Filtruj terminy

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Lekarz medycyny ratunkowej Gdów

lekarz Krzysztof Ptak

Młyńska 402
32-420 Gdów

Mam do Pana Doktora całkowite zaufanie. Leczy mnie od dziecka. Nigdy nie odmówił pomocy.Najleszy lekarz w okolicy

lekarz Wiesława Pluskota

402
32-420 Gdów

Bardzo dobra Pani doktor. Miła, uprzejma, kompetentna! Z sercem na dłoni. Tłumaczy spokojnie, jest zaangażowana, profesjonalna i co najważniejsze kulturalna. Jako jedyna w ośrodku w Gdowie nie jest opryskliwa i chamska.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Michał Bzowy

402
32-420 Gdów

Moim zdaniem to jedyny lekarz w ośrodku, któremu się jeszcze chce... O reszcie lepiej nie będę się wypowiadać. Stara się znaleźć przyczynę problemu kierując na badania,krok po kroku w porównaniu do innych,pracujących tam jeszcze osób,które kierują pacjenta do psychologa bądź psychiatry...Póki co nie mogę napisać złego słowa.
Opinia dodana przez: Pacjentka

Olaf Dubiel

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego Olaf Dubiel
Gdów 402
32-420 Gdów

Wspaniały człowiek. Indywidualne podejście do pacjenta. Holistyczne widzenie pomaga dostrzec istotę problemu. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Tomek

lek. med. Anna Ciaćma

Lekarz med. paliatywnej, Anestezjolog

1237
32-420 Gdów

Byłam operowana w styczniu z powodu pękniętej ciąży jajowodowej. Nagły przypadek i szybkie skierowanie na stół operacyjny. Ból był na granicy wytrzymałości i z trudem zachowywałam świadomość. Pani Doktor widząc mój stan rzuciła mi ankietę do wypełnienia i odeszła. Pielęgniarka pomogła mi ją wypełnić, bo nie byłam w stanie utrzymać w dłoni długopisu. Prośby o dodatkowe środki przeciwbólowe nie wzruszały pani Doktor, dopiero po kilku interwencjach Pielęgniarki. Na koniec rzucone ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Marcin Obodziński

Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej
Niegowić 55
32-420 Gdów

nie polecam lekarz tylko w teorii w praktyce zero wiedzy wydaje zbędne recepty na choroby idzie mu tylko od pacjenta o kasę
Opinia dodana przez: michał