Lekarz Rodzinny

- 6406 lekarzy

Farmed
Koryznowej
20-950 Lublin

Średnia ocen: 5,0/5
Gdyby można było dać 10 gwiazdek, dałabym je.... Pani Doktor jest fachowcem w swoim zawodzie- konkretna, kompetentna, wyrozumiała, sympatyczna, zawsze uśmiechnięta, same zalety, zero wad. Często zostaje po godzinach, gdy przychodnia powinna już być zamknięta, poświęca siebie dla pacjentów. Ale robi to chyba z satysfakcją , bo nigdy nie dała odczuć, że ma już dosyć. Cała rodziną leczymy się u Pani Doktor już 18 lat, nigdy nie widziałam jej złej ...
Opinia dodana przez: Dominika

Gabinet

Gdańsk

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo dobra lekarka. Pani doktor rzetelnie przeprowadza wywiad z pacjentem, poświęca odpowiednią ilość czasu bez pośpiechu. Trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Bardzo dziękuję :)
Opinia dodana przez: Joanna

Lubmed

59-300 None

Średnia ocen: 5,0/5
Miły lekarz godny polecenia. Dobry diagnosta, ma podejście do pacjenta, cierpliwie wysłucha, poświęca wiele czasu dla chorego, na zadane pytania przystępnie wytłumaczy
Opinia dodana przez: Teresa

Ewa Chrałowicz

Pediatra, Lekarz rodzinny

liczba opinii: 6

FAM – MED

73-110 Stargard Szczeciński

Średnia ocen: 5,0/5
bardzo dobra pani doktor ,, doradzi ,pomorze w każdej chwili ,, miła ,uprzejma , jest moim lekarzem rodzinnym ,,, jestem bardzo zadowolony z wizyt w gabinecie ,, nikomu ne odmówi wizyty ,,
Opinia dodana przez: stanisław

NZOZ Zespół Lekarza Rodzinnego "Rodzina"
Wolności 24
63-400 Ostrów Wielkopolski

Średnia ocen: 5,0/5
Pani doktor jest świetnym lekarzem - dokładnie, fachowo bada przy każdej wizycie, bez pośpiechu, nie pominie niczego, szuka przyczyny choroby, stawia trafne diagnozy. Gdy pacjent musi iść do szpitala, słyszy pochwały lekarzy (także profesorów), że był dobrze prowadzony przez lekarza rodzinnego. Pani dr jako człowiek - sympatyczna, kontaktowa, wyrozumiała, pamięta swoich pacjentów, zupełnie bezinteresowna.
Opinia dodana przez: Anonim

Ilona Pawełczak

Pediatra, Lekarz rodzinny

liczba opinii: 6

Euromed-poz
Mysłowice ul B. Świerczyny 1
41-400 Mysłowice

Średnia ocen: 5,0/5
Zgadzam się z poprzednimi opiniami w 100%. Najlepszy lekarz pediatra jakiego znam. Kompetentna bardzo miła. Przepisuje leki w sam raz nie za mocne nie za słabe. Kiedy można unika antybiotyku. Bardzo polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Wioletta

Przychodnia Lekarzy Rodzinnych PROVITA
Tęczowy Las 1/u7
Bartąg

Średnia ocen: 5,0/5
Pani doktor solidna, kompetentna, uprzejma i dbająca o pacjenta. Do tego uśmiechnięta i spokojna. Chciałabym wiedzieć gdzie teras przyjmuje.
Opinia dodana przez: B

Gabinet
ul. Partyzantów 27
22-400 Zamość

Średnia ocen: 5,0/5
po moich nieprzyjemnych przejściach z nieuprzejmością lekarzy rodzinnych, mogę powiedzieć, że Pani doktor jest najlepszym lekarzem rodzinnym w Zamościu.
Opinia dodana przez: Anonim

dr Jarosław Kacprzak

Lekarz rodzinny, Internista

liczba opinii: 6

FAR-MED

None

Średnia ocen: 5,0/5
Porządnie, fachowo bez owijania w bawełnę, dobrze wyjaśnia naturę problemu i choroby. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
ulica Kochanowskiego 25
38-500 Sanok

Średnia ocen: 5,0/5
Cierpliwy, kompetentny, życzliwy a ponadto niezwykle skromny i szlachetny człowiek. Mimo nawału biurokracji medycznej stara się poświęcić pacjentowi odpowiednią ilość czasu. Coraz mniej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: M.A.G...


Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat