Lekarz Rodzinny

Lekarz rodzinny, Chirurg ogólny

ESTETMED
Staszica 11
Pułtusk

Od kilku lat męczyłem się z ostrogami i ni nie pomagało ani blokady ani fala uderzeniowa czy też rehabilitacja. Dopiero terapia osoczem bogatopłytkowym zaproponowana przez Doktora przyniosła istotne efekty. POLECAM
Opinia dodana przez: Mirek

Przychodnia Rejonowa
Rynek 4
27-600 Sandomierz

Jestem pod kontrolą Pani Gładyszowej od kilkunastu m-cy i lubię takich lekarzy :) Czasem ma coś w sobie z osy jak się zasłuży, ale jasno tłumaczy jak powinnam postępować i jak "nieco odpuszczam" to lekarz potrafi to wyciągnąć. I bardzo dobrze!! ponieważ to motywuje do dalszej cięższej pracy pacjenta. Mam zaufanie do jej wiedzy. Nie powinniśmy się na lekarzy złościć jak sami się leczymy np. ketona****em bez recepty reklamowanym w ...
Opinia dodana przez: Aleksandra B

lekarz Maria Lewandowska

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Jagiełły 31
09-200 Sierpc

Miałam problemy z tarczycą. Umówiłam się na wizytę domową. Badania wykazały, że w organiźmie mam mało jodu. Pani dr Maria Lewandowska zaleciła, abym jadła bardzo dużo ryb morskich. Przez dłuższy czas spożywałam ryby. Stopniowo stan zdrowia się poprawiał. Przekonana jestem, że niebawem przestanę chorować na tarczycę.

lekarz Sławomir Łojek

Lekarz rodzinny, Internista

Nałkowskiej 8
09-200 Sierpc

Lekarz na piątkę z plusem, niesamowita wiedza oraz świetne wyczucie schorzeń. Które to badania tylko potwierdzają. Lekarz z sercem dla pacjenta. Wizyta jednorazowa awaryjna stan zdrowia poprawił się już następnego dnia po podanych lekach po bezskutecznym tygodniowym leczeniu z pogotowia w Sierpcu.
Opinia dodana przez: Ewa

bulwar Ikara 28 lok. 2a
54-130 Wrocław

Wspaniały lekarz. Ma wiedzę teoretyczną i praktyczną, doświadczenie i ogromne serce.
Jest bardzo czujnym lekarzem, wie kiedy i jak reagować. Zawsze zdecydowana i skuteczna.
Jest po prostu najlepsza;-)
Opinia dodana przez: marta

prywatna praktyka
Maciejowicza
71-012 Szczecin

Wspaniały lekarz: rzetelny ,kompetentny i miły przy okazji. Poznaje pacjentów zna ich choroby bez czytania z karty.
Polecam wszystkim, którzy chcą zostać wyleczeni a nie tylko leczeni.
pacjent
Opinia dodana przez: joanna

CM Batorego
Nowy Sącz Batorego 77
33-300 Nowy Sącz

Pani doktor jest Aniołem , zawsze cierpliwa, zawsze przyjmie pacjenta nawet jak sie bloczki zkończyły, nigdy nie odmówi pomocy, trafne diagnozy , ciagle sie doszkala pozom najwyzszy prezentuje jak fachowiec i człowiek. Polecam !

Opinia dodana przez: Bonia

ulica Radzikowskiego 19/6

Dzięki panu doktorowi powoli zaczynam panować nad swoją chorobą i zaczynam też żyć normalnie, o co starałam się bez skutku przez wiele lat, zanim znalazłam Jego przychodnię. Świetny fachowiec - uśmiechnięty, budzący zaufanie. Wszystkie wizyty bez zbędnego marnowania czasu, a podczas każdej z nich indywidualne ustalanie dalszej terapii, z uwzględnieniem postulatów pacjenta. Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie znaleźli doskonałego lekarza rodzinnego dla siebie.

FIZJOTERAPIA PANACEUM Paweł Czarnocki
ul. Długa 38/118 (I piętro)

Szczerze polecam Panią doktor.Moje dziecko mimo choroby chętnie idzie na wizytę do Pani Doktor.Mimo że zmieniliśmy miejsce zamieszkania nadal leczymy naszego synka u dr. Węglarz:)Wspaniały lekarz!!!

NZOZ Przychodnia Wolska
ulica Wolska 68/72

prawdziwy lekarz z powołania... kompetentna i rzeczowa !!! leczy moją rodzinkę od około 17 lat! uwielbiam!
Opinia dodana przez: Asia