Lekarz Rodzinny Kraków

- 163 lekarzy

lekarz Joanna Pawlik

Wizyty domowe, Lekarz rodzinny

liczba opinii: 3

scanmed
armii krajowej
Kraków

Średnia ocen: 3,9/5
Trafiłam do Pani doktor z powodu jedynego wolengo miejsca tego dnia, zachęcona opiniami szłam na wizyte z bardzo dobrym nastawieniem jednak wszystko uleciało gdy weszłam do gabinetu ... Pani doktor zapytała o objawy, przeprowadziła badanie jednak nie zmierzyła mi ciśniena, chociaż to właśnie z tym głównym problemem do niej przyszłam, przepisała leki nie pytając o moje alergie itd... Generalnie nie jestem zadowolona, czułam się w gabinecie jak intruz, ktory pojawił ...
Opinia dodana przez: Anna

Gabinet
ulica Estery 6
31-056 Kraków

Średnia ocen: 3,8/5
Rzeczowy, ludzki lekarz, nie słusznie oskarżany przez mściwe "pacjentki".
Miły, kulturalny i traktujący pacjenta na poważnie.
Opinia dodana przez: Anonim

Centrum Medyczne Prokocim Nowy Sp. z o.o.
ulica Teligi 8
30-835 Kraków

Średnia ocen: 3,6/5
Świetny lekarz, a przede wszystkim bardzo dobry człowiek. Skieruje na odpowiednie badania, wysłucha doradzi i napewno nie zostawi żadnego pacjenta bez pomocy!
Opinia dodana przez: Martyna

Gabinet
al. 29 listopada
31-234 Kraków

Średnia ocen: 3,6/5
Dramat!!! Nie zauważyła anginy ropnej, mówiąc że gardło czyste i pewnie jakiś wirus, nawet nie analizując objawów, które dla anginy są charakterystyczne. Mój mąż,który nie jest lekarzem tylko zajrzał do buzi i widział opuchliznę i biały nalot. Na szczęście udało mi się trafić na kompetentnego laryngologa następnego dnia...Bardzo nie polecam!!!
Opinia dodana przez: Anonim

Przychodnia Zdrowia Bieżanów
ks. Popiełuszki 42
30-898 Kraków

Średnia ocen: 3,6/5
Chciałam opisać nie lekarza, ale jego pielęgniarkę Panią Żak. Jest to osoba bardzo nieuprzejma, ton zwracania się do rozmówcy urąga wszystkim. W dobie uczenia uprzejmości jest to niedopomyślenia. Przychodnia bardzo traci z powodu tej Pani, a wystarczy miły ton i dobór słów.
Opinia dodana przez: Anonim

NZOKrakow Poludnie
ul.Bialoruska15
Kraków

Średnia ocen: 3,3/5
Bardzo dobry lekarz. Widać, że kocha to, co robi. Do człowieka podchodzi z wielkim szacunkiem. Jest bardzo uważna i dokładna.
Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Izabela

ZOZ
Na Błonie 1
Kraków

Średnia ocen: 3,2/5
Nie podoba mi sie podejście do pacjentów, badanie zrobione byle szybko. Leki dobrane bez wyjaśnienia. Trochę na strzał. Niska komunikacja.
Opinia dodana przez: Martyna

Gabinet

Kraków

Średnia ocen: 3,0/5
Pani doktor może rzeczywiście sprawia wrażenie trochę zakręconej jak Goldie Hawn w "Ptaszku na uwięzi" ale to raczej objaw zaganiania i troski o pacjenta , a nie lekceważenia. Z własnej inicjatywy zleca badania krwi pod różnym kątem ( ja miałem 4 razy w ciągu ostatniego roku ) , informuje o aktualnych bezpłatnych programach profilaktycznych .Pani doktor informuje o możliwości przepisania tańszych zamienników , nie przepisuje zbędnych leków i nie wystawia ...
Opinia dodana przez: KIKI

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Praktyka Lekarza Rodzinnego
Komorowskiego 12
30-106 Kraków

Średnia ocen: 2,9/5
Lekarz rzeczowy, kompetentny, trafne diagnozy, uprzejmy oraz przyjazny.
Opinia dodana przez: Anonim
+12 więcej

Centrum Medyczne LUX MED
ul. Puszkarska 7H
30-644 Kraków

Średnia ocen: 2,8/5
Przykro mi, ale będąc kilka razu o Pani, nie byłem w stanie oprzeć się wrażeniu, że mój przypadek Panią przerasta. Być może w przypadku wszelkiego rodzaju grypek i przeziębień pani radzi Sobie doskonale i być może ma dobre podejście do dzieci, ale w przypadku pacjenta dorosłego z nieco poważniejszym problemem, widać za każdym razem było panikę w oczach i bezradność. Skierowanie na badania laboratoryjne, które trzeba powtarzać nieustannie co kilkanaście ...
Opinia dodana przez: D

Lekarze rodzinni w KrakowieCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat