Lekarz Orzecznik Zus

Wałbrzych

Pani doktor jest osoba niekompetentna, opryskliwa i bezczelna. Trafilam na nia na komisji w Zusie. Podwazyla opinie mojego neurologa, opinie 2 neurochirurgow, ktorzy skierowali mnie na leczenie operacyjne kregoslupa ledzwiowego. Jednoznaczne wyniki 2 rezonansow magnetycznych, ktore pokazywaly zaawansowana przepukline kregoslupa ledzwiowego uciskajaca na worek oponowy i korzen nerwu rdzeniowego, takze zostaly podwazone przez pania doktor.
Bedac na komisji mialam potworne bole kregoslupa ledzwiowego, promieniujace do biodra, posladka i lewej nogi. ...
Opinia dodana przez: Magda

ZUS
Partyzantów 1
Sosnowiec

Witam wszystkich .Miałem wątpliwą przyjemność być badany ...choć słowo badany dla mnie co innego oznacza!.Człowiek ten pomylił się z powołaniem i to dosłownie. Pomijam brak kultury tego pana ale wystawia bardzo złą opinię innym orzecznikom ZUS.Nie interesowały go liczne badania np rezonansu ,tomografu oraz opinie innych lekarzy .Bezmyślnie przepisuje podstawowe błędy z kartotek ...szok zasada kopiuj -wklej ....komputer .Dostałem szoku po pseudo badaniach ..zadałem sobie pytanie czy trafiłem do lekarza ...

Chorzów

Czy ta osoba składała przysięgę Hipokratesa ? Mam wrażenie że nie. Niekompetencja, brak umiejętności czytania dokumentacji medycznej i brak czytania ze zrozumieniem. Takich lekarzy powinno się izolować od pacjentów aby nie zrobili im krzywdy.
Opinia dodana przez: Krzysztof

50-225 Wrocław

Powiem krótko-ludzki złośliwy i chamski śmieć.Jedno jest pewne na pewno trafi do piekła za tak wielkie czynienie ludziom zła.
Opinia dodana przez: Adax

zus
lwowska 2
Chorzów

Ta kobieta powinna iść orzekać krowy w oborze czy przyciąć racice im a nie wydawać opinie ludzia skoro 4 specjalistów wydaje opinie braku możliwości powrotu do pracy a ona wydaje decyzje ze jestem zdrowy to coś tu kur..... jest nie tak. Babo z grubą odciśnięta dupą od stołka nie orzekaj ludzi i ich zdolności bo się na tym dosłownie nie znasz i nie masz kompetencji a sprawę zgłoszę do telewizji
Opinia dodana przez: Marcin

50-225 Wrocław

Zdecydowanie odradzam. Po wizycie wiedziałem tyle na temat swoich dolegliwości, co przed wizytą. Szkoda czsu pacjenta.

ZUS
Kościelna 18
63-400 Ostrów Wielkopolski

Podczas badania w celu wydania orzeczenia o niezdolności do pracy nie interesował się faktycznym stanem zdrowia, nie sprawdził całej dokumentacji medycznej przedstawionej przez pacjenta. Jako załączniki do wydania decyzji wybrał kilka z wielu diagnoz (poprzedzonych wielokrotnie przeprowadzonych badań)podpisanych przez profesorów tychże klinik i negując ich wiedzę i doświadczenie wystawił orzeczenie, które jest zaprzeczeniem trwającej wiele lat batalii o zdrowie pacjenta stającego przed KOMISJĄ (jeśli jedna osoba to komisja?)Czy taki lekarz ...

lekarz Krystyna Mandzyn-Piaskowska

Pulmonolog, Pediatra

ZUS Oddział w Wałbrzychu
Kasztanowa 1
58-390 Wałbrzych

Zero kompetencji, bezczelnosc, brak szacunku dla schorzen pacjentów. Nie zna sie kompletnie na na chorobach w sprawie których wydaje opinie. Odkąd to pediatra wypowiada sie w sprawie chorób kręgosłupa. Współczuję pacjentom.

zus

Gdańsk

fatalny ,brak kultury osobistej.traktuje pacjeta lekcewazaco radzo go omijac z daleka .prostak ,