lekarz Iwona Robotycka-Lenczuk

Pulmonolog, Alergolog

2,9
2,9

Profesjonalny, rzetelny, empatyczny i cierpliwy względem pacjenta lekarz. Podczas corocznej wizyty zlecona i wykonana spirometria, zawsze trafnie przepisane leki, Polecam.

Pani „lekarz” minela sie z powołaniem. Nieuprzejma, nie słucha co pacjent do niej mówi, praca troche „z łaską” , zdecydowanie odradzam i żałuje zmarnowanego czasu.

Leczę u tej pani doktor moją córkę już 9 lat i nie narzekam. Zawsze jest miła i uśmiechnięta,odpowiada na każde moje wątpliwości,a dodam tylko że leczę dziecko tylko na koszt nfz.

Wykorzystuje pracowników i naciąga klientów. Pracowałam kiedyś u tej pani. Prywatnych pacjentów przyjmuje po prostu na lewo.

Wylądowałam u Doktor Robotyckiej z dzieckiem, ponieważ potrzebowałam pilnie porady alergologa a jej gabinet jest najbliżej (z logistycznego punktu widzenia). Oczywiście zdecydowałam się na wizytę prywatną (na NFZ czekalibyśmy 3 miesiące). Dziecku zrobiono testy, pani Doktor postawiła diagnozę i dobrała leki. Muszę przyznać, że leki zostały dobrze dobrane, ponieważ dziecko z czasem coraz mniej chorowało - jednak spory w tym udział również lekarza rodzinnego, który wytłumaczył i w zależności od stanu zdrowia modyfikował dawkowanie. Potrafił też wytłumaczyć mechanizm choroby i jej wpływ na zachowanie i rozwój dziecka - czego niestety Doktor Robotycka nie zrobiła. Z przykrością muszę stwierdzić, że Pani Doktor nie ma odpowiedniego podejścia do dzieci, przez co atmosfera w czasie wizyty jest średnio przyjemna. Niestety, za uprzejmość daję Doktor Robotyckiej-Leńczuk niską notę, ponieważ potrafi być niemiła i arogancka. Zero empatii.

Brak podejścia do dziecka, opine stwierdza już na dzień dobry, nie bierze pod uwage co dany rodzic przekazuje na temat choroby bardzo małego dziecka, reakcji organizmu, stwierdza po krótkim wywiadzie bzdury- brak jakichkolwiek alergii!!!!!!!!!!!!!. Wytykając na jakiej podstawie to stwierdza, zdecydowała sie na testy podstawowe aby udowodnic ze ma racje, gdzie dziecko było w czasie choroby przy dwóch antybiotykach( jeden doustny, drugi wziewny).W takim stanie nie robi sie testów. Sam Decydujesz do Kogo chodzisz i jaki masz rezultat przede wszystkim diagnozy i leczenia.

Lekarka bardzo niemiła liczą dla nie się tylko pieniądze byłam państwowo nie przyjęła mnie z 5 miesięcznym dzieckiem ponieważ zapraszała mnie prywatnie a mnie nie było stać nie polecam mie miła

Nie miła osoba. Ostry język. Nie pomogła synowi.

Nie miła osoba. Ostry język. Nie pomogła synowi.

Nie polecam w ogóle nie słuch co się do niej mówi.Traktuje pacjenta powierzchownie.

Nie polecam tego lekarza, przy złożonych problemach ciężko jej wystawić skierowanie na proste badania można powiedzieć że nie potrafi zgłębić tematu choroby do końca do wyjaśnienia przyczyn. Opiera się na poszlakach i ogólnikowych badaniach i na tym poprzestaje. Przemawia za nią komercja cłą gębą.