Lekarz Rodzinny Kraków

Gabinet lekarski

Pani doktor godna polecenia. Wizyty przebiegają bardzo profesjonalnie. Każda choroba dobrze objaśniona.

Sołtysowska 31

Bardzo chwalę sobie kompetencje Pana Doktora, zawsze patrzył szerzej zamiast skupiać się tylko i wyłącznie na wywiadzie i widocznych objawach. Bardzo holistyczne i troskliwe podejście. Najlepszy, z jakim miałam styczność.
Opinia dodana przez: Klaudia

dr Józef Pilzak

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Kraków

znakomity lekarz, opiekował się moją babcią a następnie ja również przepisałem się do niego.miły, pomocny i fachowiec w każdej kwestii.zawsze znajdzie czas i rozwiązanie.
Lekarz rodzinny Kraków lek. med. Maciej Wierzbowski

PRIMA-MED Centrum Medyczno-Diagnostyczne
Cieszyńska 16

Bardzo polecam tego lekarza. Duza wiedza, profesjonalizm i skutecznosc leczenia. Przebieg wizyty w milej atmosferze. Pan doktor poswiecil mi duzo czasu i odpowiedzial na wszystkie nurtujace mnie pytania. Polecam.
Opinia dodana przez: Dorota

Krakowskie Pogotowie Ratunkowe
ulica Łazarza 14

Tylko jedna kompleksowa opinia, piątki które wystawiałem powyżej są i tak za mało adekwatne do oceny, to po prostu diament 1000 karatowy i tyle... ( 1000% zaangażowania,poświęcenia uwagi,uprzejmości i cierpliwości, po prostu Pani dr. Ania musi kochać to co robi-czyli leczyć!!! )
Opinia dodana przez: Grzegorz

Zdzisław Rachwał

Lekarz rodzinny, Internista

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Zdzisław Rachwał

Świetny diagnosta, trafnie rozpoznaje choroby, bardzo wszechstronny, zazwyczaj wystarczające jest leczenie u dr Rachwała, gdyż doskonale radzi sobie z problemami z innych specjalności. Bardzo życzliwy i lubiany przez pacjentów.

lek. med. Marcin Sowiński

Parazytolog, Lekarz rodzinny

Vox Naturae
Ul. Rzemieślnicza 1
Kraków

Super lekarz .wypisuje skierowania .nie bagatelizuje problemu -nie lekceważy pacjenta -wizyty są bez stresowe

Słomczyńskiego 18/47

Jestem bardzo zadowolona z pani doktor. Chodzę do niej razem z synem. Bardzo odpowiadają mi wizyty weekendowe. Przy małym dziecku jest to dość wygodne.
Opinia dodana przez: Zuza

Robert Świercz

Medycyna estetyczna, Lekarz rodzinny

Instytut Bielenda Professional

Najbardziej kompetentny lekarz medycyny estetycznej u jakiego byłam. Usta i botox wykonane perfekcyjnie i nieprzesadzone; otrzymałam efekt taki jakiego oczekiwałam.
Ceny rozsądne, Pan Dr nie naciągał (a jest to nagminna praktyka niestety...), taktowny, miły, czułam się bardzo komfortowo. na pewno wrócę i będę polecać koleżankom, pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: Ewelina

Stare Miasto
pl. Św. Ducha
Kraków

Pan Doktor jest mądry,niezwykle uprzejmy, taktowny, życzliwy i stawia trafne diagnozy. Zawsze ma na względzie dobro pacjenta, nikomu nie odmawia pomocy. Ja i mój mąż leczymy się u Pana Doktora od wielu lat, czujemy się bardzo dobrze i jesteśmy bardzo zadowoleni!

Lekarze rodzinni w Krakowie