Lekarz Rodzinny Gdańsk

lekarz Zofia Babińska

ul. Legendy 31
80-180 Gdańsk

Witam serdecznie. Pani Doktor Babińska jest moim lekarzem rodzinym od paru lat. To wspaniała lekarka, która umie wysłuchać pacjenta, poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje, jest zawsze wyrozumiała, zawsze potrafi dać usmiech pacjentowi. Można przy Pani Doktor się czuć swobodnie i wiedzieć że zawsze pomoże, to bardzo kompetentny lekarz. A co najważniejsze z powołania. Po każdej wizycie obiecywałam sobie, że muszę tu napisać, więc piszę bo takich ludzi - lekarzy, ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Jadwiga Dołasińska

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Okropna lekarka. Nigdy nie spotkałam się z tak strasznym lekarzem. Wgl nie interesuje dzieckiem. Dla niej każde dziecko jest zdrowe. Przyszłam do niej przed szczepieniem i mówię że raczej nici ze szczepienia bo mała ma taki niepokojący kaszel. A ta ze ona jest zdrowa. Pielęgniarki nawet to zauważyły, ale doktor się zapierała ze jest zdrowa. Tego samego dnia gorączka. A następnego dnia dalej gorączka, kaszel ból gardła. Ale nie przecież ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Marianna Tumasz

NZOZ "PRZYCHODNIA WASSOWSKIEGO"
Wassowskiego 2
80-225 Gdańsk

Kompetentna, sympatyczna i z empatią podchodzi do pacjenta. Wszystko wytłumaczy i poświęca tyle czasu ile trzeba.Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Agnieszka Sirocka

Lekarz rodzinny

Przychodnia Lekarska "Jasień" Przychodnia "Na Wzgórzu"
Jaworzniaków 37
80-180 Gdańsk

Doktor Agnieszka jest lekarzem z powołania, wysłucha przebada jak potrzeba to skieruje na badania.Jest bardzo miła, sympatyczna i jak potrzeba to porozmawia wytłumaczy.Bardzo szanuje doktor Agnieszka i chętnie przyjeżdżam do pani Agnieszki na wizytę.
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Marina Morskaya

Startowa 1/gab.14
80-461 Gdańsk

Moja kochana pani doktor...przemila nie ma problemu z niczym ...mozna porozmawiac pytac zawsze odpowie na pytania pocieszy i skieruje gdzie trzeba....
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Magdalena Dębska

Chełmińska 117
80-299 Gdańsk

Jest świetnym lekarzem. Nigdy niczego nie bagatelizuje, martwi się o pacjenta jakby był kimś z najbliższej rodziny. Chodź wie że jest na korytarzu długa kolejka to i tak wysłucha Cię do końca. Jest naprawdę lekarzem z powołania.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Magdalena Piwakowska

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Medycyny Rodzinnej Suchanino"
ulica Beethovena 22a
80-171 Gdańsk

Nareszcie mieliśmy wspaniałą lekarkę , która zawsze trafiła w "sedno" choroby czy złego poczucia. Zaleciła odpowiednie lekarstwa, pocieszyła i zawsze miała czas jeżeli pacjentowi zdarzyło się przyjść poza kolejką. Niestety.... nie wiemy dlaczego już do końca roku nie będzie Jej u nas.
Opinia dodana przez: Waldemar

lekarz Janusz Mielczarek

Internista, Lekarz rodzinny

NZOZ Poradnia Specjalistyczna "REMED+LECTUS"
ulica Wałowa 27
80-858 Gdańsk

Uwazam ,ze to lekarz jakich malo. Chodze do pana Doktora od lat i nie slyszalem nigdy by mnie nie przyjal. Zawsze zbadany jak nalelezy. zalecenia zawsze trafne. Zajmuje sie pacjentem jak dzieckiem. Wywiad cisnienie badanie na porzadku dziennym , kazdemu takiego lekarza polecam
Opinia dodana przez: Alojzy

lekarz Izabela Jończy-Tretyn

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Pani doktor jest bardzo fachowym lekarzem i bardzo empatycznym człowiekiem . Nie pozostawia pacjentów jedynie z receptą lub skierowaniem do specjalisty ale w krotki rzeczowy sposób tłumaczy jaka może być przyczyna występujących dolegliwości.
Opinia dodana przez: Sylwia

Agnieszka Gładki

Gdyńska

Gdańsk

Jestem doktorantką Uniwersytetu Medycznego, więc łatwo mi zweryfikować fachowość lekarza. Od pierwszego kontaktu bardzo często zależy prawidłowe pokierowanie chorego. Ta pani jest dobra, ma dużą wiedzę ogólną i nie boi się przełamywania szablonów terapii. Umie słuchać.

Lekarze rodzinni w Gdańsku