Lekarz Rodzinny Gdańsk

lekarz Urszula Kopeć-Gurdak

Gdańsk

Bardzo dobra lekarka. Pani doktor rzetelnie przeprowadza wywiad z pacjentem, poświęca odpowiednią ilość czasu bez pośpiechu. Trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Bardzo dziękuję :)
Opinia dodana przez: Joanna

Anita Kowalik

przychodnia świętokrzyska

Gdańsk

Najlepszy lekarz rodzinny jakiego miałem. Przede wszystkim bez wahania zleca badania, zawsze zbada i osłucha. System wywoływania pacjentów według godzin rejestracji jest genialny. Nigdy nie ma przed gabinetem kolejki i niepotrzebnych kłótni w stylu kto teraz. Szkoda, że już Pani nie ma na Swiętokrzyskiej :-(
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Anna Leśko

Żylewicza 3 lok. 31
80-288 Gdańsk

Pani Doktor przyjęła mnie w Nadmorskim Centrum Medycznym, Dom Medyczny "Świętokrzyska" na NFZ. Żaden lekarz rodzinny jeszcze nie potraktował mnie w tak lekceważący i wykorzystujący swoją pozycję sposób. Przyszłam z przeziębieniem, ogólnym rozbiciem, bólem gardła przede wszystkim, aby zapisała mi coś na wzmocnienie i dała kilka dni urlopu, by dojść do siebie. Dodatkowo od roku mam bóle brzucha, przez które wylądowałam kiedyś na SORze i ten ból też się w ...
Opinia dodana przez: pierwszy i ostatni raz!!!

lekarz Małgorzata Słomiana

Szpital św. Wojciecha
al. Jana Pawła II 50
Gdańsk

Najlepszy lekarz, zawsze sumienna, wszystko konkretnie wytłumaczy. Od 2 lat chodze do P. Doktor i jeszcze nigdy sie nie zawiodłam
Opinia dodana przez: Kseniia

lekarz Małgorzata Gollnau

Startowa 1/gab.14
80-461 Gdańsk

Pozytywne pierwsze wrażenie. Pani doktor miła i serdeczna. Dostałam skierowania na badania. Niedługo kolejna wizyta.

lekarz Jan Kader

Internista, Lekarz rodzinny

Gdańsk

Lekarz o wysokiej kulturze i kompetencji. Poświęca uwagę, nikogo nie traktuje sztampowo i szablonowo. Gorąco polecam!!!! Zawsze służy pomocą, nawet gdy wcześniej się nie rejstrowało potrafi przyjąc w nagłej potrzebie.

lekarz Krystyna Sztajkowska-Leszczyńska

Letnicka 3
80-536 Gdańsk

Bardzo uprzejma Pani, od razu wiedziała jaki jest problem i zaleciła odpowiednie leczenie. Zdecydowanie polecam

lekarz Iwona Filipczuk-Hurynowicz

ul. Złota Karczma 17C/23
80-298 Gdańsk

Najlepszy lekarz jakiego znam leczy mnie chyba prawie 30 lat leczy również moje dzieci A i ZA parę miesięcy pewnie dojdzie wnuczatko. Lekarz z powołania kocha dzieci jest rzetelna atmosfera rodzinna
Opinia dodana przez: Hanna

Joanna Orlikowska-Szuwarska

Internista, Lekarz rodzinny

"Przychodnia Wassowskiego" Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

80-225 Gdańsk

bardzo sympatyczna szczera chętna pomóc w chorobie i nie tylko zawsze doradzi wytłumaczy jezykiem prostym a nie lekarskim.pozdrawiam
Opinia dodana przez: lucyna

lekarz Danuta Skoczyńska-Olejarczyk

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Lekarz z powołania a do tego przemiła i ciepła osoba. Cała moja rodzina jest pod opieką Pani doktor już od 8 lat. Diagnozy trafne. Antybiotyk tylko kiedy bezspornie niezbędny. Fachowiec w każdym calu.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Lekarze rodzinni w Gdańsku