Lekarz Rodzinny

Lekarz rodzinny Warszawa lek. med. Katarzyna Tomaszewicz

lek. med. Katarzyna Tomaszewicz

Pediatra, Lekarz rodzinny

Ciszewskiego 5/39

Najlepsza lekarz - internista i pediatra jakiego spotkałam. Bardzo kompetentna, rzeczowa, świetny diagnosta. Ma rewelacyjne podejście do dzieci, poświęca im nadprogramową ilość czasu i uwagi, żeby badanie było mniej nieprzyjemne, wymyśla zabawy, daje potrzymać słuchawki, zagaduje etc. Bardzo ubolewam, że nie przyjmuje już na Ursynowie, moje dzieci chciały chodzić tylko do niej. Jeśli tylko ktoś wiedziałby, gdzie aktualnie przyjmuje...
Opinia dodana przez: Ina
Lekarz rodzinny Zabrze dr Aneta Sacher

dr Aneta Sacher

Pediatra, Lekarz rodzinny

Śląski Ośrodek Onkologii "Sanivitas" Sp. z o.o.
św. Barbary 1
41-800 Zabrze

Najlepszy lekarz jakiego znam. Super podejście do pacjentów profesjonalizm bardzo miła w rozmowie lekarz godny polecenia
Opinia dodana przez: Mariusz
Lekarz rodzinny Wrocław lek. med. Katarzyna Luch

lek. med. Katarzyna Luch

Wizyty domowe, Medycyna estetyczna

Manufaktura Piękna
Świętej Jadwigi 9/1a
51-649 Wrocław

Widzę, że większość opinii dotyczy medycyny estetycznej, dlatego chciałem się przyłączyć.
W dziedzinie medycyny rodzinnej, z której korzystałem rodzinnie, nie znam równie dobrego, zaangażowanego i dokładnego lekarza. Szczerze POLECAM!
Opinia dodana przez: Jacek
Lekarz rodzinny Mierzyn lekarz Joanna Iskra-Trifunović

Agmed
Grafitowa 4 72-006 Mierzyn
Mierzyn

Bardzo miła i kompetentna. młoda lekarka. Prowadzi szeroki wywiad , nie bagatelizuje określonych dolegliwości. Polecam z przyjemnością.
Opinia dodana przez: Marzena

lek. med. Romana Jaworska

Lekarz rodzinny, Geriatra

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Centrum Medyczne Rokitek
Rokitek 41a
27-600 Sandomierz

Centrum Medyczne Białołęka (Skarbka z Gór)
Skarbka z Gór 142

Centrum Medyczne Rokitek
Rokitek 41a
27-600 Sandomierz

Scanmed Universum przy Politechnice Krakowskiej
Warszawska 24

Genialna jako lekarz i człowiek!!!! Bardzo lubię Panią doktor nie tylko za jej uprzejmość, serdeczność, kompetencje i profesjonalizm, ale również za to, że stara się zrozumieć i szuka rozwiązań nawet w sprawach trudnych i skomplikowanych. Czuję się zdrowy i podniesiony na duchu po wizycie u Pani Doktor!!!
Opinia dodana przez: Zdzisław Roszak

Sportowa 1
43-430 Skoczów

Pan Doktor Kuźnik, jeszcze zanim pojechaliśmy na pierwszą wizytę, mailowo "wypytał" o historię choroby, zalecił badania. Pierwsza wizyta trwała 3 godziny, kolejne około 1. Pan Doktor jest niezwykle wnikliwym lekarzem, dokładnie analizuje wyniki badań i zleca tylko takie, które są dobrane do konkretnego schorzenia. Odpowiada na każde pytanie, nie z "automatu" ale zawsze najpierw pomyśli. Cały personel jest bardzo sympatyczny i uśmiechnięty. W porównaniu z innymi lekarzami, cena wizyty nie ...
Opinia dodana przez: Ola

PORTOWY SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ul. Energetyków 2, 70-656 Szczecin
Szczecin

Bardzo kompetentna, miła, uprzejma, w razie potrzeby przyjmuje pacjentów poza kolejnością jako dodatkowo zarejestrowanego pacjenta. Potrafi pomóc w każdej sytuacji, kieruje do specjalisty, zleca wykonywanie badań w celu ustalenia przyczyny choroby. Gorąco polecam Panią Iwonę Mechowską jako lekarza rodzinnego. Leczy od 3-ch lat mojego męża, który również jest zachwycony jej wyrozumiałością i podejściem do każdego pacjenta. Grażyna
Opinia dodana przez: Grażyna