĄZUJE.
Panie doktorze Darku i cała załogo przychodni,
najwyższy szacunek i wyrazy sympatii dla Was!
Nie pozwalacie zgasnąć nadziei, że ludzie potrafią być ludźmi!

Opinia dodana przez: seb

Poradnia medycyny pracy
Wroclaw ul.Bonczyka 20
Wrocław

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pan dr potraktował mnie bardzo uprzejmie i udzielił mi wyjaśnień dotyczących choroby, ktorych niestety nie byłem w stanie uzyskać od lekarza specjalisty nawet. Ogromny plus za to.

Opinia dodana przez: Grzegorz

Ośrodek Ambulatoryjny Wrocławskiego EYE-LASER CENTER
ulica Oławska 9
50-123 Wrocław

Korzystałam z konsultacji w zakresie medycyny podróży. Przez pewien czas było wszystko ok. Kwalifikacją do szczepień było po prostu pytanie czy jestem zdrowa, ale to mi absolutnie nie przeszkadzało. Pan doktor dużo mówi o sobie, swoim doświadczeniu, roztaczając obraz osoby kompetentnej, wręcz najlepiej znającej się w tym temacie. Niestety jak to mówią - wszystko jest dobrze, póki jest dobrze. Ostatnim razem zgłosiłam się na konsultację w celu profilaktyki przeciwmalarycznej. Otrzymałam receptę na lek, jak się później okazało, powodujący szereg poważnych skutków ubocznych (między innymi trwałe uszkodzenie wzroku), o czym Pan doktor nie powiedział ani słowa. Zaczęłam go przyjmować na 3 tygodnie przed wyjazdem do kraju zagrożonego malarią, na początku nic poważnego się nie działo, ale parę dni po przyjęciu 2 dawki leku pojawiły się u mnie problemy ze wzrokiem (no i włosy wychodziły garściami, ale przy problemach z widzeniem to już pikuś). Przestraszyłam się i próbowałam to skonsultować z Panem doktorem, nie wiedziałam czy to są normalne objawy, które ustąpią po pewnym czasie i nadal mam zażywać ten lek czy też powinnam go zmienić. Nie miałam możliwości udania się osobiście, więc probowałam porozmawiać z nim telefonicznie dzwoniąc do placówki. 3 razy mi się nie udało, bo kazano mi zadzwonić później, ok żaden problem. Ale za czwartym razem pani z recepcji podeszła do gabinetu pana doktora i poinformowała go w jakiej sprawie dzwonię, po czym pan doktor nie chciał ze mną rozmawiać, stwierdził, że powinnam zadzwonić na jego komórkę (bo ponoć wszystkim swoim pacjentom daje wizytówkę, więc ja też powinnam ją mieć, tylko że jakoś nie otrzymałam takowej przy żadnej z moich wizyt), a skoro dzwonię na numer placówki to nie życzy sobie ze mną rozmawiać i kazał mnie spławić. W związku z czym na 2 dni przed wyjazdem z Polski zostałam z zaburzeniami widzenia i bez ochrony przeciwmalarycznej. Na szczęście zdołałam znaleźć innego lekarza, który mi pomógł i przepisał inny lek, znacznie mniej obciążający, ale fakt pozostaje faktem. Dla mnie cała ta sytuacja dowodzi skrajnej nieodpowiadzialności za podejmowane decyzje, które niestety mają wpływ na zdrowie pacjentów, i w moich oczach przekreśla tę osobę nie tylko jako lekarza, ale po prostu jako człowieka. Z medycyny podróży korzystają osoby świadome zagrożeń i płacące spore pieniądze za ochronę swojego zdrowia, więc jeśli należycie do tej grupy to znajdźcie lekarza, któremu rzeczywiście będziecie mogli zaufać, niestety pan doktor to nie jest właściwy adres.

Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Danuta Haromszeki

Przychodnia Sportowo-Lekarska
Paderewskiego 35
51-612 Wrocław

Pani Doktor, choć trudno mi nazwać ją lekarzem, nie posiada za grosz kultury osobistej. Wciąga pacjenta w prywatne rozmowy - często krępujące i nie mające związku z badaniem. Jest niemiła, komentowała moje miejsce zamieszkania i mój wygląd, a gdy zwróciłam jej uwagę, zagroziła, że zadzwoni do zakładu pracy by mnie nie zatrudniali (było to badanie medycyny pracy). Potem było już tylko wyzywanie i obrażanie moje osoby pod względem charakteru i kompetencji do pracy, o których nie miała zielonego pojęcia. Jest to osoba starsza będąca na emeryturze - nie sądzę by Pani Doktor się zmieniła i wzięła sobie opinię pacjentów do serca. Dlatego też osobom, które mają wybór, czy skorzystać z usług Pani Doktor, serdecznie odradzam.

lekarz Ewa Czarny-Ogórkowska

Żaka 17
Wrocław

Zdecydowanie nie polecam, "Pani doktor" już od progu informuje o swoim braku kompetencji (w tym wypadku w zakresie badania kierowców), po czym zamiast wskazać kompetentnego lekarza czy skonsultować się z kimś innym wypisuje jednak zaświadczenie negatywne, a nastęnie jeszcze dostarcza je do Wydziału Komunikacji. Nie dosyć, że koszt wizyty jest większy niż gdzie indziej, to jeszcze później wielkie kłopoty.