Lekarze Lekarz medycyny ratunkowej Jaworzno

Internista, Lekarz farmakolog

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Krakusa 1
43-600 Jaworzno

Moja tarczyca została okiełznana a co za tym idzie, odzyskałam życie bo już sama ze sobą nie mogłam wytrzymać. Nie mam żadnych skutków ubocznych jeśli chodzi przepisane leki, czuję się rewelacyjnie. Mojego męża Pan prof. też leczy i polecamy z całego serca.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Marcin Kolet

43-600 Jaworzno

Polecam z całego serca. Pan Doktor jest człowiekiem uprzejmym i dokładnym. Nie spieszy się, wszystko wytłumaczy. Najważniejsze - ogromna wiedza i umiejętności. Jeszcze raz polecam.
Opinia dodana przez: Anna

dr Konrad Żabiński

MEDICUS
al. Marszałka Piłsudskiego 72
43-609 Jaworzno

Dobry lekarz,człowiek o dużej wrażliwości.Lekarz który umie słuchać.Za każdym razem trafna diagnoza i skuteczne leczenie.Jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Michał Drobiński

ulica Gwarków 1
43-600 Jaworzno

Bardzo pomocny i kompetentny Pan Doktor. Dokładny. Uprzejmy. Naprawdę godny polecenia i zaufania. W dzisiejszych czasach to rzadkość

lekarz Ewa Głąbik

ulica Wandy 16
43-600 Jaworzno

Bardzo miła pani doktor. Lekarz z powołania. Świetne podejście do pacjenta. Bardzo dobry diagnosta, zawsze cierpliwie wysłucha pacjenta. Jako lekarz pediatra ma również świetne podejście do dzieci. Jest bardzo kompetentną osobą której można powierzyć swoje zdrowie oraz zdrowie swojej rodziny.
Opinia dodana przez: Agneszka

lekarz Izabela Berkowska

43-600 Jaworzno

Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor. Świetny i empatyczny specjalista medycyny rodzinnej. Wspaniały Człowiek. Jestem pacjentem Pani Doktor od 32 lat i nidy nie zawiodłem się na jej diagnozach i kompetencjach. Darzę Panią Doktor ogromnym zaufaniem.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Jan Wojtyła

43-600 Jaworzno

Świetny lekarz, z idealnym podejściem do dzieci :) bardzo dokładny w swojej pracy i godny zaufania. Jest również bardzo wyrozumiały i dokładnie wszystko tłumaczy :)
Opinia dodana przez: gosia

lekarz Mariola Motyka

Lekarz medycyny pracy, Internista

PŚZiPZ Elvita- Jaworzno III Sp. zo.o.
Gwarków 1
43-603 Jaworzno

Bardzo kompetentny lekarz - miła, sympatyczna znająca swoją profesje Pani Doktor.Pomoże w każdej sytuacji z wielkim zaangażowaniem i uprzejmością oraz praktyczną wiedzą.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Tadeusz Doros

ulica Olszewskiego 2/73
43-600 Jaworzno

Pana doktora wcześniej zupełnie nie znałam. Koleżanka podpowiedziala mi, ze kiedyś u niego była i .bardzo jej pomógł. Mam poważne schorzenia dotyczące płuc i serca. Wszędzie się zgłaszalam oględnie piszac, każdy z lekarzy - olewał mnie mówiąc głupoty. Postanowilam zadzwonić do dr Dorosa. Sama rozmowa polegała na tym, ze doktor mnie przeprosił, ze w obecnej chwili nie może rozmawiać, bo jedzie karetka z trudnym pacjentem, ale powiedział mi, ze jak ...

Agata Smolilo

NZOZ Medicus
ul.Piłsudskiego 72
43-609 Jaworzno

Bardzo lubie Pania Doktor i moja rodzina. Jest mila i kompetntna. Stawia trafne diagnozy. Polecam.
Jeden z najlepszych lekarzy z tych z którymi miałem kontakt zarówno zawodowo jak i jako pacjent. Kompetencje, uprzejmość wzorcowe.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Jolanta Smoliło-Żabińska

ulica Szczakowska 4
43-600 Jaworzno

Ja również zgadzam sie z opinia. W przychodni panuje bardzo nie miła atmosfera Panie w recepcji sa bardzo nie miłe obgadują pacjentów z łaska co kolwiek robia a zwłaszcza taka młoda to chyba stażystka i ta Pani starsza Maria ma chyba na imie.. strasznie mnie itrytuja sa mądrzejsze od lekarza. Dzwonie aby sie zarejstrować a one odrazu a co sie dzieje a co Pani jadla, ma pani gorączke utrzymuje sie ...
Opinia dodana przez: Dominika

Barbara Bernacka-Szarla

43-600 Jaworzno

Bardzo dobra Pani doktor. Podejście do pacjenta na 6, w skali szkolnej. Leczę się od zawsze u Pani doktor. Rodzina i znajomi leczą u Niej dzieci. Najlepszy pediatra w Jaworznie. Zawsze precyzyjnie i właściwie postawi diagnozę i opiekuje się Swoim pacjentem nawet po wizycie. Zawsze zainteresowana zdrowiem człowieka którego leczy, a w obecnych czasach, nawet współmieszkańców tej osoby.
Opinia dodana przez: Dominik

lekarz Jerzy Małocha

Lekarz medycyny pracy

PŚZiPZ Elvita- Jaworzno III Sp. zo.o.
Gwarków 1
43-603 Jaworzno

W czasie telewizyty oprócz recepty, którą dostałem pan doktor z wlasnej inicjatywy wypisał mi skierowanie na wykonanie kompleksowych badań /mocz, krew, psa, cukier, tarczyca /. Dziękuję i gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Barbara Wąsacz

Internista, Lekarz rodzinny

Kruka 60b
43-600 Jaworzno

Lekarz po otrzymaniu informacji od pacjentki (starszej kobiety), że bolą ją nogi i są ewidentnie twarde w dotyku nie zbadała wcale pacjentki, uznając, że to tylko napięcie mięśni i przepisując leki rozluźniające mięśnie. Pacjentka w rzeczywistości miała miażdżycę, czego dowiedziała się od innego lekarza.

lekarz Ewa Oleksowicz-Rola

Przychodnia
Promienna 51
43-603 Jaworzno

Choroba rozłożyła mnie w sobotę (gorączka 39 i potworny pulsujący ból głowy) do lekarza dotarłem w poniedziałek, bo na opiece nocnej już się przyzwyczaiłem tylko pretensje że przychodzi się po pomoc. Opowiadam wszystko dokładnie ze szczegółami jak mój stan sie zmieniał od soboty, jakie leki brałem z zaznaczeniem, że nie pomagają. W zamian dostaje trzy świątki bez słowa wyjaśnienia, więc pytam jaka diagnoza? Z łaską w tonie - Wirusowa infekcja ...
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Maria Chruściel

Szpital Miejski
Jaworzno
Jaworzno

Tak się ustawia skąd wieją korzysci. Dla osób wpływowych zrobi wszystko.

lekarz Aneta Bugała-Opiełka

Stacja Pogotowia Ratunkowego w Jaworznie
Józefa Chełmońskiego 28
43-600 Jaworzno

Nie polecam. Brak podejścia do pacjenta. Pani jest bardzo nieuprzejma. Nie da dojść do słowa. Naśmiewa się i obraża pacjenta.

Wanda Tuszyńska

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe