Łódzkie Lekarz Medycyny Ratunkowej

lekarz Piotr Rychlik

SP ZOZ w Wieluniu
ulica Szpitalna 16
98-300 Wieluń

Pan Doktor jest uważny, pracowity, bardzo opanowany, potrafi złagodzić strach pacjenta. Jego wyjaśnienia o stanie badanej osoby są rozbudowane. Wzbudza zaufanie i sympatię.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Piotr Roczniak

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg ogólny

M.Konopnickiej 13
23-300 Janów Lubelski

Wspaniały człowiek i lekarz.Super kompetentny, cierpliwy i konkretny.Bardzo dziękuję za wszystko co Pan zrobił i robi dla mnie.
Opinia dodana przez: irena

lekarz Ryszard Kołodrubiec

Lekarz medycyny ratunkowej, Kardiolog

Baczyńskiego 114
91-170 Łódź

Empatyczny, profesjonalny i wspaniały lekarz. Cierpliwie tłumaczy objawy choroby i drobiazgowo analizuje badania laboratoryjne. Bardzo ciepły w kontakcie.
Opinia dodana przez: JERZY

lekarz Piotr Ławniczak

Rojna 50H/25
91-134 Łódź

Bardzo mily i sympatyczny lekarz godny polecenia. Oby wiecej takich specjalistów. Wdzięczna pacjetka Danuta.

lekarz Kamil Krawiec

Urolog, Lekarz medycyny ratunkowej

Łódź

Lekarz pod każdym względem godny polecenia. Zawsze ma czas dla pacjenta i jej rodziny. Nikogo nie zbywa i wszystko bardzo dokładnie wyjaśnia. Przywraca wiarę w zawód lekarza.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Sławomir Bąk

Lekarz sportowy, Lekarz medycyny ratunkowej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej BOMED
Żeromskiego 2
98-300 Wieluń

Trafiłem do Pana doktora S.Bąka z wrośniętym paznokciem świetnie się tym zajął od teraz już mi się nie wrasta polecam tego doktora
Opinia dodana przez: Błażej

lekarz Dariusz Ziółkowski

Wizyty domowe, Urolog

medest
Wieniawskiego 8/10
98-220 Zduńska Wola

Lekarz godny polecenia,gdy odciąłem palec dłoni, wizytę-poradę oceniam bardzo dobrze.Również pozostałe wizyty pełne zrozumienia i fachowej porady.

dr n. med. Grzegorz Stróżyk

Lekarz medycyny ratunkowej, Endokrynolog

Łódź

Zbagatelizował objawy mojej choroby, nie dał leków i powiedział że jestem zdrowa, bez leków stałam się jeszcze większym wrakiem człowieka, już ledwie z łóżka wstawałam.Straciłam tylko czas i pieniądze na wizytę, która nic mi nie dała. Myślałam że jestem zdrowa i chodziłam dalej z moją chorobą.Z tymi samymi wynikami poszłam do innego lekarza, który postawił wreszcie prawidłową diagnozę i przepisał odpowiednie leki. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza, który myśli jak ...
Opinia dodana przez: anka

lekarz Dariusz Płoszaj

SP ZOZ w Zduńskiej Woli
ulica Królewska 29
98-220 Zduńska Wola

Jestem kolegą - sąsiadem z klatki schodowej.
Z przykrością zawiadamiam, że dn. 2016 02 21 dr Dariusz Płoszaj zmarł. Tak więc dalsza Jego obecność na tym portalu staje się bezprzedmiotowa
Opinia dodana przez: Włodzimierz

lekarz Edyta Flis

Pajęczno

Tez nie rozumiem tych negatywnych opinii. Nie wiem jak jest ta lekarka w Pajeczne bo nigdy tam nie bylem. Wypowiem sie na temat wizyty w Czestochowie. Wizyta w Medyku na Wolnosci w ramach Funduszu Zdrowia. Nasz coreczka urodzila sie ze znamieniem na glowie. Lekarz pediatra w szpitalu, w ktorym mala sie urodzila, stwierdzil ze jest to baza niedorozwoju, cokolwiek to mialo oznaczac. Znajoma polecila nam Doktor Flis jako rzeczowa i ...