Łódź Lekarz Rodzinny

Internista, Lekarz rodzinny

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska
Łódź

Ja ją po prostu kocham, za to jakim jest lekarzem, człowiekiem, godna polecenia. Cały czas pomaga mi w prowadzeniu mojej choroby i naprawia błędy innych lekarzy. Jest lekarzem z powołania i nie leci na kasę jak to obecnie jest praktykowane.

Opinia dodana przez: DOROTA

Łódź

Łatwo nie odpuszcza i drąży przyczyny dolegliwości aż do dna.
To daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa i przekonanie, że jest
w rękach najlepszych z możliwych. A poza tym jest niezwykle kul-
turalna, miła (i nade wszystko śliczna!)
M.W.

Łatwo nie odpuszcza i drąży przyczyny dolegliwości aż do dna.
To daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa i przekonanie, że jest
w rękach najlepszych z możliwych. A poza tym jest niezwykle kul-
turalna, miła (i nade wszystko śliczna!)
M.W.

Opinia dodana przez: Wieczorek lajzorek

Zespół Opieki Zdrowotnej Łódź-Bałuty
ulica Murarska 4
91-465 Łódź

Już dawno zaufałem i swoje życie Pani doktor oddałem. Nigdy tego nie żałowałem i nie będę żałował. Polecam wszystkim Wspaniałego człowieka z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem

Opinia dodana przez: Dziubek

Kilińskiego Jana 210
93-106 Łódź

Pan Doktor szanuje pacjenta , poświęca mu czas i swoją uwagę. Jest życzliwym profesjonalistą. Mam do Pana Doktora zaufanie i uważam że najlepszego lekarza.

Opinia dodana przez: Małgorzata

Cynarskiego 1/5
92-447 Łódź

Konkretny, fachowy, znakomity lekarz optyk. Słusznie podejrzewał i rozpoznał u mnie chorobę Lesniowskiego -Crohna, zbagatelizowana przez internistke z Konina. Oczywiście wysłał mnie do najlepszego gastrologa dra Kielka! !Będę Mu zawsze wdzięczny!

Zespół Opieki Zdrowotnej Łódź-Bałuty
ulica Murarska 4
91-465 Łódź

Bardzo polecam wizyty u Pani doktor Dalek. Lecze sie u niej od wielu lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiodla. Wiele razy trafnie mnie zdiagnozowala chociaz inni lekarze mieli odmienne zdanie.
POLECAM!

POLECAM!

przychodnia
Kamińskiego 7/9
91-427 Łódź

Pani Doktor jest bardzo dobrym i kompetentnym lekarzem. Od kilkunastu lat leczymy się z żoną u Pani Doktor i zawsze jesteśmy przyjęci w sposób rzetelny. Jest miła, uprzejma i godna polecenia w 100%.
Dorota i Jarek.

Dorota i Jarek.

Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Adam Grzywiński

Internista, Lekarz rodzinny

Abrahama Szwajcera 4
91-357 Łódź

Wspanialy lekarz i czlowiek. Widac, ze pomoc ludziom jest jego powolaniem. Potrafi dobrze doradzic nawet kiedy zawodza specjalisci. Pozdrawiam Pani Doktorze i bardzo za wszystko dziekuje.

Opinia dodana przez: KG

Przychodnia
Wschodnia 41
90-272 Łódź

Polecam pania doktor bardzo mila serdeczna pomocna zawsze pomoze wytlumaczy,wszystko co potrzeba.Moj syn bardzo lubi pania i zawsze chetnie idzie .pani doktor z powolania

Opinia dodana przez: Monika

Centrum Medyczne Bazarowa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółki z o.o. "DELTA - IMPORT"
ulica Bazarowa 9
91-053 Łódź

Witam!Pani doktor jest wspaniała.Zawsze poświęca tyle czasu pacjentowi ile potrzeba.Bardzo dokładnie wysłucha i przebada.Poleci dodatkowe badania.Jest lekarzem bardzo dobry,któremu można zawierzyć..Jest lekarzem dobrym z powołaniem.Wszystkim życzę takiego lekarza jakiego ja mam.

Opinia dodana przez: Jadwiga