Wałbrzych Lekarz Orzecznik Zus

Wałbrzych

Pani doktor jest osoba niekompetentna, opryskliwa i bezczelna. Trafilam na nia na komisji w Zusie. Podwazyla opinie mojego neurologa, opinie 2 neurochirurgow, ktorzy skierowali mnie na leczenie operacyjne kregoslupa ledzwiowego. Jednoznaczne wyniki 2 rezonansow magnetycznych, ktore pokazywaly zaawansowana przepukline kregoslupa ledzwiowego uciskajaca na worek oponowy i korzen nerwu rdzeniowego, takze zostaly podwazone przez pania doktor.
Bedac na komisji mialam potworne bole kregoslupa ledzwiowego, promieniujace do biodra, posladka i lewej nogi. Z powodu bolu nie moglam chodzic ani siedziec. Bralam silne leki przecibolowe: Ketonal, Tramal ( ktore dzialaly ok 2-4- godzin a jedyna pozycja, w ktorej odczuwalam ulge byla pozycja lezaca. Pani doktor stwierdzila jednak, ze moge pracowac.
Dzieki jej raportowi, moj zasilek chorobowy zostal wstrzymany i teraz nie mam jak placic kredytu za dom i moge go stracic. Miesiac po komisji w Zusie u pani doktor mialam operacjie kregoslupa ledzwiowego wlacznie z wstawieniem implantow a do pracy moge wrocic za ok 3 - 4 miesiace. Dziekuje pani doktor. Przestrzegam przed ta lekarka wszystkich i zdecydowanie jej nie polecam. Bol i cierpienie pacjenta nie maja dla niej zadnego znaczenia, a miedzy wierszami stwierdza,ze pacjent udaje.

Opinia dodana przez: Magda

lekarz Krystyna Mandzyn-Piaskowska

Pediatra, Pulmonolog

ZUS Oddział w Wałbrzychu
Kasztanowa 1
58-390 Wałbrzych

Zero kompetencji, bezczelnosc, brak szacunku dla schorzen pacjentów. Nie zna sie kompletnie na na chorobach w sprawie których wydaje opinie. Odkąd to pediatra wypowiada sie w sprawie chorób kręgosłupa. Współczuję pacjentom.

ZUS