Lekarz Rodzinny Kraków

Wizyty domowe, Lekarz rodzinny

scanmed
armii krajowej
Kraków

Trafiłam do Pani doktor z powodu jedynego wolengo miejsca tego dnia, zachęcona opiniami szłam na wizyte z bardzo dobrym nastawieniem jednak wszystko uleciało gdy weszłam do gabinetu ... Pani doktor zapytała o objawy, przeprowadziła badanie jednak nie zmierzyła mi ciśniena, chociaż to właśnie z tym głównym problemem do niej przyszłam, przepisała leki nie pytając o moje alergie itd... Generalnie nie jestem zadowolona, czułam się w gabinecie jak intruz, ktory pojawił ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Anna Gurda-Duda

ul. Tytusa Chałubińskiego 120M

Niestety ,ale nie polecam ,zla diagnostyka,a wypisanie skierowania na podstawowe badania graniczy z cudem.Pani doktor lekceważy objawy zgłaszane przez pacjenta, uważając że pacjent wyolbrzymia problem i czasami szuka przyczyn choroby na siłe.
Lekarz powinien szukać przyczyny choroby a nie lekceważyć dolegliwości zgłaszanych przez pacjenta.

lekarz Danuta Robak

Reumatolog, Lekarz rodzinny

Imielna 23

Panią Doktor cechuje ogromna empatia, cierpliwość, indywidualne podejście do pacjenta, skuteczne poszukiwanie diagnozy oraz najlepszej formy leczenia. Wielka wiedza i doświadczenie. Oby więcej takich osób w naszej służbie zdrowia.

Marzena Staniec-Gajos

Lekarz rodzinny, Internista

“Centrum Medyczne-Nowa Huta” Sp. z o.o.

Bardzo kompetentna i mila Pani doktor. Zaraz na pierwszej wizycie dobrała mi prawidłowe leki a miałam z nimi wielki problem
Opinia dodana przez: Barbara

Monika Kraśnicka

Nefrolog, Lekarz rodzinny

Szpital Uniwersytecki Kraków

Pod każdym względem super lekarka. Podejście do pacjenta, wiedza, kompetencje, leczenie, tłumaczenie, fachowość na najwyższym poziomie. Prowadziła mnie po przeszczepie nerki i miałam 200% zaufania i żadnych obaw że coś przeoczy lub zapomnie. Nie słodzi ale rzeczowo powie co dla danego pacjenta najlepsze. Jedna z nielicznych lekarzy których polecam bez żadnych zastrzeżeń. Więcej niż lekarz bo dla niej pacjent to nie PESEL ale przede wszystkim czławiek. Jak najbardziej godna polecenia ...
Opinia dodana przez: dd

Teresa Wojewoda-Machnik

Gabinet lekarski

Pani doktor godna polecenia. Wizyty przebiegają bardzo profesjonalnie. Każda choroba dobrze objaśniona.

Robert Świercz

Medycyna estetyczna, Lekarz rodzinny

Instytut Bielenda Professional

Najbardziej kompetentny lekarz medycyny estetycznej u jakiego byłam. Usta i botox wykonane perfekcyjnie i nieprzesadzone; otrzymałam efekt taki jakiego oczekiwałam.
Ceny rozsądne, Pan Dr nie naciągał (a jest to nagminna praktyka niestety...), taktowny, miły, czułam się bardzo komfortowo. na pewno wrócę i będę polecać koleżankom, pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Krystyna Czaja

Lekarz rodzinny, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej TLK MED
ulica Cystersów 16

Znakomity lekarz, ktory widząc mnie po 2 latach od poprzedniej wizyty kojarzył z czym przychodzilem, gdzie mieszkam, ze mam córeczkę itd. Wizyta trwa długo bo lekarz nie załatwia pacjeta jak numerka do odchaczenia ale dokładnie wykonuje swoją pracę. Niestety nie przyjmuje już e mojej przychodni więc chyba zmienię przychodnię.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Zygmunt Massalski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Praktyka Lekarza Rodzinnego
Komorowskiego 12

Lekarz rzeczowy, kompetentny, trafne diagnozy, uprzejmy oraz przyjazny.

lekarz Dorota Korocińska

Lekarz rodzinny, Internista

ulica Miechowity Macieja 5/7

Pani doktor jest bardzo uprzejma, ponieważ powiedziała dzień dobry i do widzenia. Na tym się uprzejmość kończy. Arogancja, ignorancja, brak kompetencji. Pracuje w szpitalu uniwersyteckim w przychodni i do niej przychodzą pacjenci jak wszyscy inni lekarze odmówią przyjęcia... jako ostatnią deskę ratunku a okazuje się gwoździem do trumny. Na pytanie o złe wyniki badań zrobionych prywatnie nie odpowiedziała kompetentnie. Na szczęście są jeszcze inni lekarze którzy sprawy nie zignorowali...
Opinia dodana przez: Adam

Lekarze rodzinni w Krakowie