Lekarz Rodzinny Kraków

Przychodnia Wola Duchacka

Kompletnie niekompetentny człowiek. Byłem u niego na wizycie z prośbą o skierowanie na badanie specjalistyczne- powiedział że nie potrzeba skierowania i napisał jakiś świstek bez podpisu i pieczątki.
Byłem u niego na drugi dzień wyjaśnić sprawę - nie miał nawet na tyle honoru aby się przyznać do błędu i wyprosił mnie z gabinetu.
Nawet w rejestracji przychodni (kobieta która powinna mieć mniejszą wiedze niż lekarz) dziwiła się że nie ...
Opinia dodana przez: paweł

lekarz Piotr Giertuga

Ginekolog położnik, Lekarz rodzinny

ul. Odrzańska 4/29

Bardzo nieprzyjemny, gburowaty człowiek. Może ma wiedzę jako lekarz, ale nie umie podzielić się nią z pacjentem, nie powinien pracować z ludźmi. Po każdej wizycie wychodziłam podenerwowana przez jego nieprzyjemne teksty i kompletny brak życzliwości.
Opinia dodana przez: Była pacjentka

ul. Tytusa Chałubińskiego 120M

Niestety ,ale nie polecam ,zla diagnostyka,a wypisanie skierowania na podstawowe badania graniczy z cudem.Pani doktor lekceważy objawy zgłaszane przez pacjenta, uważając że pacjent wyolbrzymia problem i czasami szuka przyczyn choroby na siłe.
Lekarz powinien szukać przyczyny choroby a nie lekceważyć dolegliwości zgłaszanych przez pacjenta.

ulica Miechowity Macieja 5/7

Pani doktor jest bardzo uprzejma, ponieważ powiedziała dzień dobry i do widzenia. Na tym się uprzejmość kończy. Arogancja, ignorancja, brak kompetencji. Pracuje w szpitalu uniwersyteckim w przychodni i do niej przychodzą pacjenci jak wszyscy inni lekarze odmówią przyjęcia... jako ostatnią deskę ratunku a okazuje się gwoździem do trumny. Na pytanie o złe wyniki badań zrobionych prywatnie nie odpowiedziała kompetentnie. Na szczęście są jeszcze inni lekarze którzy sprawy nie zignorowali...
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Agnieszka Madej