Lekarz Rodzinny Kraków

lekarz Paweł Połowianiuk

Sołtysowska 31

Bardzo chwalę sobie kompetencje Pana Doktora, zawsze patrzył szerzej zamiast skupiać się tylko i wyłącznie na wywiadzie i widocznych objawach. Bardzo holistyczne i troskliwe podejście. Najlepszy, z jakim miałam styczność.
Opinia dodana przez: Klaudia

dr Józef Pilzak

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Kraków

znakomity lekarz, opiekował się moją babcią a następnie ja również przepisałem się do niego.miły, pomocny i fachowiec w każdej kwestii.zawsze znajdzie czas i rozwiązanie.

lekarz Anna Nalepka

Krakowskie Pogotowie Ratunkowe
ulica Łazarza 14

Tylko jedna kompleksowa opinia, piątki które wystawiałem powyżej są i tak za mało adekwatne do oceny, to po prostu diament 1000 karatowy i tyle... ( 1000% zaangażowania,poświęcenia uwagi,uprzejmości i cierpliwości, po prostu Pani dr. Ania musi kochać to co robi-czyli leczyć!!! )
Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. med. Marcin Sowiński

Parazytolog, Lekarz rodzinny

Vox Naturae
Ul. Rzemieślnicza 1
Kraków

Super lekarz .wypisuje skierowania .nie bagatelizuje problemu -nie lekceważy pacjenta -wizyty są bez stresowe

Zdzisław Rachwał

Lekarz rodzinny, Internista

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Zdzisław Rachwał

Świetny diagnosta, trafnie rozpoznaje choroby, bardzo wszechstronny, zazwyczaj wystarczające jest leczenie u dr Rachwała, gdyż doskonale radzi sobie z problemami z innych specjalności. Bardzo życzliwy i lubiany przez pacjentów.

lekarz Jowita Battek-Rusin

Lekarz rodzinny

"Centrum Medyczne POLMED" Oddział Kraków
ulica Lubicz 23A

Pani doktor bardzo dobra, czasami jednak potrzebuje pomocy przy wystawieniu diagnozy przy nietypowych przypadkach. Polecam :)

lekarz Alina Graczyk-Pawlik

ulica Radzikowskiego 19/6

Podejście lekarza do pacjęta jest profesjonalne .Posiada dużą wiedzę medyczną, jest miła przyjazna pacjentowi,wytłumaczy z dużą cierpliwością .Poświęca dużo czasu na pacjęta .Jestem szczęśliwa że mam takiego lekarz rodzinnego.
Opinia dodana przez: Elzbieta

Ewa Drohomire

Pediatra, Lekarz rodzinny

II Pułku Lotniczego 22
Kraków

Moze bez rewelacji ale b. mila pani doktor,
cala moja rodzina sie u niej leczy i jestesmy zadowoleni

lekarz Magdalena Twardosz

Centrum Medyczne LUX MED
ul. Puszkarska 7H

Przykro mi, ale będąc kilka razu o Pani, nie byłem w stanie oprzeć się wrażeniu, że mój przypadek Panią przerasta. Być może w przypadku wszelkiego rodzaju grypek i przeziębień pani radzi Sobie doskonale i być może ma dobre podejście do dzieci, ale w przypadku pacjenta dorosłego z nieco poważniejszym problemem, widać za każdym razem było panikę w oczach i bezradność. Skierowanie na badania laboratoryjne, które trzeba powtarzać nieustannie co kilkanaście ...
Opinia dodana przez: D

Anna Polak-Madeja

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Spółka Lekarska Na Kozłówce"

Bardzo niegrzeczna Pani, traktująca swoją pracę i wizytę u małego pacjenta jak przykry obowiązek. Nie polecam.

Lekarze rodzinni w Krakowie