Lekarz Medycyny Ratunkowej

lekarz Krzysztof Narkun

Lekarz medycyny ratunkowej, Pediatra

ul. Leśna
13-200 Działdowo

Całkowicie zgadzam się z opinią wcześniejszą. Na 13 osób na sali awantura była z min. 6. Jedyny oddział gdzie na drzwiach jest napisana klauzula informująca że obrażanie personelu to wykroczenie podlegające karze zgodnie z paragrafem itd... Widać doświadczenia z tym panem musiały wpłynąć na taki napis. Dzieci na jego widok już po pierwszym spotkaniu proszą żeby tylko on nie podchodził. Całkowity brak profesjonalizmu, brak jakiegokolwiek podejścia do dzieci. i słowa ...
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Jakub Lipiński

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Centrum Zdrowia w Mikołowie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Waryńskiego 2
43-190 Mikołów

Fantastyczny lekarz,godny polecenia. Miły,uprzejmy. Świetne ma podejście do dzieci. Dziś moja córka miała zabieg w szpitalu rybnickim ,przebiegł szybko i sprawnie. Interesuje się swoimi pacjentami i dba o nich.Jestem pod dużym wrażeniem. Panie doktorze jeszcze raz dziekujemy za opiekę.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Andrzej Gil-Wrzesiński

Anestezjolog, Lekarz medycyny ratunkowej

Oddział Skarżysko-Kamienna
Szpitalna 5
26-110 Skarżysko-Kamienna

Przyjechał do mojej 3-letniej córeczki jako dyżurny lekarz pogotowia ratunkowego.Przedstawił się i przywitał z małą.Córka miała 41st.gorączki,ktora mimo podawania 300mg efferalganu w czopkach spadała tylko o 0.4st. Bardzo dokładnie zbadał dziecko i okazało się,że to zapalenie gardła z ropnym nalotem na migdałkach i stąd taaaka wysoka temp. Wypisał Sumamed i doradził jeszcze zimne okłady aby wspomóc obniżenie gorączki.

dr n. med. Renata Komisarska

Lekarz medycyny ratunkowej, Ortopeda

Niepołomice

Bardzo miła, kompetentna Pani Doktor! Profesjonalne podejście do pacjenta. Gdyby było więcej takich lekarzy to świat byłby lepszy! Serdecznie polecam!

lekarz Krzysztof Tomsza

ulica Grota Roweckiego 11E/6
45-256 Opole

Byłam na sorze. Doktor Tomsza rewelacja. Wielka kultura i uprzejmość. Jestem pod wrażeniem. Mimo dużej liczby oczekujących żadnych oznak zniechęcenia lub znicierpliwienia. Dokładność i spokój. Super lekarz. Ps. Chciałbym poprawić wcześniejszy wpis. Daję same piątki.

lekarz Jarosław Sawicki

Sienkiewicza 7 (Zdrowie)
09-100 Płońsk

miałem dość poważny uraz , spadłem z drabiny , udałem się na SOR , obsługa odbyła się na CITO,zajmował się mną pan Jarosław gdzie przeprowadził wszelkie niezbędne badania, bardzo sprawnie zdiagnozował wszystkie dolegliwości , miły , uśmiechnięty , fachowo i precyzyjnie , na szczęście dla mnie skończyło się tylko niegroźnym stłuczeniem i kilkoma siniakami,
Opinia dodana przez: ROBERTO SENATO

lekarz Aleksandra Zaustowicz

Kraków

Zdecydowanie polecam. Duża wiedza, kompetencja, a przy tym wysoka kultura osobista. Szkoda, że nie ma więcej takich lekarzy

lekarz Armand Grześ

Poznańska 21 lok. 29

Miałam ogromnego pecha, że trafiłam na tego lekarza na izbie przyjęć w szpitalu medicover w Warszawie. Do szpitala trafiłam ze skierowaniem na cito na usg, ze względu na ogromny guz oraz ból w piersi. Lekarz uznał, że pierś nie jest nawet nabrzmiała, a w trakcie laktacji nie robi się usg, bo to bez sensu i nic nie będzie widać. Kazał masować i robić ciepłe okłady. Odesłał mnie z tym ogromnym ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Aleksandra Załustowicz

ulica Dauna Alfreda 68/5

Spokojne i zrównoważone podejście, wyciągające rękę. Uprzejma postawa, chętnie poświęca swój czas. Bardzo miła osoba.

lekarz Paweł Szwarc

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg dziecięcy

Dziecięcy Szpital Kliniczny w Lublinie - Szpital
ulica Chodźki 2
20-093 Lublin

Jeżdżę z dzieckiem z obrazenianiami oparzenia . Bardzo miły lekarz . Moja opinia na temat naszej służby zdrowia jest bardzo negatywna , ale zostałem miło zaskoczony po wizycie na sor dzieciecym . Po kilku spotkaniach z tym lekarzem zmieniam zdanie i żeby tak dalej było . Ludzie których spotkałem z nim na dyżurze też bardzo miło i profesjonalnie podchodzą do dzieci . Życzę państwu jak naj mniej pracy .
Opinia dodana przez: Darek