Lekarz Rodzinny

Farmed
Koryznowej
20-950 Lublin

Gdyby można było dać 10 gwiazdek, dałabym je.... Pani Doktor jest fachowcem w swoim zawodzie- konkretna, kompetentna, wyrozumiała, sympatyczna, zawsze uśmiechnięta, same zalety, zero wad. Często zostaje po godzinach, gdy przychodnia powinna już być zamknięta, poświęca siebie dla pacjentów. Ale robi to chyba z satysfakcją , bo nigdy nie dała odczuć, że ma już dosyć. Cała rodziną leczymy się u Pani Doktor już 18 lat, nigdy nie widziałam jej złej ...
Opinia dodana przez: Dominika

Sanok

Witam,jestem bardzo zadowolona z wizyty,gdyz przede wszystkim pani doktor na pierwszej wizycie zleciła bardzo duzo badan a nie leczyła w ciemno,spełniła moje oczekiwania na 100%,poza tym ma swietne podejscie do dzieci.

Prywatny Gabinet Lekarski
Chopina 54
67-200 Głogów

Dr Masternak-Piechula to bardzo kompetentny lekarz, który nie tylko leczy, ale i edukuje swoich pacjentów. Poszukuje przyczyn choroby, a nie jedynie jej objawów. Dzięki ogromnej wiedzy jest w stanie skutecznie zdiagnozować i wyleczyć chorobę oraz doradzić, jak zadbać o odporność dziecka i jego rodziny w przyszłości. To lekarz, który wysłucha, zbierze obszerny wywiad, ustali leczenie, ale też zainspiruje do walki o zdrowie. Proponuje rozwiązania długofalowe wymagające zaangażowania rodzica, a nie ...

Lubmed

59-300 None

Miły lekarz godny polecenia. Dobry diagnosta, ma podejście do pacjenta, cierpliwie wysłucha, poświęca wiele czasu dla chorego, na zadane pytania przystępnie wytłumaczy
Opinia dodana przez: Teresa

Ewa Chrałowicz

Pediatra, Lekarz rodzinny

FAM – MED

73-110 Stargard Szczeciński

bardzo dobra pani doktor ,, doradzi ,pomorze w każdej chwili ,, miła ,uprzejma , jest moim lekarzem rodzinnym ,,, jestem bardzo zadowolony z wizyt w gabinecie ,, nikomu ne odmówi wizyty ,,
Opinia dodana przez: stanisław

Ilona Pawełczak

Pediatra, Lekarz rodzinny

Euromed-poz
Mysłowice ul B. Świerczyny 1
41-400 Mysłowice

Zgadzam się z poprzednimi opiniami w 100%. Najlepszy lekarz pediatra jakiego znam. Kompetentna bardzo miła. Przepisuje leki w sam raz nie za mocne nie za słabe. Kiedy można unika antybiotyku. Bardzo polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Wioletta

NZOZ Zespół Lekarza Rodzinnego "Rodzina"
Wolności 24
63-400 Ostrów Wielkopolski

Pani doktor jest świetnym lekarzem - dokładnie, fachowo bada przy każdej wizycie, bez pośpiechu, nie pominie niczego, szuka przyczyny choroby, stawia trafne diagnozy. Gdy pacjent musi iść do szpitala, słyszy pochwały lekarzy (także profesorów), że był dobrze prowadzony przez lekarza rodzinnego. Pani dr jako człowiek - sympatyczna, kontaktowa, wyrozumiała, pamięta swoich pacjentów, zupełnie bezinteresowna.

Przychodnia Lekarzy Rodzinnych PROVITA
Tęczowy Las 1/u7
Bartąg

Pani doktor solidna, kompetentna, uprzejma i dbająca o pacjenta. Do tego uśmiechnięta i spokojna. Chciałabym wiedzieć gdzie teras przyjmuje.
Opinia dodana przez: B

ul. Partyzantów 27
22-400 Zamość

po moich nieprzyjemnych przejściach z nieuprzejmością lekarzy rodzinnych, mogę powiedzieć, że Pani doktor jest najlepszym lekarzem rodzinnym w Zamościu.

dr Jarosław Kacprzak

Lekarz rodzinny, Internista

FAR-MED

None

Porządnie, fachowo bez owijania w bawełnę, dobrze wyjaśnia naturę problemu i choroby. Serdecznie polecam.