Lekarz Medycyny Ratunkowej

Dawid Surówka

Lekarz medycyny ratunkowej, Lekarz rodzinny

Świdnica

Miałam wczoraj dokładnie taką samą sytuację, co Pani z poprzedniej opinii. Poszłam w niedzielę z dzieckiem na pogotowie w Świdnicy, pan lekarz Dawid Surówka przyjmował pacjentów ze średnią co 3 minuty, każdy z pacjentów zostawał uzdrawiany! Mój 15-to miesięczny syn z zapaleniem oskrzeli i skurczami oskrzeli (dziś wizyta u pediatry z poprawną diagnozą), katarem i ogólnym osłabieniem dostał flegaminę i lek przeciwzapalny, z diagnozą przeziębienia. Lekarz traktuje pacjentów jak zło ...

Jacek Kubiak

Pudliszki

dobry do brania łapówek i podrywania cudzych żon a sam swojej nie upilnował to karierowicz a nie lekarz

lekarz Małgorzata Gwiazda

Internista, Lekarz medycyny ratunkowej

Cianowice 120
32-043 Skała

Pani doktor przynosi wstyd szpitalowi, nie potrafi odróżnić grypy od przeziębienia, a starszych ludzi traktuje z pogardą. Mam nadzieję, że nigdy nie będziecie musieli się zetknąć z tą niedouczoną lekarką robiącą karierę a nie potrafiącą leczyć.

lekarz Ali Issa-Darwich

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

ulica Krucza 18
43-250 Pawłowice

W późnych godzinach wieczornych wezwałam pogotowie do chorej mamy. W zespole pogotowia przyjechał ten "lekarz". Był bardzo niekulturalny, agresywny, zarzucił niedbałości o mamę. Krzyczał, że jest zaniedbana, ponieważ ponad 2h była w drgawkach. W momencie gdy zwróciłam mu uwagę zagroził, że może odjechać bez udzielenia pomocy mamie. Nie życzę nikomu trafić na tego lekarza.

Jan Guszkiewicz

Grudziądz

Dr Jan Guszkiewicz, który jeździ grudziądzką karetką pogotowia, jest bardzo niegrzecznym człowiekiem, który nie powinien mieć do czynienia z chorymi. Był on ostatnio u mojego dziadka i bardzo źle go potraktował, był bardzo bezczelny i tym samym doprowadził rodzinę obecną przy wizycie do łez. 85 - letniego bardzo chorego człowieka uznał za symulanta i bardzo niegrzecznie go potraktował. Z tego co się dowiedziałam, jest to normalne zachowanie u tego lekarza ...

lekarz Kinga Moskal

Zamenhofa 113/5
64-100 Leszno

rzeczowa, kompetentna a przy tym ludzka, gorąco polecam, miło byłoby gdyby więcej było takich lekarzy
Opinia dodana przez: monika

dr n. med. Karol Szymański

Chirurg ogólny, Ortopeda

Prywatna Lecznica Certus Sp. z o.o.
ulica Poznańska 22
62-020 Swarzędz

Polecam wszystkim Pana doktora Karola Szymańskiego. Najlepszy specjalista z chirurgii ogólnej jak i medycyny estetycznej jakiego miałam okazję spotkać. Oprócz tego bardzo miły do pacjentów.
Opinia dodana przez: Nina

lekarz Dariusz Waniczek

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Ortodontyczny
Sowińskiego 3
44-100 Gliwice

Lekarz z powołania! Poświęci pacjentowi tyle czasu ile on wymaga. Niezwykła kompetencja i ogromna wiedza medyczna.
Jestem pacjentką chirurgiczną Pana Doktora. Jeśli chcesz trafić do najlepszego lekarza - polecam leczenie przez doktora !
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Józef Danek

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

Chlebowa 14
44-337 Jastrzębie-Zdrój

Kiedy pierwszy raz trafiłam z córka do Pana doktora byłam w dużym szoku że można mieć takie podejście do dziecka - rozmawiał z dZieckiem jak równy z równym, bardzo dokładnie przebadal, obejrzał, leki dobrane w taki sposób żeby w możliwie najlepszy sposób zadziałały a jak najmniej obciazaly brzuszek, z drugim krasnalem również korzystamy z pomocy Pana doktora. Jak dla mnie najlepszy!

lekarz Krystyna Kmita-Żukrowska

Internista, Lekarz medycyny ratunkowej

Oddział Ratunkowy

Nysa

Bardzo kompetentna Pani lekarz, właściwa osoba ma właściwym miejscu !!! Zachowując zimno krew zawsze !!! Działająca fachowym czynem z ogromną sympatia i serdecznoscia ! Życzymy sobie tylko takich wirtuozow leczenia... serdeczne podziękowania dla tej Pani lekarz za zaangażowanie i serce włożone w swoją pracę. Również powodzenia w dalszej karierze zawodowej !!! Powinniśmy być dumni, iż Nasz szpital ma w swoich kręgach takich lekarzy będących centralnym sercem w ciągle bijacych murach ...
Opinia dodana przez: Maja