Lekarz Orzecznik Zus

- 57 lekarzy

Gabinet

Ostrów Wielkopolski

Średnia ocen: 1,0/5
Pani Orzecznik zapomniała przysięgę Hipokratesa.Nie powinna wykonywać zawodu lekarza.Nie wiem jakiej specjalizacji jest Pani doktor ,ale mnie nie potrafiła zbadać neurologicznie podczas komisji lekarskiej. Miała nawet kłopoty ze zmierzeniem ciśnienia.Dzięki ZUS zarabia na chlebek,bo inaczej ciężko byłoby Pani Orzecznik przeżyć miesiąc. Nie wiem za kogo się ma Pani Orzecznik i jakim prawem krytykuje pracę innych lekarzy ,którzy leczą pacjentów z poświęceniem ,uprzejmością i fachowością .
Opinia dodana przez: angela

Gabinet

Wałbrzych

Średnia ocen: 1,0/5
Pani doktor jest osoba niekompetentna, opryskliwa i bezczelna. Trafilam na nia na komisji w Zusie. Podwazyla opinie mojego neurologa, opinie 2 neurochirurgow, ktorzy skierowali mnie na leczenie operacyjne kregoslupa ledzwiowego. Jednoznaczne wyniki 2 rezonansow magnetycznych, ktore pokazywaly zaawansowana przepukline kregoslupa ledzwiowego uciskajaca na worek oponowy i korzen nerwu rdzeniowego, takze zostaly podwazone przez pania doktor.
Bedac na komisji mialam potworne bole kregoslupa ledzwiowego, promieniujace do biodra, posladka i lewej nogi. ...
Opinia dodana przez: Magda

ZUS
Partyzantów 1
Sosnowiec

Średnia ocen: 1,0/5
Witam wszystkich .Miałem wątpliwą przyjemność być badany ...choć słowo badany dla mnie co innego oznacza!.Człowiek ten pomylił się z powołaniem i to dosłownie. Pomijam brak kultury tego pana ale wystawia bardzo złą opinię innym orzecznikom ZUS.Nie interesowały go liczne badania np rezonansu ,tomografu oraz opinie innych lekarzy .Bezmyślnie przepisuje podstawowe błędy z kartotek ...szok zasada kopiuj -wklej ....komputer .Dostałem szoku po pseudo badaniach ..zadałem sobie pytanie czy trafiłem do lekarza ...
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet

Chorzów

Średnia ocen: 1,0/5
Czy ta osoba składała przysięgę Hipokratesa ? Mam wrażenie że nie. Niekompetencja, brak umiejętności czytania dokumentacji medycznej i brak czytania ze zrozumieniem. Takich lekarzy powinno się izolować od pacjentów aby nie zrobili im krzywdy.
Opinia dodana przez: Krzysztof

ZUS I Inspektorat we Wrocławiu Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Reymonta 4/6
50-225 Wrocław

Średnia ocen: 1,0/5
Powiem krótko-ludzki złośliwy i chamski śmieć.Jedno jest pewne na pewno trafi do piekła za tak wielkie czynienie ludziom zła.
Opinia dodana przez: Adax

ZUS I Inspektorat we Wrocławiu Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Reymonta 4/6
50-225 Wrocław

Średnia ocen: 1,0/5
Zdecydowanie odradzam. Po wizycie wiedziałem tyle na temat swoich dolegliwości, co przed wizytą. Szkoda czsu pacjenta.
Opinia dodana przez: Anonim

zus
lwowska 2
Chorzów

Średnia ocen: 1,0/5
Lekarz orzecznik masakra byłam na badaniu i oczywiście uzdrowicielka tydzień temu strzaskałam palec u nogi ledwo chodzę a uzdrowicielka zdrowa do pracy a badania przedstawione od specialistów to nic zdrowa chcecie się wyleczyć to do uzdrowicielki lepsza od Kaszpirowskiego a ja tak tego nie zostawie telewizje siagnę dosyć że komisja opóżniona o tydzień a teraz mnie czeka trójca święta tam będzie się działo że też ludzie nie mogą zrobić z ...
Opinia dodana przez: Anonim

ZUS
Kościelna 18
63-400 Ostrów Wielkopolski

Średnia ocen: 1,0/5
Podczas badania w celu wydania orzeczenia o niezdolności do pracy nie interesował się faktycznym stanem zdrowia, nie sprawdził całej dokumentacji medycznej przedstawionej przez pacjenta. Jako załączniki do wydania decyzji wybrał kilka z wielu diagnoz (poprzedzonych wielokrotnie przeprowadzonych badań)podpisanych przez profesorów tychże klinik i negując ich wiedzę i doświadczenie wystawił orzeczenie, które jest zaprzeczeniem trwającej wiele lat batalii o zdrowie pacjenta stającego przed KOMISJĄ (jeśli jedna osoba to komisja?)Czy taki lekarz ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Krystyna Mandzyn-Piaskowska

Pulmonolog, Pediatra

  (+1 więcej)
liczba opinii: 1

ZUS Oddział w Wałbrzychu
Kasztanowa 1
58-390 Wałbrzych

Średnia ocen: 1,0/5
Zero kompetencji, bezczelnosc, brak szacunku dla schorzen pacjentów. Nie zna sie kompletnie na na chorobach w sprawie których wydaje opinie. Odkąd to pediatra wypowiada sie w sprawie chorób kręgosłupa. Współczuję pacjentom.
Opinia dodana przez: Anonim

zus

Gdańsk

Średnia ocen: 1,0/5
fatalny ,brak kultury osobistej.traktuje pacjeta lekcewazaco radzo go omijac z daleka .prostak ,
Opinia dodana przez: Anonim


Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat