Lekarz Rodzinny Łódź

Pediatra, Lekarz rodzinny

BARLICKI
kopcińskiego 22
90-131 Łódź

Jest to cudowny lekarz z powołania. Pani dr Kacprzak była moim pediatrą teraz także zajmuje sie moim pierwszym dzieckiem i już wiem że drugie też do niej zapisze. Poświęca 100% swojego czasu zawsze odpowie na wszystkie pytania i co najważniejsze. Zawsze dokładnie zbada pacjenta nie ważne czy małego czy dużego.
Opinia dodana przez: Paulina

Przychodnia Salve
ul. Rzgowska 50A
Łódź

Pan Doktor posiada dużą wiedzę jest rzeczowy a przy tym bardzo miły. Każda wizyta zaczyna się szczegółowym wywiadem. W moim przypadku zawsze nieomylny. Leczy po kolei każdą chorobę. Polecam.
Opinia dodana przez: Iwona

Przychodnia okulistyczno-stomatologiczna
Wojska Polskiego 128/1
91-743 Łódź

Wspanialy lekarz,kompetentny,miły ,uprzejmy,jednym słowem profesjonalista.Bardzo się cieszę że trafiłam pod opiekę Pana Doktora i dziękuję za dotychczasową opiekę.Anna P.G.

Małgorzata Kaczmarek

Rehabilitant, Okulista

Kusocińskiego 140 A pok. nr 2
Łódź

świetny lekarz, wspaniałe podejście do pacjenta

Przychodnia
aleja Włókniarzy 203
90-767 Łódź

Najlepszy lekarz internista, u którego ja i moja rodzina się leczyliśmy. Zawsze rozpozna chorobę i przepisze lekarstwa, po których od razu czujemy się lepiej.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Twój Lekarz Rodzinny
Socjalna 48
Łódź

Najlepszy lekarz, na jakiego trafiłam! Jedyną jego wadą jest to, że często wyjeżdża i czasem nie można na niego trafić. Natomiast podmiotowe podejście do pacjentów, fachowość i realne podejście do problemów - na szóstkę! Mimo, że mieszkam teraz daleko, nadal się u niego leczę.

Ledan

Łódź

Bardzo miła i kompetentna osoba. Polecam wszystkim!

USAMED
Zakładowa 86 lok 10
92-402 Łódź

Pani Kasia jest bardzo dobrym lekarzem.Ma wspaniałe podejście do dzieci.Dużo tłumaczy o chorobie.Zawsze od Pani doktor wychodzi sie usmiechnietym.Jako jedna z wielu lekarzy u ktorych byłam,pomogła mojemu dziecku.Naprawde godna polecenia.
Opinia dodana przez: WERONIKA

Łódź

Pani doktor jest bardzo życzliwą i ciepłą osobą. Jest również kompetentnym lekarzem. Życzyłabym sobie, żeby wszystkie osoby wykonujące ten zawód brały z niej przykład.

lekarz Paweł Pasiński

Lekarz rodzinny, Internista

Multimed
AL.1-go Maja 42
Łódź

Lekarz godny polecenia.CIERPLIWY UMIEJĄCY SŁUCHAC.Doskonale tłumaczy przebieg leczenia..

Lekarze rodzinni w Łodzi