Lekarz Rodzinny Łódź

Alina Sumińska

Lekarz rodzinny, Internista

Gabinety lekarzy rodzinnych
al. Piłsudskiego 155 (NZOZ)
92-332 Łódź

Pani dr jest osobą z prawdziwym powołaniem i dużą wiedzą. Zawsze starannie podchodzi do problemów zdrowotnych pacjenta. Jak dotychczas Jej diagnozy były trafne, a zaordynowane leki skuteczne. Gdyby wszyscy tak skrupulatnie traktowali problemy zdrowotne swoich pacjentów, to choroby nawet te przewlekłe i uciążliwe, nie byłyby takim życiowym obciążeniem.
Opinia dodana przez: J. M.

Janusza Kusocińskiego 140a
94-004 Łódź

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Miły, uprzejmy i kompetentny. Nie oszczędza na badaniach, jeślu potrzeba, po prostu wystawia skierowanie. Zależy mu na zdrowiu swoich pacjentów i zawsze robi wszystko co możliwe, żeby pacjent czuł się komfortowo i poinformowany o swoim stanie. Polecam
Opinia dodana przez: Ewelina

Gabinety lekarzy rodzinnych
al. Piłsudskiego 155 (NZOZ)
92-332 Łódź

Przemiła i kompetentna Pani dr,zawsze trafne diagnozy i leczenie przynosi efekty.Nie zamieniłbym Pani dr na innego lekarza
Opinia dodana przez: Marcin

Łódź

dobry lekarz w moim przypadku dociekliwa troche oschla ogolnie ok

Wici 44
91-157 Łódź

Lekarz, który ma wysokie kwalifikacje w wypisywaniu recept i to wszystko. Kompetencje na miernym poziomie, bo skoro trzy razy nie potrafi pomóc i eksperymentuje ze starszą osobą to radzę wybrać innego. Stanowczo nie polecam.
Opinia dodana przez: Tomasz

Milionowa 68
92-310 Łódź

Doktor Karasiewicz jest moim lekarzem rodzinnym od samego początku powstania placówki na ul.Milionowej 68. Nie tylko moim , ale także mojej żony i dwójki dzieci.Obecnie jedynie córka nie należy do tej przychodni , ze względu na miejsce zamieszkania.Porady oraz leczenie u Pani doktor są zawsze fachowe , a diagnozy trafne czego dowodem jest między innymi sytuacja z przed 6-ciu laty kiedy moja żona przywiozła mnie do przychodni gdyż byłem osłabiony ...
Opinia dodana przez: Manio

lekarz Maria Lentas

Lekarz rodzinny, Laryngolog

Laski, Lipowa 39
63-620 Kolumny, Łódź

Wspanialy lekarz, z duza wiedza i doswiadczeniem. Godny polecenia w 100%! Leczy moja rodzine od wielu lat.

Łódź

Chce pomóc i POMAGA. Jest bardzo serdeczna i skuteczna. Bardzo mi żal,że nie mam już z Nią kontaktu i bardzo mi Jej brakuje.

Dąbrówki 16
92-413 Łódź

Wiek lekarza i jego sposób bycia wskazują na to, że dawno powinien już zaprzestać praktyki lekarskiej; przez jego niezdarność i powolność wizyty trwają w nieskończoność. Przez pierwszą część wizyty uzupełnia kartę pacjenta poprzednio przyjętego. Brakuje mu wiedzy na temat nowych lekarstw, szczególnie tych przepisanych przez lekarzy specjalistów, uważa że skoro specjalista zalecił stosowanie takich lekarstw, to również dalej powinien on wydawać na nie recepty - mówiąc wówczas, cyt." co stróż ...

Niciarniana 41 (Centrum Medyczne NZOZ)
92-320 Łódź

Nie lubię powierzchownych opinii, pierwszy raz piszę na takim rankingu, bo zmierzwiły mnie inne oceny.
U innych lekarzy, szanownych specjalistów czuję się jak intruz, jak ciemny lud, a tutaj tego nie ma.

Szkoda, że rzeczywiści pacjenci, ci starsi nie mają jak wydać swojej opinii.
W sieci siedzą młodzi ludzie, którzy potrzebują zwolnienia i pewnie są niezadowoleni, gdy doktor nie dostrzeże ich chorób...
Może także mają małe doświadczenie.

Leczę ...
Opinia dodana przez: Alicja G.

Lekarze rodzinni w Łodzi