Lekarz Rodzinny

NZOZ Przychodnia Wolska
ulica Wolska 68/72

prawdziwy lekarz z powołania... kompetentna i rzeczowa !!! leczy moją rodzinkę od około 17 lat! uwielbiam!
Opinia dodana przez: Asia

NZOZ Palomed 2
Kujawska 5
35-900 Rzeszów

Doskonały lekarz, świetne podejście do pacjenta, wspaniała osobowość. Umie wysłuchać, doradzić, nie traktuje pacjentów przedmiotowo, zawsze poświęca tyle czasu ile potrzeba.
Opinia dodana przez: Bogusław

ppłk. Nowaka 3
06-100 Pułtusk

polecam tego lekarza zarówno dorosłym jak i dzieciom. Wiele razy Pani dr mnie pomogła i mojej rodzinie. Jak nie pomagali mi specjaliści to jechałam 60km do Pani dr z wiarą że ona mi pomoże i nie myliłam się. Kilka miesięcy męczyłam się z kaszlem, po wizycie u Pani dr Bondaryk na drugi dzień wróciłam do życia.Dobry człowiek, dobry lekarz... Polecam:)

Żeromskiego 18b
64-980 Trzcianka

To lekarz z powołania, jest konkretna , rzetelna i kompetentna . Leczę się u Pani doktor przez wiele lat i stwierdzam, że pacjent nie jest przypadkiem chorobowym , ale człowiekiem, który zasługuje na zainteresowanie i pomoc. Okazała niezwykłą sumienność w dążeniu do właściwego zdiagnozowania mojej choroby. Potrafi gruntownie zbadać pacjenta i postawić właściwą diagnozę, a gdy trzeba to nie waha się odesłać do specjalisty na dodatkowe badania. Dzięki opiece medycznej ...
Opinia dodana przez: akumulatorek5

lekarz Leszek Danecki

Pulmonolog, Pediatra

NZOZ"SANA-MED"s.c
Buchowieckiego 15a
32-300 Olkusz

Pomógł zdiagnozować poważną chorobę mojego wnuka. Jestem mu niezmiernie wdzięczna. Przemiły sympatyczny człowiek i kompetentny lekarz. Dziękuję i polecam!
Opinia dodana przez: Eleonora

Praktyka Lekarza Rodzinnego N. Jadczak, T. Kubicki
Sępa-Szarzyńskiego 30/3-4
50-351 Wrocław

Pan doktor to wzór lekarza rodzinnego. Kompetentny, zainteresowany pacjentem, zawsze uprzejmy, uśmiechnięty.Wszystko wyjaśni, nie robi problemów ze skierowaniami do specjalistów, z badaniami czy też z receptami ( o ile są potrzebne ). Bada kompleksowo. Zapisuje leki, które pomagają, a równocześnie nie przesadza z ich ilością. Stawia bardzo trafne diagnozy.
Cała moja rodzina leczy się u pana doktora.

Wojewódzka 7 (Euromed)
40-026 Katowice

Nie znam lepszego lekarza .sympatyczny,potrafi wysłuchać i zawsze trafnie postawi diagnozę. Człowiek o dużym serduszku dla ludzi
Jeszcze w swoim zyciu nie spotkalem tak ludzkiego podejscia do pacjeta.Jestem jej pacjetem pare lat.Pani doktor naprawde kocha to co robi.

Specjalistyczna Opieka Domowa - Oddział Śląski
Karliczka 2
40-486 Katowice

Jestem emerytem i powiem Wam, że dr Jacek Przybyła jest doskonałym lekarzem i CZŁOWIEKIEM. Życzę każdemu spotkać na swej
życiowej drodze tak sympatycznego profesjonalistę. Łączę wyrazy
szacunku.
Opinia dodana przez: zbmaz

Gdańsk

Bardzo dobra lekarka. Pani doktor rzetelnie przeprowadza wywiad z pacjentem, poświęca odpowiednią ilość czasu bez pośpiechu. Trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Bardzo dziękuję :)
Opinia dodana przez: Joanna