Lekarz Rodzinny Łódź

NZOZ Medar Med Nowosolna
ulica Hiacyntowa 2
92-705 Łódź

Najlepszy lekarz jakiego zam . Stara sie poznać pacięta tak dokładnie żeby mu jak najlepiej pomoc . Wykonuje badania i stara się znaleźć przyczynę a nie wykluczać choroby następnymi lekami bo może pomoże . Naprawdę godny polecenia lekarz .
Opinia dodana przez: Ewelina

Centra Medyczne MEDYCEUSZ-Sporna
Sporna 83
91-708 Łódź

Witam u Pani doktor Menes leczę się od 1997 roku jeden z najlepszych lekarzy w Łodzi moim zdaniem nie ma problemu jeśli chodzi o badania wręcz przeciwnie często proponuję dla profilaktyki żeby sprawdzić cy wszystko jest ok , jedynie co to dużo pacjentów jest i trzeba poczekać na swoją kolej ale opłaca się
Opinia dodana przez: Milena

dr n. med. Piotr Winiecki

Lekarz rodzinny, Internista

MULTIMED
Rzgowska 74/4a
93-160 Łódź

Świetny lekarz, fachowiec. W zasadzie nie powinienem go chwalić tutaj bo będę musiał czekać jeszcze w większych kolejkach

Łódź

Pani Doktor bardzo niemiła, niezadowolona z dyżuru nocnego, co skutkowało nieprzyjemna rozmowa. Co do spraw formalnych takich jak przepisanie recepty, wytłumaczenia dawkowania oraz samego badania nie mam zastrzeżeń.

"Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny'''' Sp. z o.o.
ulica Wigury 19
90-302 Łódź

Pani doktor prowadzi moją córkę od urodzenia, nie mam żadnych zastrzeżeń - jako rodzina lekarska oceniamy p. dr merytorycznie na db+ (byłoby bdb, gdyby p.dr miała bardziej krytyczne podejście do preparatów homeopatycznych), jako normalni ludzie bardzo cenimy Ją za wzorowe podejście do pacjenta i jego rodziny. Polecam gorąco p.dr Cieślikowską

Łódź

Jest to doskonały fachowiec. To co Go wyróżnia spośród innych lekarzy, to fakt, że poświęca pacjentowi dużo czasu i wszystko dokładnie wytłumaczy. Dla swoich stałych pacjentów zawsze znajdzie czas na zbadanie lub przynajmniej stara się doradzić.Przemiły, ciepły i sympatyczny człowiek. Profesjonalista.
Rafał M.

Przychodnia
Batalionów Chłopskich 14
94-056 Łódź

Najlepszy lekarz rodzinny z jakim miałem okazję się spotkać. Miła rozmowa, właściwa diagnoza, konkretne wnioski. Od 13 lat jestem stałym pacjentem Pani Hanny i nie mam prawa powiedzieć złego słowa. Po prostu osoba z powołania.
Opinia dodana przez: Adam

ZOZ Przych.Rejonowa nr 36
ul.Olimpijska 7A
Łódź

Kompetentna i rzeczowa. Wnikliwa. Nie sieje paniki tam gdzie nie ma potrzeby, zleca potrzebne badania. Panią Doktor polecam. Jak i tysiące innych pacjentów, bo to lekarz do którego ustawiają się niestety bardzo długie kolejki. Lekarz świetny, w przeciwieństwie do przychodni, w której przyjmuje.

Bonifratrów

Łódź

Najlepszy internista na świecie. Zdiagnozował mi przetrwały moczownik, którego 10 innych lekarzy nie rozpoznało. To było 18 lat temu. Cały czas się u Pana doktora leczę i nie przestanę. Wspaniały człowiek. Pozdrawiam serdecznie Pana doktora.
Opinia dodana przez: Angelika

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Lekarzy Rodzinnych Vitaplus
ulica Lumumby 3
90-927 Łódź

Leczę się u Pani Doktor właściwie od urodzenia (20 lat) i nigdy się nie zawiodłem. Tak jak już wcześniej ktoś napisał, Pani Doktor posiada kompleksową wiedzę, a gdy nie jest czegoś pewna, to kieruje do specjalistów w celu dodatkowych badań i zawsze trafnie ich wybiera (nie trzeba chodzić od jednego do drugiego, bo ktoś nie ma pojęcia co może mi dolegać). Zresztą co o niej najlepiej świadczy, to za każdym ...
Opinia dodana przez: Wojciech

Lekarze rodzinni w Łodzi